Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Poslední utkání sezony pro Jihomoravany. Strhnou s sebou mimo play-off i Lišky?

Momentka z utkání Znojmo - Bolzano © hcb.net

Český zástupce v mezinárodní soutěži odehraje poslední zápas letošní sezony.

Znojmo se loučí s osmou sezonou v EBEL


17:45 HC Bolzano Südtirol Alperia – Orli Znojmo
Znojemští hokejisté už sice nemají ani teoretickou šanci na play-off, jejich poslední soupeř v letošní sezóně o ni ale ještě usiluje. Orli se tak pokusí italského vyslance v EBEL potrápit a cestu do vyřazovacích bojů mu pořádně ztížit.

Italům půjde v neděli opravdu o hodně! Aktuálně sice okupují osmou příčku zaručující účast ve čtvrtfinále, ovšem dotírající čerti z Fehérváru ztrácí pouhé dva body, a tak budou doufat v pomoc Znojma.

A pro Bolzano nepůjde v nejdůležitějším utkání sezóny vůbec o procházku růžovým sadem. Na Orly se mu totiž letos příliš nedaří. Z patnácti možných bodů za vzájemné zápasy ukořistili pouze pět za jedno vítězství po základní hrací době a jedno za výhru po prodloužení.

O tom, že Znojmo nejede do malebného Bolzana vesele lyžovat do hor, svědčí i prohlášení hlavního trenéra Miroslava Fryčera. Po pátečním utkání už je rozhodnuté, že se český zástupce nepodívá poprvé během svého působení v mezinárodní soutěži do vyřazovacích bojů. Orli se budou chtít rozloučit se sezónou 2017/2018 vítězně. Podaří se jim to a stáhnou s sebou mimo play-off i Bolzano?

Miroslav Fryčer (trenér Znojmo) – „Ten, kdo mě zná, tak si netroufne říct, že nebude motivace do zápasu. To je tak na to, abych někoho přetáhl. Já jsem sice hodnej strejda, ale když mi bouchnou saze, tak je zle. Dokud tady jsem, tak tomu všichni budou dávat maximum, o to se postarám. To je moje práce a nátura, takže jinak to nevidím. I kdybychom tam měli padat po hubě a dohrát to na útok a půl, tak tam necháme všechno."

Kai Sukkanen (trenér Bolzano) – „V sobotu jsme udělali krátkou poradu. Nyní máme vše ve vlastních rukou a se Znojmem stačí udělat poslední krok."


NEDĚLNÍ ZÁPASY (vše 17:45)
Skupina A – (o výběr soupeřů)
Vienna Capitals – HC TWK Innsbruck
EC Red Bull Salzburg – EC-Klagenfurt AC
EHC LIWEST Black Wings Linz – KHL Medveščak Záhřeb

SKUPINA B – (o dvě místa v play-off)
Dornbirn Bulldogs – EC Villach SV
Moser Medical Graz99ers – Fehérvár AV19


TABULKY PO 9. KOLE NADSTAVBY

Zdroj: hokejportal.cz, erstebankliga.at, hcorli.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
97.7 ms