Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

NHL a hokejové sázky 2021

Hvězdy NHL © actionnetwork.com

Lední hokej je jedním z nejrychlejších týmových sportů na světě, přičemž přihrávky, pohyby a skórování branek se provádějí rychlostí světla. Lední hokej, a to jak v severoamerické hokejové sezóně NHL (National Hockey League), tak v mezinárodním hokeji, je akční, rychlý a poskytuje řadu zajímavých sázkových možností.

Ať už jste v online sportovním sázení nováčkem, nebo v sázení na hokej a NHL, náš jednoduchý průvodce vám ukáže, jak rychle můžete začít sázet na hokejové hry v jakékoli lize po celém světě. Zdůrazňujeme čtyři skvělé strategie sázení na lední hokej, které si můžete vyzkoušet u našich předních poskytovatelů sázení na hokej.

Rychlá fakta o ledním hokeji a NHL

● Lední hokej poskytuje řadu vynikajících sázkových příležitostí.
● Lední hokej se hraje po celém světě, přičemž hlavní oblasti zahrnují Severní Ameriku (USA a Kanada), Rusko, Skandinávii a Evropu.
● Možnosti sázek na branku, jako je počet celkových gólů, jsou populární sázky na lední hokej.
● Sázky na hendikep jsou v sázení na lední hokej oblíbené.

Lední hokej - základní strategie a sázky

Lední hokej je velmi populární sport, který je sledován po celém světě. Je však obzvláště populární v Rusku, USA, Kanadě, Evropě a Skandinávii. S takovou popularitou si můžete být jisti, že najdete spoustu trhů a sázení u většiny dobrých poskytovatelů online sportovních sázek. Zatímco lední hokej je v nejpřísnějších podmínkách považován za zimní sport, dnešní hi-tech stadión znamená, že vždy budete moci najít spoustu hokejových her, na které můžete sázet, bez ohledu na roční období.

Lední hokej je extrémně rychlý a vysoce náročný sport, vyžaduje kombinaci atletiky, dovedností a přesnosti, houževnatosti a rychlosti. Z hlediska sázení je nutností bystré oko, spousta výzkumu a schopnost pohodlně sázet a využít akční kód na sázkových trzích před zápasem i naživo.

Pokud se rozhodnete začít sázet na lední hokej, a to jak v NHL, tak na mezinárodních arénách, budete muset:

● Vybavte se důkladným porozuměním této hře
● Proveďte intenzivní průzkum aktuálních statistik týmu
● Zvažte následující 4 strategie sázení na lední hokej

Strategie sázení na lední hokej č. 1 - Sázení na handicap

Sázení na handicap je populární možnost sázení, kterou najdete v mnoha sportech, jako je fotbal, americký fotbal, basketbal, baseball a lední hokej. Sázení na handicap, také známé jako sázení na favority / outsidera, je v zásadě tehdy, když sázková kancelář rozšíří počet gólů, o které musí favorit zvítězit. To dává outsiderovi (outsiderovi) bojovou šanci porazit favorita, alespoň na sázkovém tiketu. I když je vložení peněz do oblíbených často „jistá věc", můžete očekávat nižší šance, než když vsadíte na outsidera. Budete se muset rozhodnout hru po hře, což je správné rozhodnutí na základě vašeho výzkumu hrajících týmů.

Další možná strategie - Sázka na remízu po konci třetiny

Zatímco hokejové hry obvykle nekončí remízou, díky prodloužení v případě remízy v běžném čase můžete stále sázet na remízu v každém období. Hokejový zápas je rozdělen do tří období po dvaceti minutách. Poskytovatelé sázek často v každém období zveřejní kurzy na remízu, což může mít pro správnou předpověď pravděpodobnost kolem 3,0.

Závěrečné shrnutí

Sázení na lední hokej a NHL může být velmi zábavné. Pokud si uděláte domácí úkol a prozkoumáte všechny týmy, které hrají ligu (nebo ligy), ve které se rozhodnete vsadit. Sázení na lední hokej představuje dostatek sázkových trhů, které vyhovují všem úrovním zkušeností, od absolutních nováčků až po profesionální hráče. sázkaři na lední hokej. Podívejte se na naše doporučené poskytovatele sportovních sázek, kde najdete skvělé propagační akce a bonusy na sázení na lední hokej a NHL.

Zdroj: hokejportal.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

TABULKA

Online kasina s bonusy za registraci

164.4 ms