Dátum | ||||||
01.03.2022 | Magnitogorsk | 15:00 | Barys Astana | |||
Čeljabinsk | 15:00 | Nižněkamsk | ||||
Brest | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | ||||
CSKA Moskva | 17:30 | Jaroslavl | ||||
Trnava | 18:00 | Žiar nad Hronom | ||||
Považská Bystrica | 18:00 | Bratislava HC B | ||||
Malmo IF | 19:00 | Timra IK | ||||
Rogle BK | 19:00 | Tappara Tampere | ||||
Oskarshamn | 19:00 | Leksand IF | ||||
Vaxjö Lakers HC | 19:00 | Skelleftea AIK | ||||
Lulea HF | 19:00 | Djurgarden IF | ||||
Lausanne | 19:45 | Langnau | ||||
Bern | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Lugano | 19:45 | Ajoie | ||||
Fribourg | 19:45 | Zug | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Servette GE | ||||
Rapperswill | 19:45 | SC Curych | ||||
Fife | 20:45 | Sheffield | ||||
02.03.2022 | Ufa | 15:00 | Novosibirsk | |||
Lokomotiv Orsha | 17:00 | Novopolock | ||||
Petrohrad | 17:30 | Dynamo Minsk | ||||
Kazaň | 17:30 | Omsk | ||||
Dynamo Moskva | 17:30 | Čerepovec | ||||
Trnava | 17:30 | Žiar nad Hronom | ||||
Považská Bystrica | 18:00 | Bratislava HC B | ||||
Klagenfurt | 19:15 | Bolzano | ||||
Davos | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Zug | 19:45 | Fribourg | ||||
Znojmo | 19:45 | Graz | ||||
Coventry Blaze | 20:30 | Nottingham | ||||
Fife | 20:45 | Nottingham | ||||
Fife | 20:45 | Sheffield | ||||
03.03.2022 | Čeljabinsk | 15:00 | Nižněkamsk | |||
Magnitogorsk | 15:00 | Barys Astana | ||||
CSKA Moskva | 17:30 | Jaroslavl | ||||
Örebro HK | 19:00 | Malmo IF | ||||
Cortina | 19:00 | Jesenice | ||||
Merano Junior | 19:00 | Gherdeina Selva | ||||
Linz II | 19:00 | CE Wien II | ||||
Oskarshamn | 19:00 | Rogle BK | ||||
Vipiteno | 19:00 | Bregenzerwald | ||||
Lustenau | 19:00 | Ritten Collalbo | ||||
Skelleftea AIK | 19:00 | Vaxjö Lakers HC | ||||
Frolunda | 19:00 | Leksand IF | ||||
Klagenfurt II | 19:00 | Salzburg II | ||||
Djurgarden IF | 19:00 | Farjestad | ||||
Feldkirch | 19:00 | Zell Am See | ||||
Lulea HF | 19:00 | Brynas Gavle | ||||
Linköpings | 19:00 | Timra IK | ||||
Fassa | 19:00 | Asiago | ||||
Lausanne | 19:45 | Lugano | ||||
04.03.2022 | Ufa | 15:00 | Novosibirsk | |||
Bratislava HC B | 17:00 | Považská Bystrica | ||||
Petrohrad | 17:30 | Dynamo Minsk | ||||
Kazaň | 17:30 | Omsk | ||||
Dynamo Moskva | 17:30 | Čerepovec | ||||
Žiar nad Hronom | 18:00 | Trnava | ||||
Bolzano | 19:15 | Klagenfurt | ||||
Graz | 19:15 | Znojmo | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Lausanne | ||||
Zug | 19:45 | Davos | ||||
Ajoie | 19:45 | Servette GE | ||||
Belfast Giants | 20:00 | Guildford | ||||
05.03.2022 | Barys Astana | 14:30 | Magnitogorsk | |||
Timra IK | 15:15 | Brynas Gavle | ||||
Farjestad | 15:15 | Linköpings | ||||
Malmo IF | 15:15 | Örebro HK | ||||
Djurgarden IF | 15:15 | Frolunda | ||||
Jaroslavl | 17:30 | CSKA Moskva | ||||
Nižněkamsk | 17:30 | Čeljabinsk | ||||
Rogle BK | 18:00 | Skelleftea AIK | ||||
Vaxjö Lakers HC | 18:00 | Leksand IF | ||||
Oskarshamn | 18:00 | Lulea HF | ||||
Merano Junior | 19:00 | Feldkirch | ||||
Salzburg II | 19:00 | Kitzbühel | ||||
Ritten Collalbo | 19:00 | Cortina | ||||
CE Wien II | 19:00 | Zell Am See | ||||
Jesenice | 19:00 | Fassa | ||||
Gherdeina Selva | 19:00 | Linz II | ||||
Asiago | 19:00 | Lustenau | ||||
Bregenzerwald | 19:30 | Klagenfurt II | ||||
Servette GE | 19:45 | Zug | ||||
Langnau | 19:45 | SC Curych | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Bern | ||||
Rapperswill | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Davos | 19:45 | Ajoie | ||||
Lugano | 19:45 | Fribourg | ||||
Belfast Giants | 20:00 | Guildford | ||||
Manchester Storm | 20:00 | Nottingham | ||||
Coventry Blaze | 20:00 | Cardiff | ||||
Sheffield | 20:00 | Dundee | ||||
Glasgow Clan | 20:00 | Fife | ||||
06.03.2022 | Novosibirsk | 11:30 | Ufa | |||
Omsk | 15:00 | Kazaň | ||||
Čerepovec | 15:00 | Dynamo Moskva | ||||
Dynamo Minsk | 15:10 | Petrohrad | ||||
Bern | 15:45 | Rapperswill | ||||
Cardiff | 17:00 | Glasgow Clan | ||||
Nottingham | 17:00 | Manchester Storm | ||||
Dundee | 18:00 | Sheffield | ||||
Timra IK | 18:00 | Djurgarden IF | ||||
Brynas Gavle | 18:00 | Frolunda | ||||
Linköpings | 18:00 | Malmo IF | ||||
Guildford | 19:00 | Belfast Giants | ||||
Fife | 19:00 | Coventry Blaze | ||||
07.03.2022 | Barys Astana | 12:00 | Magnitogorsk | |||
Nižněkamsk | 15:00 | Čeljabinsk | ||||
Jaroslavl | 15:00 | CSKA Moskva | ||||
Lausanne | 19:45 | Zug | ||||
08.03.2022 | Novosibirsk | 11:30 | Ufa | |||
Omsk | 15:00 | Kazaň | ||||
Čerepovec | 15:00 | Dynamo Moskva | ||||
Dynamo Minsk | 15:10 | Petrohrad | ||||
Humenné | 17:30 | Topolčany | ||||
Martin | 18:00 | Dubnica | ||||
Linköpings | 19:00 | Leksand IF | ||||
Oskarshamn | 19:00 | Brynas Gavle | ||||
Djurgarden IF | 19:00 | Timra IK | ||||
Vaxjö Lakers HC | 19:00 | Rogle BK | ||||
Skelleftea AIK | 19:00 | Lulea HF | ||||
Farjestad | 19:00 | Rogle BK | ||||
Farjestad | 19:00 | Örebro HK | ||||
Brynas Gavle | 19:00 | Oskarshamn | ||||
Zug | 19:45 | Lausanne | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Davos | ||||
Servette GE | 19:45 | Lugano | ||||
SC Curych | 19:45 | Rapperswill | ||||
Ajoie | 19:45 | Bern | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Fribourg | ||||
09.03.2022 | Humenné | 17:30 | Topolčany | |||
Martin | 18:00 | Dubnica | ||||
Servette GE | 19:45 | Ajoie | ||||
Bern | 19:45 | Ambri Piota | ||||
Coventry Blaze | 20:30 | Glasgow Clan | ||||
Dundee | 20:30 | Cardiff | ||||
10.03.2022 | Katowice | 18:30 | Zagłębie Sosnowiec | |||
Malmo IF | 19:00 | Linköpings | ||||
Unia Osvětim | 19:00 | Sanok | ||||
Leksand IF | 19:00 | Djurgarden IF | ||||
Rogle BK | 19:00 | Brynas Gavle | ||||
Lulea HF | 19:00 | Farjestad | ||||
Frolunda | 19:00 | Vaxjö Lakers HC | ||||
Timra IK | 19:00 | Örebro HK | ||||
11.03.2022 | Jastrzebie JKH GKS | 18:00 | Toruň | |||
Kraków | 18:30 | Tychy | ||||
Bern | 19:45 | SC Curych | ||||
Lugano | 19:45 | Rapperswill | ||||
Ajoie | 19:45 | Langnau | ||||
Lausanne | 19:45 | Fribourg | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Belfast Giants | 20:00 | Sheffield | ||||
12.03.2022 | Linköpings | 15:15 | Oskarshamn | |||
Djurgarden IF | 15:15 | Örebro HK | ||||
Rogle BK | 15:15 | Frolunda | ||||
Vaxjö Lakers HC | 15:15 | Lulea HF | ||||
Brynas Gavle | 15:15 | Rogle BK | ||||
Leksand IF | 15:15 | Farjestad | ||||
Skelleftea AIK | 15:15 | Brynas Gavle | ||||
Dubnica | 17:00 | Martin | ||||
Topolčany | 17:00 | Humenné | ||||
Frolunda | 18:00 | Malmo IF | ||||
Toruň | 18:00 | Jastrzebie JKH GKS | ||||
Fribourg | 19:45 | Ambri Piota | ||||
Servette GE | 19:45 | Lausanne | ||||
Langnau | 19:45 | Davos | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Zug | ||||
SC Curych | 19:45 | Lugano | ||||
Rapperswill | 19:45 | Ajoie | ||||
Glasgow Clan | 20:00 | Dundee | ||||
Manchester Storm | 20:00 | Fife | ||||
Coventry Blaze | 20:00 | Guildford | ||||
13.03.2022 | Dubnica | 17:00 | Martin | |||
Topolčany | 17:00 | Humenné | ||||
Dundee | 18:00 | Glasgow Clan | ||||
Fife | 19:00 | Manchester Storm | ||||
Guildford | 19:00 | Nottingham | ||||
Cardiff | 19:00 | Coventry Blaze | ||||
14.03.2022 | Ambri Piota | 19:45 | Rapperswill | |||
Zug | 19:45 | SC Curych | ||||
Davos | 19:45 | Fribourg | ||||
Bern | 19:45 | Lausanne | ||||
Langnau | 19:45 | Servette GE | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Lugano | ||||
18.03.2022 | Manchester Storm | 20:30 | Coventry Blaze | |||
Cardiff | 20:30 | Glasgow Clan | ||||
19.03.2022 | Guildford | 19:00 | Glasgow Clan | |||
Belfast Giants | 20:00 | Dundee | ||||
Nottingham | 20:00 | Sheffield | ||||
Fife | 20:15 | Cardiff | ||||
20.03.2022 | Glasgow Clan | 17:00 | Nottingham | |||
Dundee | 18:00 | Coventry Blaze | ||||
Manchester Storm | 18:30 | Belfast Giants | ||||
02.04.2022 | Coventry Blaze | 20:00 | Manchester Storm | |||
21.05.2024 | Canada | 16:20 | Czech Republic | |||
Latvia | 16:20 | United States | ||||
Sweden | 20:20 | Slovakia | ||||
Finland | 20:20 | Switzerland | ||||
23.05.2024 | Grand Rapids Griffins | 01:00 | Milwaukee Admirals | |||
Syracuse Crunch | 01:00 | Cleveland Monsters | ||||
Hartford Wolf Pack | 01:00 | Hershey Bears | ||||
NY Rangers | 02:07 | Florida | ||||
24.05.2024 | Dallas | 02:37 | Edmonton | |||
25.05.2024 | Saginaw Spirit | 01:30 | Moose Jaw Warriors | |||
Melbourne Mustangs | 05:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Sydney Bears | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Melbourne Ice | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
Newcastle North Stars | 09:00 | CBR Brave | ||||
London Knights | 22:00 | Drummondville Voltigeurs | ||||
26.05.2024 | NY Rangers | 02:00 | Florida | |||
Melbourne Ice | 05:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Perth Thunder | ||||
CBR Brave | 08:45 | Sydney Ice Dogs | ||||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
Florida | 21:00 | NY Rangers | ||||
27.05.2024 | Drummondville Voltigeurs | 01:30 | Saginaw Spirit | |||
Dallas | 02:00 | Edmonton | ||||
28.05.2024 | Moose Jaw Warriors | 01:30 | London Knights | |||
Edmonton | 02:30 | Dallas | ||||
29.05.2024 | Moose Jaw Warriors | 01:30 | Drummondville Voltigeurs | |||
Florida | 02:00 | NY Rangers | ||||
30.05.2024 | Saginaw Spirit | 01:30 | London Knights | |||
31.05.2024 | Edmonton | 02:00 | Dallas | |||
01.06.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Melbourne Mustangs | |||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
CBR Brave | 09:15 | Sydney Bears | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Newcastle North Stars | ||||
02.06.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Melbourne Ice | |||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Newcastle North Stars | ||||
08.06.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Sydney Ice Dogs | |||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Newcastle North Stars | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Perth Thunder | ||||
CBR Brave | 09:15 | Melbourne Mustangs | ||||
09.06.2024 | Newcastle North Stars | 08:00 | Perth Thunder | |||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | Central Coast Rhinos | ||||
CBR Brave | 08:45 | Melbourne Mustangs | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
14.06.2024 | Melbourne Mustangs | 11:30 | Melbourne Ice | |||
15.06.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | CBR Brave | |||
Sydney Bears | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Melbourne Ice | 09:00 | Sydney Ice Dogs | ||||
16.06.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Sydney Ice Dogs | |||
Newcastle North Stars | 08:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | Perth Thunder | ||||
21.06.2024 | Sydney Bears | 11:30 | Sydney Ice Dogs | |||
22.06.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Newcastle North Stars | |||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
CBR Brave | 09:15 | Perth Thunder | ||||
23.06.2024 | Brisbane Lightning | 07:45 | Newcastle North Stars | |||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | Melbourne Ice | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
28.06.2024 | Melbourne Ice | 11:30 | Melbourne Mustangs | |||
29.06.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Brisbane Lightning | |||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
Melbourne Ice | 09:00 | Sydney Bears | ||||
CBR Brave | 09:15 | Newcastle North Stars | ||||
30.06.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Sydney Bears | |||
Newcastle North Stars | 07:15 | Brisbane Lightning | ||||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Adelaide Adrenaline | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | CBR Brave | ||||
06.07.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | CBR Brave | |||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Ice Dogs | ||||
07.07.2024 | Brisbane Lightning | 07:45 | CBR Brave | |||
Adelaide Adrenaline | 09:30 | Newcastle North Stars | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Ice Dogs | ||||
13.07.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Melbourne Ice | |||
Newcastle North Stars | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Melbourne Mustangs | ||||
14.07.2024 | CBR Brave | 08:45 | Central Coast Rhinos | |||
Sydney Bears | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Melbourne Mustangs | ||||
19.07.2024 | Melbourne Mustangs | 11:30 | Melbourne Ice | |||
20.07.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | CBR Brave | |||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
21.07.2024 | Melbourne Ice | 06:00 | Newcastle North Stars | |||
Sydney Bears | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:30 | Brisbane Lightning | ||||
27.07.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Brisbane Lightning | |||
Sydney Bears | 09:00 | CBR Brave | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Sydney Ice Dogs | ||||
Melbourne Ice | 09:00 | Perth Thunder | ||||
28.07.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Perth Thunder | |||
Newcastle North Stars | 08:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
03.08.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Adelaide Adrenaline | |||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Sydney Ice Dogs | ||||
CBR Brave | 09:15 | Central Coast Rhinos | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Bears | ||||
04.08.2024 | Melbourne Ice | 06:00 | Sydney Ice Dogs | |||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Newcastle North Stars | ||||
Brisbane Lightning | 07:45 | Adelaide Adrenaline | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Bears | ||||
10.08.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Sydney Ice Dogs | |||
Newcastle North Stars | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
CBR Brave | 09:15 | Adelaide Adrenaline | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Brisbane Lightning | ||||
11.08.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Melbourne Mustangs | |||
CBR Brave | 08:45 | Adelaide Adrenaline | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
18.09.2024 | Pardubice | 18:00 | Kladno | |||
Litvínov | 18:00 | Hradec Králové | ||||
České Budějovice | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Třinec | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Olomouc | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Liberec | ||||
Vítkovice | 18:00 | Plzeň | ||||
20.09.2024 | Liberec | 18:00 | Vítkovice | |||
Karlovy Vary | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Plzeň | 18:00 | Litvínov | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Kladno | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Třinec | 18:00 | České Budějovice | ||||
Olomouc | 18:00 | Pardubice | ||||
22.09.2024 | Litvínov | 18:00 | Kladno | |||
České Budějovice | 18:00 | Pardubice | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Plzeň | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Třinec | ||||
Vítkovice | 18:00 | Olomouc | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Liberec | ||||
24.09.2024 | Karlovy Vary | 18:00 | Hradec Králové | |||
Plzeň | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Olomouc | 18:00 | České Budějovice | ||||
Kladno | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Třinec | 18:00 | Vítkovice | ||||
Pardubice | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Liberec | 18:00 | Litvínov | ||||
27.09.2024 | Mladá Boleslav | 18:00 | Třinec | |||
Liberec | 18:00 | Plzeň | ||||
Vítkovice | 18:00 | Pardubice | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Kladno | ||||
Litvínov | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Olomouc | ||||
Sparta Praha | 18:00 | České Budějovice | ||||
29.09.2024 | Olomouc | 18:00 | Litvínov | |||
Plzeň | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | Vítkovice | ||||
Pardubice | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Třinec | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Kladno | 18:00 | Liberec | ||||
České Budějovice | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
01.10.2024 | Litvínov | 18:00 | České Budějovice | |||
Kometa Brno | 18:00 | Pardubice | ||||
Vítkovice | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Plzeň | ||||
Liberec | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Kladno | 18:00 | Třinec | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Olomouc | ||||
04.10.2024 | Karlovy Vary | 18:00 | Kometa Brno | |||
Třinec | 18:00 | Liberec | ||||
Pardubice | 18:00 | Litvínov | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Sparta Praha | ||||
České Budějovice | 18:00 | Vítkovice | ||||
Plzeň | 18:00 | Kladno | ||||
Olomouc | 18:00 | Hradec Králové | ||||
06.10.2024 | Hradec Králové | 18:00 | Pardubice | |||
Liberec | 18:00 | Olomouc | ||||
Kladno | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Vítkovice | ||||
Litvínov | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Kometa Brno | 18:00 | České Budějovice | ||||
Třinec | 18:00 | Plzeň | ||||
11.10.2024 | Mladá Boleslav | 18:00 | Hradec Králové | |||
Pardubice | 18:00 | Liberec | ||||
České Budějovice | 18:00 | Kladno | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Litvínov | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | Plzeň | ||||
Olomouc | 18:00 | Třinec | ||||
Vítkovice | 18:00 | Kometa Brno | ||||
13.10.2024 | Hradec Králové | 18:00 | České Budějovice | |||
Liberec | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Kladno | 18:00 | Olomouc | ||||
Plzeň | 18:00 | Pardubice | ||||
Litvínov | 18:00 | Vítkovice | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Třinec | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
18.10.2024 | Mladá Boleslav | 18:00 | Liberec | |||
České Budějovice | 18:00 | Plzeň | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Olomouc | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Litvínov | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Vítkovice | 18:00 | Kladno | ||||
Pardubice | 18:00 | Třinec | ||||
20.10.2024 | Karlovy Vary | 18:00 | Pardubice | |||
Plzeň | 18:00 | Olomouc | ||||
Liberec | 18:00 | České Budějovice | ||||
Kladno | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Třinec | 18:00 | Litvínov | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Vítkovice | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Sparta Praha | ||||
25.10.2024 | Plzeň | 18:00 | Vítkovice | |||
Hradec Králové | 18:00 | Litvínov | ||||
Kladno | 18:00 | Pardubice | ||||
Třinec | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Olomouc | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | České Budějovice | ||||
Liberec | 18:00 | Kometa Brno | ||||
27.10.2024 | Mladá Boleslav | 18:00 | Karlovy Vary | |||
Kometa Brno | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Vítkovice | 18:00 | Liberec | ||||
Pardubice | 18:00 | Olomouc | ||||
Litvínov | 18:00 | Plzeň | ||||
České Budějovice | 18:00 | Třinec | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Kladno | ||||
29.10.2024 | Olomouc | 18:00 | Vítkovice | |||
Kladno | 18:00 | Litvínov | ||||
Třinec | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Pardubice | 18:00 | České Budějovice | ||||
Liberec | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Plzeň | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
01.11.2024 | Kometa Brno | 18:00 | Kladno | |||
Hradec Králové | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Vítkovice | 18:00 | Třinec | ||||
Litvínov | 18:00 | Liberec | ||||
České Budějovice | 18:00 | Olomouc | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Plzeň | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Pardubice | ||||
03.11.2024 | Karlovy Vary | 18:00 | Litvínov | |||
Třinec | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Pardubice | 18:00 | Vítkovice | ||||
Kladno | 18:00 | Hradec Králové | ||||
České Budějovice | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Plzeň | 18:00 | Liberec | ||||
Olomouc | 18:00 | Kometa Brno | ||||
15.11.2024 | Hradec Králové | 18:00 | Třinec | |||
Litvínov | 18:00 | Olomouc | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Plzeň | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Pardubice | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | České Budějovice | ||||
Liberec | 18:00 | Kladno | ||||
Vítkovice | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
17.11.2024 | Mladá Boleslav | 18:00 | Vítkovice | |||
České Budějovice | 18:00 | Litvínov | ||||
Plzeň | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Olomouc | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | Liberec | ||||
Třinec | 18:00 | Kladno | ||||
Pardubice | 18:00 | Kometa Brno | ||||
22.11.2024 | Liberec | 18:00 | Třinec | |||
Hradec Králové | 18:00 | Olomouc | ||||
Kladno | 18:00 | Plzeň | ||||
Litvínov | 18:00 | Pardubice | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Vítkovice | 18:00 | České Budějovice | ||||
24.11.2024 | Mladá Boleslav | 18:00 | Litvínov | |||
České Budějovice | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Plzeň | 18:00 | Třinec | ||||
Olomouc | 18:00 | Liberec | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | Kladno | ||||
Vítkovice | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Pardubice | 18:00 | Hradec Králové | ||||
29.11.2024 | Kladno | 18:00 | České Budějovice | |||
Plzeň | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Litvínov | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Vítkovice | ||||
Třinec | 18:00 | Olomouc | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Liberec | 18:00 | Pardubice | ||||
01.12.2024 | Olomouc | 18:00 | Kladno | |||
Karlovy Vary | 18:00 | Třinec | ||||
Vítkovice | 18:00 | Litvínov | ||||
Pardubice | 18:00 | Plzeň | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Kometa Brno | ||||
České Budějovice | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Liberec | ||||
06.12.2024 | Kladno | 18:00 | Vítkovice | |||
Liberec | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Třinec | 18:00 | Pardubice | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | Olomouc | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Litvínov | ||||
Plzeň | 18:00 | České Budějovice | ||||
07.12.2024 | Sparta Praha | 18:00 | Kometa Brno | |||
08.12.2024 | Mladá Boleslav | 18:00 | Kladno | |||
České Budějovice | 18:00 | Liberec | ||||
Vítkovice | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Olomouc | 18:00 | Plzeň | ||||
Litvínov | 18:00 | Třinec | ||||
Pardubice | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
20.12.2024 | Kometa Brno | 18:00 | Liberec | |||
Vítkovice | 18:00 | Plzeň | ||||
Pardubice | 18:00 | Kladno | ||||
Litvínov | 18:00 | Hradec Králové | ||||
České Budějovice | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Třinec | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Olomouc | ||||
22.12.2024 | Olomouc | 18:00 | Pardubice | |||
Liberec | 18:00 | Vítkovice | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Plzeň | 18:00 | Litvínov | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Kladno | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Třinec | 18:00 | České Budějovice | ||||
26.12.2024 | Hradec Králové | 18:00 | Liberec | |||
Litvínov | 18:00 | Kladno | ||||
České Budějovice | 18:00 | Pardubice | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Plzeň | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Třinec | ||||
Vítkovice | 18:00 | Olomouc | ||||
28.12.2024 | Liberec | 18:00 | Litvínov | |||
Karlovy Vary | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Plzeň | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Olomouc | 18:00 | České Budějovice | ||||
Kladno | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Třinec | 18:00 | Vítkovice | ||||
Pardubice | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
30.12.2024 | Litvínov | 18:00 | Karlovy Vary | |||
Kometa Brno | 18:00 | Olomouc | ||||
Sparta Praha | 18:00 | České Budějovice | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Třinec | ||||
Liberec | 18:00 | Plzeň | ||||
Vítkovice | 18:00 | Pardubice | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Kladno | ||||
03.01.2025 | České Budějovice | 18:00 | Mladá Boleslav | |||
Olomouc | 18:00 | Litvínov | ||||
Plzeň | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | Vítkovice | ||||
Pardubice | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Třinec | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Kladno | 18:00 | Liberec | ||||
05.01.2025 | Kladno | 18:00 | Třinec | |||
Sparta Praha | 18:00 | Olomouc | ||||
Litvínov | 18:00 | České Budějovice | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Pardubice | ||||
Vítkovice | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Plzeň | ||||
Liberec | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
07.01.2025 | Olomouc | 18:00 | Hradec Králové | |||
Karlovy Vary | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Třinec | 18:00 | Liberec | ||||
Pardubice | 18:00 | Litvínov | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Sparta Praha | ||||
České Budějovice | 18:00 | Vítkovice | ||||
Plzeň | 18:00 | Kladno | ||||
10.01.2025 | Kometa Brno | 18:00 | České Budějovice | |||
Třinec | 18:00 | Plzeň | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Pardubice | ||||
Liberec | 18:00 | Olomouc | ||||
Kladno | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Vítkovice | ||||
Litvínov | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
12.01.2025 | Karlovy Vary | 18:00 | Plzeň | |||
Olomouc | 18:00 | Třinec | ||||
Vítkovice | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Pardubice | 18:00 | Liberec | ||||
České Budějovice | 18:00 | Kladno | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Litvínov | ||||
17.01.2025 | Kometa Brno | 18:00 | Mladá Boleslav | |||
Třinec | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Hradec Králové | 18:00 | České Budějovice | ||||
Liberec | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Kladno | 18:00 | Olomouc | ||||
Plzeň | 18:00 | Pardubice | ||||
Litvínov | 18:00 | Vítkovice | ||||
19.01.2025 | Pardubice | 18:00 | Třinec | |||
Mladá Boleslav | 18:00 | Liberec | ||||
České Budějovice | 18:00 | Plzeň | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Olomouc | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Litvínov | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Vítkovice | 18:00 | Kladno | ||||
24.01.2025 | Kometa Brno | 18:00 | Sparta Praha | |||
Karlovy Vary | 18:00 | Pardubice | ||||
Plzeň | 18:00 | Olomouc | ||||
Liberec | 18:00 | České Budějovice | ||||
Kladno | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Třinec | 18:00 | Litvínov | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Vítkovice | ||||
26.01.2025 | Karlovy Vary | 18:00 | České Budějovice | |||
Liberec | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Plzeň | 18:00 | Vítkovice | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Litvínov | ||||
Kladno | 18:00 | Pardubice | ||||
Třinec | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Olomouc | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
28.01.2025 | Litvínov | 18:00 | Plzeň | |||
České Budějovice | 18:00 | Třinec | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Kladno | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Vítkovice | 18:00 | Liberec | ||||
Pardubice | 18:00 | Olomouc | ||||
31.01.2025 | Karlovy Vary | 18:00 | Sparta Praha | |||
Plzeň | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Olomouc | 18:00 | Vítkovice | ||||
Kladno | 18:00 | Litvínov | ||||
Třinec | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Pardubice | 18:00 | České Budějovice | ||||
Liberec | 18:00 | Hradec Králové | ||||
02.02.2025 | Mladá Boleslav | 18:00 | Pardubice | |||
Kometa Brno | 18:00 | Kladno | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Vítkovice | 18:00 | Třinec | ||||
Litvínov | 18:00 | Liberec | ||||
České Budějovice | 18:00 | Olomouc | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Plzeň | ||||
12.02.2025 | Olomouc | 18:00 | Kometa Brno | |||
Karlovy Vary | 18:00 | Litvínov | ||||
Třinec | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Pardubice | 18:00 | Vítkovice | ||||
Kladno | 18:00 | Hradec Králové | ||||
České Budějovice | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Plzeň | 18:00 | Liberec | ||||
14.02.2025 | Liberec | 18:00 | Kladno | |||
Vítkovice | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Třinec | ||||
Litvínov | 18:00 | Olomouc | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Plzeň | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Pardubice | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | České Budějovice | ||||
16.02.2025 | Karlovy Vary | 18:00 | Liberec | |||
Třinec | 18:00 | Kladno | ||||
Pardubice | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Vítkovice | ||||
České Budějovice | 18:00 | Litvínov | ||||
Plzeň | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Olomouc | 18:00 | Sparta Praha | ||||
21.02.2025 | Vítkovice | 18:00 | České Budějovice | |||
Liberec | 18:00 | Třinec | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Olomouc | ||||
Kladno | 18:00 | Plzeň | ||||
Litvínov | 18:00 | Pardubice | ||||
Sparta Praha | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
23.02.2025 | Pardubice | 18:00 | Hradec Králové | |||
Mladá Boleslav | 18:00 | Litvínov | ||||
České Budějovice | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Plzeň | 18:00 | Třinec | ||||
Olomouc | 18:00 | Liberec | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | Kladno | ||||
Vítkovice | 18:00 | Sparta Praha | ||||
25.02.2025 | Liberec | 18:00 | Pardubice | |||
Kladno | 18:00 | České Budějovice | ||||
Plzeň | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Litvínov | 18:00 | Sparta Praha | ||||
Kometa Brno | 18:00 | Vítkovice | ||||
Třinec | 18:00 | Olomouc | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
28.02.2025 | České Budějovice | 18:00 | Hradec Králové | |||
Sparta Praha | 18:00 | Liberec | ||||
Olomouc | 18:00 | Kladno | ||||
Karlovy Vary | 18:00 | Třinec | ||||
Vítkovice | 18:00 | Litvínov | ||||
Pardubice | 18:00 | Plzeň | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Kometa Brno | ||||
02.03.2025 | Karlovy Vary | 18:00 | Olomouc | |||
Kometa Brno | 18:00 | Litvínov | ||||
Plzeň | 18:00 | České Budějovice | ||||
Kladno | 18:00 | Vítkovice | ||||
Liberec | 18:00 | Mladá Boleslav | ||||
Třinec | 18:00 | Pardubice | ||||
Hradec Králové | 18:00 | Sparta Praha | ||||
04.03.2025 | České Budějovice | 18:00 | Liberec | |||
Sparta Praha | 18:00 | Kometa Brno | ||||
Olomouc | 18:00 | Plzeň | ||||
Litvínov | 18:00 | Třinec | ||||
Vítkovice | 18:00 | Hradec Králové | ||||
Pardubice | 18:00 | Karlovy Vary | ||||
Mladá Boleslav | 18:00 | Kladno |
Extraliga