• Jastrzebie JKH GKS
  • Katowice
  • Kraków
  • Podhale Nowy Targ
  • Sanok
  • Toruň
  • Tychy
  • Unia Osvětim
  • Zagłębie Sosnowiec
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:0
2. tretina1:6
3. tretina2:0
  • Začiatok: 19:00, 03.02.2023

Priebeh zápasu

1. tretina

0:0

2. tretina

1:6

3. tretina

2:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Unia Osvětim Unia Osvětim
5:1 26.01.2024
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
1:3 22.12.2023
Unia OsvětimUnia Osvětim
Unia Osvětim Unia Osvětim
4:2 17.11.2023
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
1:2 08.10.2023
Unia OsvětimUnia Osvětim
Unia Osvětim Unia Osvětim
6:3 08.09.2023
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
3:6 03.02.2023
Unia OsvětimUnia Osvětim
Unia Osvětim Unia Osvětim
9:2 13.01.2023
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
1:7 02.12.2022
Unia OsvětimUnia Osvětim
Unia Osvětim Unia Osvětim
2:1 30.10.2022
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
1:6 03.10.2022
Unia OsvětimUnia Osvětim

Zagłębie Sosnowiec - Posledných 10

27.02.23
19:00
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Kraków Kraków
4:5
P
26.02.23
17:00
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Kraków Kraków
2:6
P
23.02.23
18:30
Kraków Kraków
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
9:1
P
22.02.23
18:30
Kraków Kraków
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
7:0
P
19.02.23
17:00
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Kraków Kraków
1:6
P
17.02.23
18:30
Katowice Katowice
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Psn
03.02.23
19:00
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Unia Osvětim Unia Osvětim
3:6
P
31.01.23
18:00
Podhale Nowy Targ Podhale Nowy Targ
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
5:3
P
29.01.23
16:59
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Toruň Toruň
2:5
P
22.01.23
17:00
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Sanok Sanok
3:4
P

Unia Osvětim - Posledných 10

29.03.23
18:00
Unia Osvětim Unia Osvětim
Kraków Kraków
3:2
V
27.03.23
18:00
Kraków Kraków
Unia Osvětim Unia Osvětim
2:3
V
22.03.23
19:00
Unia Osvětim Unia Osvětim
Tychy Tychy
1:2
P
20.03.23
19:00
Tychy Tychy
Unia Osvětim Unia Osvětim
Ppp
18.03.23
18:00
Unia Osvětim Unia Osvětim
Tychy Tychy
3:2
V
16.03.23
17:59
Tychy Tychy
Unia Osvětim Unia Osvětim
2:1
P
15.03.23
18:00
Tychy Tychy
Unia Osvětim Unia Osvětim
5:2
P
12.03.23
18:00
Unia Osvětim Unia Osvětim
Tychy Tychy
4:2
V
11.03.23
18:00
Unia Osvětim Unia Osvětim
Tychy Tychy
2:0
V
02.03.23
18:00
Unia Osvětim Unia Osvětim
Toruň Toruň
4:3
V

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas
155.9 ms