Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Šílenství v Brně! Kempný tam přivezl legendární Stanley Cup

Michal Kempný se Stanley Cupem © nhl.com

Obránce Washingtonu Michal kempný přivezl do svého bývalého extraligového působiště slavný Stanley Cup.

Šílenství v Brně! Kempný tam přivezl legendární Stanley Cup

Jeho raketový vzestup kariéry letos oslavil nejlépe, jak jen je to možné – se Stanley Cupem v ruce. Obránce Capitals Michal Kempný nyní slavnou trofej přivezl do jihomoravské metropole, kde ještě před lety působil.

"Vždycky jsem snil o tom, že něco vyhraju, a teď je to tahle úžasná trofej," řekl dojatě sedmadvacetiletý bek pro nhl.com.

„Je pravda, že jsem měl tu cestu jinou než kluci, kteří byli draftovaní. Ale já tu cestu, kterou jsem si ušel, nelituju. Asi to tak mělo být," uvedl. "Můj sen byl vždycky dostat se do zahraničí. Nikdy jsem si nedával nějaké dlouhodobé cíle, vždycky jsem šel sezonu od sezony a každý rok jsem se dostal postupně o kousek víc nahoru. Když se to začalo vyvíjet správným směrem a první zahraniční angažmá v Rusku se povedlo, byla možnost jít do Ameriky a určitě jsem to chtěl zkusit. Odehrál jsem tam dvě sezony a stalo se tohle. Ohromně si toho vážím.”

Jak do Hodonína, tak i do Brna se na Stanley Cup přišlo podívat přes dva tisíce fanoušků. "Užil jsem si to moc, bylo to až trošku šílené. Ani jsem nečekal, že přijde tolik lidí. Snažil jsem se vyhovět co nejvíc fanouškům, co to šlo. Je logické, že na některé se bohužel nedostalo. Ale věřím, že to dopadlo dobře," řekl čerstvý šampión NHL.

Zdroj: hokejportal.cz, nhl.com
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

VÝSLEDKY

TABULKA

182.9 ms