Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Přítelkyně Ondřeje Pavelce: Schytala to od fanoušků

Tereza Budková a Ondřej Pavelec © google.com

Partnerka někdejšího českého reprezentačního gólmana Ondřeje Pavelce to pořádně schytala od fanoušků. Ti jí na jejím instagramovém profilu uštědřili nejednu urážku kvůli fotkám z exotické dovolené.

Modelka Tereza Budková strávila v lednu tři týdny na Kanárských ostrovech. "Chytli jsme ale zrovna studenou frontu, takže pár dní bylo docela chladno a při odletu nádherně," posteskla si.

To, že fotky měsíc staré dovolené někoho tak namíchnou, ji ani nenapadlo, a tak na svůj Instagram umístila fotografie z dovolené, aby si zavzpomínala na krásné dny.

Budková svým postem podráždila některé sledující

"Vzpomínka na Španělsko. Hned bych zase někam vyrazila a užívala si sluníčko a pohodu na terásce," napsala Budková. Netušila, co tímto svým postem spustí.


Pavelec a jeho láska Budková.

"Teď není čas na cestování, pokud se mají ještě vůbec někdy otevřít obchody a školy. Člověk by neměl myslet jen na své pohodlí," okomentoval jí post jeden z jejích instagramových followers.

Její odpověď některým nestačila

"Já také neříkám, že někam plánuji letět, protože samozřejmě vím, že to teď není možné, a ani na místě, a jsou daleko důležitější věci," kontrovala kráska.

"Jelikož se nechci k současné situaci vyjadřovat, trápí mě stejně jako všechny ostatní, tak jsem si dovolila zavzpomínat na čas, kdy to v pořádku bylo, a nejde o mé pohodlí," dodala své vysvětlení.Pavelec chytal dlouhá léta v NHL.

Budková další cestování v plánu nemá

Sledující však tato odpověď moc neuspokojila. "Ta situace je, jaká je, kvůli tomu cestování v době pandemie. Jak se asi jinak mohla dostat do Česka jihoafrická a britská mutace? Takže pokud tohle není fotka starší než rok, radši bych se jí, být vámi, moc nechlubil. Sama vidíte, že se pak kvůli současné dramatické situaci v Česku pomalu nedostanete ani do Německa. Kdyby teď lidi necestovali, bylo by nám všem lépe," psal jeden z diskutujících. Asi není potřeba dodávat, že toto byl jeden ze slušných komentářů, Tereza se dočkala i nadávek.

Budková přitom momentálně cestovat neplánuje. "Kámoška mě tahala do Mexika, které kvůli cenám, jež v pandemii snížili, nevyjde ani tak draho. Ale jednak jsem byla ráda, že mám práci v Německu, a pak se mi to nezdálo bezpečné," svěřila se v rozhovoru pro super.cz modelka, se kterou chodí Pavelec, bývalý brankář týmů NHL Atlanty Trashers, Winnipegu Jets a New Yorku Rangers.

Zdroj: hokejportal.cz, super.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

350.6 ms