Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Mladí musí nabrat zkušenosti a půjde to, chválí talenty Komety Baranka

Ivan Baranka © hc-kometa.cz

Ve svých 34 letech se slovenský obránce řadí v Kometě mezi ty nejostřílenější hráče. Brněnský zadák neváhal pochválit své mladé spoluhráče. Těch je podle něj v Kometě poměrně hodně a to je ta správná cesta úspěchu.

Kometa je známá tím, že dává příležitost mladým hráčům, aby se předvedli a ukázali, co v nich je. Podle Ivana Baranky je tento přístup naprosto správnou volbou.

"Třeba Standa Svozil hraje už docela dlouho, ostatní ale také nezklamali. Odehráli dobré zápasy, a pokud na sobě budou pracovat i nadále, budou mít znovu šanci se ukázat," řekl pro hc-kometa.cz

Baranka hraje s Němcem i Mlčákem

Baranka nastupuje ve formaci se zkušeným harcovníkem Ondřejem Němcem a naopak ještě vyjukaným mladíčkem Janem Mlčákem. Jak se mu s nimi vlastně hraje?


Baranka v Kometě patří mezi nejzkušenější.

"Samozřejmě zkušenosti jsou rozdílné, ale musíme si uvědomit, že mladí kluci musí hrát a nabírat právě tady ty cenné zkušenosti po boku nás starších," prohlásil hráč.

Mladí nezklamali, hodnotí obránce

"Je to normální proces, za pár let budou zase oni předávat zkušenosti a pomáhat svým mladším spoluhráčům," uvědomuje si Baranka, jak to v hokeji běžně chodí.

"Jak už jsem řekl, mladí kluci v naší sestavě nezklamali, vybojovali pro nás body a celkově odehráli dobré zápasy," domnívá se ostřílený slovenský hokejista.


Kometa se musí obejít bez zraněného Holíka.

Holíka budeme schopni nahradit, věří Baranka

Baranka se též vyjádřil k absenci ofenzivní hvězdy Komety Brno Petra Holíka. Jak citelně tento český reprezentant Jihomoravanům podle jeho názoru chybí?

"Jeho formace je sehraná, Petr je mozek celé hry. Dokáže klukům rozdávat výborné přihrávky. Máme však natolik zkušené mužstvo a dostatek šikovných hráčů, abychom ho dokázali nahradit," věří Baranka.

Zdroj: hokejportal.cz, hc-kometa.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

188.8 ms