Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Ve 2. lize se těší na angažování dvou pardubických legend

Petr Sýkora © hcdynamo.cz

Dva legendární hokejisté Pardubic se vracejí na scénu. Petr Čáslava a Petr Sýkora budou znovu hrát hokej. Oba někdejší čeští reprezentanti budou v nové sezóně oblékat dres druholigového celku - jeden Dvoru Králové, druhý Vrchlabí.

Jak Čáslava, tak Sýkora přitom původně ukončili kariéru. Čáslava ještě v průběhu uplynulé sezóny, Sýkora po jejím skončení. Nakonec se tedy vracejí k hokeji.

Sýkora vloni za Pardubice odehrál v základní části 42 utkání, ve kterých nasbíral 19 kanadských bodů (9+10). To Čáslava zasáhl jen do 15 zápasů, připsal si v nich dvě asistence.


Sýkora vyhlíží nové angažmá.

Od Sýkory si ve Vrchlabí hodně slibují

Sýkora se ve Vrchlabí bude věnovat vedle hraní i mládeži. "Všichni ve vedení i realizačním týmu jsme o Petra moc stáli, nejenom kvůli jeho hokejovému umění, ale i kvůli jeho výborné povaze, a tak máme z jeho příchodu velkou radost," řekl sportovní manažer klubu Petr Jakubec.

"S Petrem jsem v kontaktu, angažmá ve druhé lize nepodceňuje, připravuje se zatím individuálně a myslím, že se všichni můžeme těšit na jeho hokejové umění, a to zejména na střelbu a koncovku," pokračoval Jakubec.

Sýkora má být osobností kabiny

"Je to další obrovská osobnost, která má respekt a uznání i mezi hráči v kabině a myslím, že jeho hokejové kvality jsou stále mnohem výš než na druhou ligu," prohlásil sportovní manažer pro hcvrchlabi.cz.

Sýkora by měl být velkou posilou. "Doufáme, že i on bude tím kamínkem do skládačky, který nám pomůže splnit naše ambiciózní cíle," dodal v rozhovoru Jakubec.


Čáslava přehodnotil svůj záměr ukončit kariéru.

Čáslava je ve Dvoře Králové vítán s otevřenou náručí

Podobně nadšení jsou i z Čáslavy ve Dvoře Králové nad Labem. "Posilu Petrova formátu samozřejmě vítám. Jsem rád, že hráč s takovými zkušenostmi má i ve svém věku do hokeje pořád takovou chuť," prohlásil trenér Dvora Králové Jiří Malinský.

"Věřím, že jako profík bude mít co dát spoluhráčům, pro které je taková posila do kabiny rozhodně přínosem. Pro mančaft jde o super zprávu," uvedl Malinský pro Krkonošský deník.

Zdroj: hokejportal.cz, hcdynamo.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

VÝSLEDKY

TABULKA

Znojmo bralo na tripu čtyři body. Zdolalo Dornbirn a trápilo Salzburg

Ďáblové pokračují v dobré přípavě, Predators opět vítězní

Hertl dotáhl Sharks k první výhře, Jurčo pálil za Oilers

Další vítězný zářez pro Znojmo. S prázdnou si počínal také Villach

122.0 ms