MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Slovan zvažuje proti Medveščaku vytáhnout z rukávu trumfové eso

Ľubomír Višňovský, FOTO © sport.aktuality.sk
 0 , 20.01.16 v kategorii: Aktuality
Slovan Bratislava čeká klíčový zápas s Medveščakem Záhřeb, do kterého by překvapivě mohl zasáhnout i Ľubomír Višňovský.
Rusko KHL
Přímý souboj o postup mezi osmičku nejlepších. I tak by se dal nazvat středeční duel mezi Slovanem Bratislava a Medveščakem Záhřeb. V tabulce Západní konference ruské nadnárodní Kontinentální hokejové ligy se totiž Slovanisté nacházejí na osmém místě, o dva body před Chorvaty, kteří však mají ještě zápas k dobru.

Pokud tedy slovenský celek zvládne toto utkání, dveře do play off jsou pro něj otevřené. Není tedy divu, že trenér Miloš Říha starší uvažuje o všemožných variantách, kterak poslat do duelu co nejlepší sestavu. Pomoci by Slovanu mohl i legendární obránce s bohatými zkušenostmi z NHL Ľubomír Višňovský.

Ten sice už nějakou dobou laboruje s poraněnými zády, nyní je však jeho návrat k zápasové zátěži znovu otevřen. Říhovi se totiž zranil bek Tomáš Starosta, jenž chyběl i proti Dinamu Moskva, s nímž bratislavský klub prohrál. Višňovský původně plánoval návrat k hokeji až v posledním domácím střetnutí základní části proti Dinamu Riga, nakonec se ovšem na led možná podívá ještě o něco dříve.


autor: Ondřej Hlaváč / hcslovan.sk, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.