MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Slovan se chystá na zápas se Salákovým Novosibirskem

Alexander Salák v brance Novosibirsku, FOTO © hokej.idnes.cz
 0 , 31.01.16 v kategorii: Aktuality
Alexander Salák a Tomáš Vincour vyzvou se svým Sibirem Novosibirsk hráče Slovanu Bratislava.
Rusko KHL
Slovenský celek urputně bojuje o postup mezi šestnáctku nejlepších klubů ruské nadnárodní Kontinentální hokejové ligy a další překážkou, kterou musí zdolat, je Sibir Novosibirsk, v jehož týmu nastupují čeští reprezentanti Alexander Salák s Tomášem Vincourem. Novosibirsk je ve Východní konferenci třetí a play off se strachovat nemusí.

Slovanisté hájí osmé místo před dorážejícími Dinamem Minsk a Medveščakem Záhřeb. Po vydřené výhře nad Novokuzněckem čeká Bratislavany další těžký zápas. "Bude to náročné utkání. Sibir hraje doma velice dobře, jeho hráči chodí vysoko napadat, vyvíjejí tlak na hostující mužstva," ví o tom, že Slovan nečeká nic lehkého obránce Cam Barker.

Kanadský zadák tvrdí, že aby slovenský klub uspěl, musí se držet jasně daných instrukcí. "Víme o tom, jaké jsou jejich přednosti a co od nich čekat. Naším cílem bude hrát jednoduchý hokej, musíme být hlavně rychlí s pukem na hokejce. Pak můžeme uspět," řekl Barker v rozhovoru pro oficiální webové stránky HC Slovan Bratislava.


autor: Ondřej Hlaváč / khl.ru, hcslovan.sk, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.