Nejnovější hokejové zprávy  • Český talent končí v zámořské NHL a jedná o angažmá s mistrovskou Kometou.


  • Do královehradeckého Mountfieldu se vrací někdejší kapitán české reprezentace.


  • Měl hrát za extraligový Hradec Králové, nakonec bude působit mnohem níž.


  • Pardubické Dynamo sestřelil v duelu s Litvínovem jejich bývalý obránce.


  • Velký příběh se odehrál v extraligovém utkání mezi Pardubicemi a Litvínovem.
  • Boston v Asii: Pastrňák řádil na Čínské zdi, spoluhráči nevěřili svým očím

    Hokejisté Bostonu jsou na přípravném kempu v Číně.

- Řeší se to vždycky na poslední chvíli, komentoval smlouvy v NHL Tavares

John Tavares, Toronto, FOTO © nhl.com
 0 , 14.09.18 v kategorii: Aktuality
Toronto může mít letos s novou útočnou hvězdou v týmu konečně namířeno k nejvyšším metám NHL, potřeba je ale před začátkem sezóny dořešit jednu smlouvu.

Švédský útočník William Nylander, kterému vypršel nováčkovský kontrakt s organizací Toronto Maple Leafs, stále čeká na smlouvu. Podle

"Věříme, že tu s námi bude na začátek kempu, a ať se stane cokoli, tak na začátek sezóny. Je důležitou součástí našeho týmu. V červnu jsem se s ním trochu viděl a byli jsme i na ledě. Vím, že se opravdu těšil na budoucnost a na náš tým. Snad se to brzo vyřeší a my se budeme moci připravovat na sezónu," komentovala situaci kolem Nylanderovy smlouvy hlavní tvář Toronta pro následující ročník John Tavares.

Právě Tavarese při podpisu kontraktu s Javorovými listy zajímalo, zda Nylander společn s dalšími mladými hvězdami Toronta v kanadském městě zůstanou. "On je samozřejmě velkou součástí týmu i budoucnosti, ale celá ta situace už je známá z minulosti, i v ní je pár dalších hráčů. Vždycky se to řeší do poslední možné minuty," dodal Tavares.


autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz, nhl.cz, nhl.com