Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín

Extraliga - Příprava: Kladno si vyšláplo na Znojmo, Slavia znovu prohrála

Kladno vs. Znojmo, FOTO © hc-kladno.cz
 0 , 29.08.14 v kategorii: Aktuality
Prvoligové Kladno zvládlo skvěle přípravný zápas se Znojmem a připsalo si cenný skalp.
Česko Extraliga
Kladno spasili branky Redlicha
Tomáš Redlich byl hrdinou přípravného souboje mezi Kladnem a Znojmem. Prvoligový tým skvěle zvládl prostřední část zápasy, ve které hned třikrát udeřil, právě Redlich si připsal na své konto hned dva přesné údery. Znojmo se ve třetí třetině zmohlo pouze prostřednictvím Thomase na snížení.

Liberec nadělil Slavii šest branek
Liberečtí Bílí Tygři měli skvělý vstup do zápasu, ovládli úvodní třetinu poměrem 2:0, ovšem v té druhé o náskok přišli, o což se postarali Micka a Sana, 12 sekund před koncem ovšem vrátil vedení Severočechům Urban. Branka Liberec nakopla a hned v úvodu třetí třetiny zvýšili náskok díky přesným trefám Voráčka a Vampoly. Pražanům se podařilo už jen zkorigovat stav necelé čtyři minuty před závěrem.

Karlovy Vary přehráli ligového mistra
Souboj lázeňského města proti Zlínu rozhodla úvodní třetina. V ní poslal do vedení Vary v přesilové hře Redlihs, vyrovnání si v čase 7:31 připsal Holík. Definitivní podobu výsledku nakonec dal v čase 15:38 Balán. Další dvě třetiny totiž skončili bez vstřelené branky.

Boleslav předvedla parádní obrat
Litvínov během včerejšího dne prohrál takřka vyhraný zápas. Ještě ve 33. minutě měla Verva náskok dvou branek, ovšem během posledních šesti minuty druhé třetiny o něj přišli. Rozhodující zásah si nakonec připsal po 29 sekundách 3. třetiny Martin Látal.

autor: Billy Costigan / hokejportal.cz