MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Podle Balaštíka je desítka postupujících do play off kompletní

Jasroslav Balaštík, FOTO © archiv/Petr Sagner - Zlín Photo Press
 0 , 25.02.16 v kategorii: Aktuality
Příští pátek se rozhodne o konečném pořadí základní části letošního ročníku Tipsport extraligy. Jaroslav Balaštík dal k dobru své tipy.
Česko Extraliga
Bývalý hráč a někdejší dlouholetá opora Zlína, která ukončila aktivní kariéru před startem tohoto ročníku, se domnívá, že o postupujících do vyřazovacích bojů je již rozhodnuto a mezi aktuální desítku nejlepších se nikdo nový už nevměstná.

"Máme za sebou 48. kolo, do konce základní části absolvuje každý tým čtyři zápasy. Samozřejmě se může stát, že někdo všechna vyhraje, pak by mohlo ještě dojít na překvapení. Ale můžeme to i otočit. Pokud jakékoli mužstvo dvakrát zvítězí, svoji pozici si udrží. Podle mě postoupí ta současná desítka," nechal se pro hokej.cz slyšet Balaštík.

Jakožto někdejší hokejista Zlína bude samozřejmě držet v play off palce ševcům, kteří již mají účast s předstihem jistou. "Zlín se dokázal dostat z podzimního útlumu, ovšem na šestku to bude mít těžké. Mladá Boleslav má náskok pěti bodů a vzájemné zápasy k tomu, což je důležité. V koncovce základní části rozhoduje každý bodík," řekl bývalý útočník, který si během aktivní kariéry vyzkoušel i krátké angažmá v NHL, kde oblékal dres Columbusu Blue Jackets.


autor: Ondřej Hlaváč / hokej.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.