MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

KHL - Novosibirsk vyhrál pohodlně nad Minsk

0 , 2.11.14 v kategorii: Reviews
Dynamo Minsk vyhrálo nad Sibir Novosibirsk pohodlným vítězstvím 4:1.
Rusko KHL REVIEW

Dynamo Minsk – Sibir Novosibirsk 1:4

Minsk je na 6. místě tabulky Západní konference. Po zápase s Novosibirsk, si připsal první prohru po pěti vyhraných zápasech. Novosibirsk teď po sérii proher vyhrál nad Slovanem a Minsk. Už v první třetině Novosibirsk ukázal svoji formu a dal hned dva góly, o které se zasloužili Sergei Shumakov a Alexei Kopeikin. V 29. minutě přidal další branku Igor Ozhiganov s asistencí Shumakova. Alexander Kulakov snížil deficit na 3:1, ale Dmitry Kugryshev navýšil skóre na 4:1 a dostal tak zápas zcela pod kontrolu. Novosibirsk si odneslo vítězství 4:1.

autor: Kateřina Kordiovská / khl.ru