Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Amur Khabarovsk Avangard Omsk Region Avtomobilist Yekaterinburg Barys Astana CSKA Moscow Dinamo Minsk Dinamo Riga Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun HC Slovan Bratislava HC Sochi Jokerit KHL Medvescak Zagreb Lada Togliatti Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk Neftekhimik Nizhnekamsk Salavat Yulaev Ufa Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk SKA Saint Petersburg Spartak Moscow Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk

KHL - Novosibirsk vyhrál pohodlně nad Minsk

0 , 2.11.14 v kategorii: Reviews
Dynamo Minsk vyhrálo nad Sibir Novosibirsk pohodlným vítězstvím 4:1.
Rusko KHL REVIEW

Dynamo Minsk – Sibir Novosibirsk 1:4

Minsk je na 6. místě tabulky Západní konference. Po zápase s Novosibirsk, si připsal první prohru po pěti vyhraných zápasech. Novosibirsk teď po sérii proher vyhrál nad Slovanem a Minsk. Už v první třetině Novosibirsk ukázal svoji formu a dal hned dva góly, o které se zasloužili Sergei Shumakov a Alexei Kopeikin. V 29. minutě přidal další branku Igor Ozhiganov s asistencí Shumakova. Alexander Kulakov snížil deficit na 3:1, ale Dmitry Kugryshev navýšil skóre na 4:1 a dostal tak zápas zcela pod kontrolu. Novosibirsk si odneslo vítězství 4:1.

autor: Kateřina Kordiovská / khl.ru