MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Největším soupeřem je pro Slavii ona sama, říká veterán Kašpařík

Pavel Kašpařík, FOTO © hc-slavia.cz
 0 , 19.03.16 v kategorii: Aktuality
Zkušený útočník Pavel Kašpařík promluvil mimo jiné o tom, co nebo kdo je hlavním soupeřem pražské Slavie v boji o návrat do extraligy.
Česko Extraliga
Kašpařík je centrem čtvrté formace HC Slavia Praha, přesto se v utkání s Motorem, ve kterém sešívání zvítězili po urputném boji 3:1, na ledě objevoval velmi často a byl nejvytěžovanějším útočníkem domácího celku.

"Bylo to pro nás důležité utkání. Věděli jsme, že to bude těžké, což se potvrdilo. Jsme rádi, že jsme ho zvládli. První třetina byla opatrná z obou stran, čekalo se na chybu. Ve druhé už jsme dali góly, strhli jsme vedení na svou stranu a ve třetí třetině, až na pár chyb, jsme to odehráli dobře a kontrolovali hru," okomentoval pro hokej.cz průběh zápasu bývalý hráč Sparty či Zlína.

Největším soupeřem však podle jeho názoru pro Slavii je Slavia sama. "Marodka Motoru je obrovská, ale na to se my nekoukáme. Zaměřujeme se jen na naši hru. Po celou sezonu si říkáme, že největším soupeřem pro nás jsme my sami. Když budeme hrát naši hru, budeme se držet, čeho máme, tak to bude dobré a výsledky přijdou," prohlásil Pavel Kašpařík.


autor: Ondřej Hlaváč / hokej.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.