Nejnovější hokejové zprávy

- Likvidační zákrok v extralize! Čáslava skončil v nemocnici s otřesem mozku + VIDEO

Pardubice vs. Chomutov, FOTO © facebook.com/hcpce
 0 , 15.02.17 v kategorii: Aktuality
Pardubický obránce Petr Čáslava skončil v průběhu dnešního utkání v nemocnici s těžkým otřesem mozku a nadvakrát přeraženým nosem.

Zranněí zapříčinil Čáslavův střet s obránce Chomutova Brettem Flemmingem na začátku třetí dvacetiminutovky zápasu. „Petr Čáslava má nadvakrát zlomený nos a těžký otřes mozku. Asi by se tím měli zabývat kompetentní lidé a tento zákrok posoudit," řekl ihned po skončení utkání hlavní trenér Pardubic Miloš Holaň.

Čáslavu bezprostředně po zákroku mstil talent Výchočechů David Tomášek. „Není žádným rváčem, o to je cennější, jak se postavil za svého parťáka a na férovku si to se soupeřem rozdal. Zaslouží si naše uznání. Samozřejmě všichni přejeme Petrovi rychlé uzdravení," uvedl Holaň.

„Petr nahodil puk, měl rychlost – najednou stopka… Podle mě měl chomutovský obránce ruku nebo přímo loket nahoře. Byl jsem kousek od této situace, slyšel jsem pravděpodobně i zlomení kosti, nebylo to příjemné. Hned mi bylo jasné, že to je špatné," řekl k celému incidentu David Tomášek.
autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz