Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Likvidační zákrok v extralize! Čáslava skončil v nemocnici s otřesem mozku + VIDEO

Pardubice vs. Chomutov, FOTO © facebook.com/hcpce
 0 , 15.02.17 v kategorii: Aktuality
Pardubický obránce Petr Čáslava skončil v průběhu dnešního utkání v nemocnici s těžkým otřesem mozku a nadvakrát přeraženým nosem.
Česko Extraliga
Zranněí zapříčinil Čáslavův střet s obránce Chomutova Brettem Flemmingem na začátku třetí dvacetiminutovky zápasu. „Petr Čáslava má nadvakrát zlomený nos a těžký otřes mozku. Asi by se tím měli zabývat kompetentní lidé a tento zákrok posoudit," řekl ihned po skončení utkání hlavní trenér Pardubic Miloš Holaň.

Čáslavu bezprostředně po zákroku mstil talent Výchočechů David Tomášek. „Není žádným rváčem, o to je cennější, jak se postavil za svého parťáka a na férovku si to se soupeřem rozdal. Zaslouží si naše uznání. Samozřejmě všichni přejeme Petrovi rychlé uzdravení," uvedl Holaň.

„Petr nahodil puk, měl rychlost – najednou stopka… Podle mě měl chomutovský obránce ruku nebo přímo loket nahoře. Byl jsem kousek od této situace, slyšel jsem pravděpodobně i zlomení kosti, nebylo to příjemné. Hned mi bylo jasné, že to je špatné," řekl k celému incidentu David Tomášek.
autor: Stanislav Chudoba / hokejportal.cz