MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Kovalčuk odchází z Petrohradu. Návrat do NHL? Nikoliv!

Ilja Kovalčuk, FOTO © s.yume
 0 , 25.03.16 v kategorii: Aktuality
Ilja Kovalčuk podle očekávání opouští Petrohrad, kde upadl v nemilost. Zajímá vás, kam budou směřovat jeho další kroky? Přečtěte si článek!
Rusko KHL
Ruský bohatýr je nejlépe placeným hráčem nadnárodní Kontinentální hokejové ligy, vedení SKA Petrohrad se však zdálo, že jeho výkony nejsou adekvátní jeho gáži. Proto jej počas play off dvakrát vyřadilo z kádru.

To se Kovalčukovi samozřejmě nelíbilo, a tak se rozhodl z klubu odejít. Původně uvažoval, že by se vrátil do zámořské NHL, kde už v minulosti úspěšně působil v Atlantě Trashers a New Jersey Devils, nakonec je však všechno jinak.

V Rusku jej nechtějí, v Evropě asi není moc celků, které by ho zaplatily, a tak Kovalčukovy kroky povedou nejspíš do Asie. V KHL však nakonec nejspíš i tak zůstane. Podle nejnovějších informací by měl nastupovat za nově se rodící pekingský tým, jenž se stane od příští sezony novým účastníkem ruské nadnárodní soutěže.


autor: Ondřej Hlaváč / khl.ru, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.