MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Extraliga - Playouts - Kladno i Chomutov se loučí s extraligou výhrami

Kladno, FOTO © archiv, ilustrační
 0 , 20.04.14 v kategorii: Reviews
Hokejisté Kladna a Chomutova se s baráží rozloučili výhrami. Rytíři zdolali na vlastním ledě olomoucké Kohouty těsně 2:1 a Piráti si odvezli tříbodové vítězství z Mladé Boleslavi. Výsledky posledního kola již neměly žádný vliv na postup Hanáků a Bruslařů do extraligy.
Česko Extraliga - Playouts REVIEW
Zápasy, ve kterých už o nic nešlo, ale přesto se odehrály. Rytíři se s nejvyšší soutěží rozloučilo těsnou výhrou nad Olomoucí. rytíře poslal do vedení kapitán Patera v závěru druhé třetiny.

V úvodu třetí části padly hned dva góly. Kladno navýšilo náskok zásluhou Šilhavého, ale Kohouti v zápětí dokázali snížit, když se prosadil Švaňhel. Více branek už vyrovnané utkání nenabídlo.

Bruslaři pojali poslední zápas sezóny proti Pirátům v exhibičním tempu a výsledek tak nemohl nikoho překvapit. Chomutov se v první třetině dostal do dvoubrankového vedení, když se mezi střelce zapsali Hřebejk a Bartečko.

Také v prostřední části se hosté dvakrát dokázali prosadit a po brankách Krsteva a Rutta to bylo už 0:4. Bruslaři se v posledních dvaceti minutách dočkali čestné branky z hole Jarůška, ale hosté dokázali vstřelit ještě dvě branky a výsledek pečetili na 1:6

Rytíři Kladno - HC Olomouc 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)