MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Kdo z olomouckých hokejistů se nebojí porvat se s Hollwegem? Jeden by se našel!

Ryan Hollweg s kytarou na ledě, FOTO © youtube.com
 0 , 14.03.16 v kategorii: Aktuality
Kanadský útočník Ryan Hollweg z Plzně je obávaným rváčem. Přesto se v kádru Olomouce, s níž se Škoda střetne v play off, najde hokejista, který by do bitky s ním bez váhání šel!
Česko Extraliga
Robin Staněk má pro strach uděláno. V kádru olomoucké Mory platí za tvrdého hráče, který se nebojí jít do střetu, a když je potřeba, jeho rukavice jdou okamžitě k ledu a jeho zaťaté pěsti neváhají rozdat si to s podobně naladěným soupeřem.

Olomouc se nyní v play off střetne s Plzní, kde působí nechvalně proslulý Kanaďan Ryan Hollweg, jenž je z podobného těsta jako Staněk. Uvidí fanoušci bitku těchto dvou hráčů? Robin Staněk by se prý v případě potřeby nebál.

"Strach bych určitě neměl. Maximálně mě vypne, ale když nebudu mít otřes mozku, tak se jede dál. Tohle k mojí úloze v týmu zkrátka patří," prohlásil pro hokej.cz nekompromisní hokejista, tvrdost jehož pěsti letos na vlastní kůži okusil například kapitán Zlína Ondřej Veselý.


autor: Ondřej Hlaváč / hokej.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.