MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

1. Liga - Hvězdný Kaberle posílí prvoligové Kladno

Kladenský odchovanec Kaberle, FOTO © hc-kladno.cz
 0 , 22.11.14 v kategorii: Aktuality
Kladenští Rytíři se můžou těšit na velkou posilu. Stane se jí slavný obránce Tomáš Kaberle.
Česko 1. Liga
Mladší z legendární bratrské dvojice hokejových obránců se naposledy snažil prosadit v dresu New Jersey Devils, s týmem, kde působí i další Češi Jaromír Jágr, Patrik Eliáš, Marek Židlický nebo Martin Havlát, strávil letní kemp, avšak navzdory solidním výkonům mu smlouva nabídnuta nebyla. Poté se mu ještě ozval New York Rangers, ale po dvou odehraných zápasech za farmářský klub Rangers v Hartfordu se Kaberle stal opět volným hráčem.

Tomu je však konec, Tomáš Kaberle totiž stráví zbytek ročníku v prvoligovém Kladně, jehož je odchovancem a kde působil i před lety v době výluky zámořské NHL. O příchodu zkušeného zadáka do středočeského celku se spekuluje už delší dobu, před dvěma týdny naznačil, že tato možnost existuje, Jaromír Jágr starší, před ním o tom mluvil i jeho syn, majitel klubu a hráč New Jersey v jedné osobě.

"Včera v noci jsme se dohodli, že přijde na hostování do konce sezony," uvedl Jágr starší, který u Rytířů zastává otázky spojené se sportovním chodem klubu poté, co odešel Martin Vejvoda, pro ČTK. Kaberle je tak další zajímavou posilou Kladna v krátké době. Před časem totiž k Rytířům dorazili i někdejší mistr světa a autor zlatého gólu Jan Hlaváč, obránce se zkušenostmi z NHL Tomáš Klouček, dále kladenský patriot, útočník Tomáš Horna, jenž přichází z Žiliny, obránce Jan Jaroměřský, který se neprosadil v Olomouci, a v neposlední řadě talentovaný gólman Jan Lukáš ze Sparty, jenž působil i ve Lvu Praha.


autor: Ondřej Hlaváč / hc-kladno.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.