MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Húževka mění Vítkovice za Olomouc, opačným směrem míří Kafka

Peter Húževka, FOTO © hc-vitkovice.cz
 0 , 8.01.16 v kategorii: Aktuality
Zajímavý transfer se udál mezi Vítkovicemi a Olomoucí. Působiště si vymění Peter Húževka a Petr Kafka.
Česko Extraliga
V případě obou hráčů, jak bylo potvrzeno na oficiálních webových stránkách HC Vítkovice Steel, půjde o hostování do konce tohoto extraligového ročníku. Vítkovice bojují o postup do play off, momentálně se nacházejí na jedenáctém nepostupovém místě. Olomouc je na tom lépe, je sedmá.

"Od Petra si slibujeme příchod produktivního útočníka. V minulé sezoně se mu na Slovensku co do produktivity dost dařilo a my věříme, že na to dokáže u nás navázat," okomentoval pro oficiální klubový web Kafkův příchod generální manažer Vítkovic Petr Husička.

Vítkovice naopak opouští někdejší slovenský reprezentant Húževka. "Bohužel Peterovi letošní sezona nevychází tak, jak bychom si přáli my a asi ani on. Věříme, že změna pomůže oběma stranám. Každopádně Peterovi za tu řádku let, kdy za nás bojoval, děkujeme a přejeme jen to nejlepší do budoucna," prohlásil Husička.


autor: Ondřej Hlaváč / hcvitkovice.cz, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.