Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Amur Khabarovsk Avangard Omsk Region Avtomobilist Yekaterinburg Barys Astana CSKA Moscow Dinamo Minsk Dinamo Riga Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun HC Slovan Bratislava HC Sochi Jokerit KHL Medvescak Zagreb Lada Togliatti Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Metallurg Novokuznetsk Neftekhimik Nizhnekamsk Salavat Yulaev Ufa Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk SKA Saint Petersburg Spartak Moscow Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk

0 , 30.12.14 v kategorii: Reviews
Dynamo Minsk si připsalo deváté vítězství v řadě.
Rusko KHL REVIEW

Atlant Mytišči – Dinamo Riga 2:3

Dinamo zvítězilo nad Atlant 3:2. Maris Bicevskis otevřel skóre pozdě v první třetině, pak Miks Indrasis a Krisjanis Redlihs udeřil v rychlém sledu v polovině druhé, ale Atlant se snažil vyrovnat, stáhl deficit jen na 2:3, díky Mattu Gilroyovi a Andreji Taratukhinovi. Riga si tak po třech prohrách připsala výhru.

Dynamo Minsk – Podolsk 5:4

Jonathan Cheechoo dal v 58. minutě gól a rozhodl o vítězství Dynama nad Podolsk. Po první třetině vedlo Podolsk 2:1, díky gólu Romana Horáka. Ve druhé vyrovnal za Dynamo Paul Szczechura a Alexander Materukhin zvýšil na 3:2. 36 sekund po začátku třetí Mathias Porseland skóroval v přesilovce 5 na 3 na 3:3 a do 55. minuty týmy vyrovnaly na 4:4. Cheechoo rozhodl o výsledku zápasu svým gólem. Minsk vyhrálo už po deváté za sebou. Podolsk si připsalo čtvrtou porážku.

autor: Kateřina Kordiovská / khl.ru