MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

0 , 30.12.14 v kategorii: Reviews
Dynamo Minsk si připsalo deváté vítězství v řadě.
Rusko KHL REVIEW

Atlant Mytišči – Dinamo Riga 2:3

Dinamo zvítězilo nad Atlant 3:2. Maris Bicevskis otevřel skóre pozdě v první třetině, pak Miks Indrasis a Krisjanis Redlihs udeřil v rychlém sledu v polovině druhé, ale Atlant se snažil vyrovnat, stáhl deficit jen na 2:3, díky Mattu Gilroyovi a Andreji Taratukhinovi. Riga si tak po třech prohrách připsala výhru.

Dynamo Minsk – Podolsk 5:4

Jonathan Cheechoo dal v 58. minutě gól a rozhodl o vítězství Dynama nad Podolsk. Po první třetině vedlo Podolsk 2:1, díky gólu Romana Horáka. Ve druhé vyrovnal za Dynamo Paul Szczechura a Alexander Materukhin zvýšil na 3:2. 36 sekund po začátku třetí Mathias Porseland skóroval v přesilovce 5 na 3 na 3:3 a do 55. minuty týmy vyrovnaly na 4:4. Cheechoo rozhodl o výsledku zápasu svým gólem. Minsk vyhrálo už po deváté za sebou. Podolsk si připsalo čtvrtou porážku.

autor: Kateřina Kordiovská / khl.ru