MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Co říká po prohře Komety na nájezdy s Plzní střelec Káňa?

Jan Káňa, FOTO © hc-kometa.cz
 0 , 20.02.16 v kategorii: Aktuality
V krásném utkání podlehla Kometa Brno Plzni až po samostatných nájezdech. O zápase promluvil brněnský útočník Jan Káňa.
Česko Extraliga
Zdá se, že po odchodu hlavního trenéra Aloise Hadamczika, kterého na střídačce nahradil majitel klubu Libor Zábranský se svým nově vytvořeným realizačním týmem, jdou výkony jihomoravského celku nahoru.

Proti ambiciózní Plzni hrála Kometa skvěle, k úplné spokojenosti jí chybělo už jen více štěstí při samostatných nájezdech. Brňané třikrát prohrávali, přesto vždy dokázali vyrovnat. "Řekli jsme si pak, že už budeme hrát všechno do brány. Chtěli jsme všechny puky hned střílet, nahazovat a snažit se tam něco domlátit," prohlásil v rozhovoru pro oficiální webové stránky HC Kometa Brno Jan Káňa.

Káňa získal v zápase dva kanadské body za jednu vstřelenou branku a jednu asistenci a patřil k výrazným postavám brněnského celku. "Jsem rád za své dva body, ale kdybychom měli dva body jako mančaft, byl bych spokojenější. Také musím být ještě zodpovědnější do obrany, jeden dnešní gól šel kolem mě, když jsem se špatně domluvil s Tomášem Kaberlem," sypal si popel na hlavu vítkovický odchovanec.


autor: Ondřej Hlaváč / hc-kometa.cz, hokej.cz hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.