MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

Extraliga - Playouts - Chomutov s Kladnem o naději, Olomouc s Boleslaví o postup

Olomouc vs. Chomutov, FOTO © Jaroslav Pazdera
 0 , 17.04.14 v kategorii: Previews
Už jen poslední dvě kola čekají na účastníky baráže o extraligu. Jediným kdo je mimo hru jsou hokejisté Kladna, kteří sestoupili do 1. ligy. Naději stále živí Chomutov, který je třetí a na druhou Olomouc ztrácí čtyři body. O postup si to v přímém souboji rozdá Mladá Boleslav s Hanáky.
Česko Extraliga - Playouts PREVIEW
Piráti jsou na třetí příčce a udržení mezi elitou rozhodně nemají na svých hokejkách. Proti Kladnu musí získat všechny tři body. Ty mohou, ale také nemusí udržet naději až do posledního kola. Kladno už nemá oč hrát a je prvním sestupujícím, Rytíři se tak budou snažit vylepšít svoji bilanci v barážové skupině.

Mladá Boleslav hraje s Olomoucí a pokud Hanáci vyhrají za tři body, tak stvrdí jistotu postupu do extraligy. Chomutov by si to pak v posledním kole rozdal v přímém souboji s Mladou Boleslaví o druhé postupové místo, k němuž by potřebovali tříbodovou výhru v městě automobilů. Bruslaři už mohou také v pátek slavit, pokud na Hané vybojují bod. Právě ten potřebují k návratu do extraligy.

„Boleslav má spoustu hráčů, před kterými bychom měli být ve střehu, takže to je těžké vyjmenovávat. Ta jména určitě každý zná. Mají tam i pár mistrů světa. Samozřejmě, že my máme taky pár reprezentantů, ale nevím, jestli máme mistry světa. Jednoho máme na střídačce, ale mezi hráči asi ne. Máme ale také zkušené a dobré hráče," tvrdil Jan Knotek.

Olomouckým se podařilo dvakrát za sebou vyprodat stadion, nyní mají možnost to zopakovat do třetice. „Kdy jindy by se měl stadion vyprodat, než když se hrají zápasy o extraligu a mělo by se rozhodnout. Určitě jsme si tím, že byl plný stadion, splnili maličký sen, ale ten větší cíl je stále před námi," dodal olomoucký centr .

PROGRAM BARÁŽE - 11.KOLO

Piráti Chomutov - Rytíři Kladno (18.00)

HC Olomouc - BK Mladá Boleslav (18:00)

 

autor: Romano Happy / HokejPortal.cz, klubové weby


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.