Nejnovější hokejové zprávy  • Dva moravskoslezští rivalové spolu svádějí o souboj hvězdného reprezentanta z NHL.


  • Hned o tři hvězdné české hráče stojí podle informací sport.cz pražská Sparta.


  • Hned tři české kluby by rády do svého týmu přivedly legendárního hráče, jenž...


  • Jedné z opor Komety Brno nakonec nevyšlo angažmá ve finské Liize a možná se vrátí do...


  • Slavný český forvard je v NHL momentálně bez smlouvy a uvažuje o návratu do Čech.


  • Pod vedením nového trenéra se česká hokejová reprezentace připravuje v Rakousku.

- Brankář Třince: V Lize mistrů udržel nulu a málem dal další gól!

Šimon Hrubec, FOTO © hokej.idnes.cz
 0 , 11.10.17 v kategorii: Aktuality
Velkou oporou je pro třinecké Oceláře jejich gólman, který umí vstřelit i branku.

Další výtečný výkon podal brankář Třince Šimon Hrubec, který udržel čisté konto v zápase Ligy mistrů proti švédskému protivníkovi. Navrch málem sám vstřelil jednu branku.

"Skupina byla neskutečně těžká. HV71 bylo neskutečně nabruslené, Mannheim zase nesmírně silný střelecky. Esbjerg také měl výborné bruslaře, s nimi se nám ale povedl hned ten první zápas. Na druhou stranu to u nich bylo velmi těžké, výhra 2:1 to dokazuje. Všichni soupeři byli kvalitní, o to víc si postupu ceníme," řekl pro hokej.cz brankář.

"Ve Švédsku i doma to byl pořádný fičák. Když oni hrají takhle, tak my musíme taky. Byl to fičák z obou stran, utkání bylo velmi kvalitní. Přišlo hodně lidí, na Ligu mistrů tolik fanoušků ještě nikdy nepřišlo. Jsem hodně rád, že jsme ukázali takový hokej a před tolika diváky zvítězili," uvedl Hrubec.

Chyběl kousek, aby se v závěru sám zapsal mezi střelce, kdy střílel na prázdnou bránu. "Puk už byl v cestě do branky, jejich brankář se stihl vrátit. Po zápase jsme se bavili, že by to asi bylo smutné, kdybych skrz něj skóroval i já. Říkal jsem mu, že jsem vůbec nechtěl dát gól (smích). Pak mi připsali asistenci, byl to ale pouze klasicky zastavený puk. Áda (Martin Adamský - pozn. red.) si o něj řekl, já mu posunul puk, on to trefil," dodala třinecká opora.autor: Ondřej Hlaváč / hokej.cz, hokejportal.cz