Nejnovější hokejové zprávy  • Český talent končí v zámořské NHL a jedná o angažmá s mistrovskou Kometou.


  • Do královehradeckého Mountfieldu se vrací někdejší kapitán české reprezentace.


  • Měl hrát za extraligový Hradec Králové, nakonec bude působit mnohem níž.


  • Pardubické Dynamo sestřelil v duelu s Litvínovem jejich bývalý obránce.


  • Velký příběh se odehrál v extraligovém utkání mezi Pardubicemi a Litvínovem.
  • Boston v Asii: Pastrňák řádil na Čínské zdi, spoluhráči nevěřili svým očím

    Hokejisté Bostonu jsou na přípravném kempu v Číně.

- Brankář Třince: V Lize mistrů udržel nulu a málem dal další gól!

Šimon Hrubec, FOTO © hokej.idnes.cz
 0 , 11.10.17 v kategorii: Aktuality
Velkou oporou je pro třinecké Oceláře jejich gólman, který umí vstřelit i branku.

Další výtečný výkon podal brankář Třince Šimon Hrubec, který udržel čisté konto v zápase Ligy mistrů proti švédskému protivníkovi. Navrch málem sám vstřelil jednu branku.

"Skupina byla neskutečně těžká. HV71 bylo neskutečně nabruslené, Mannheim zase nesmírně silný střelecky. Esbjerg také měl výborné bruslaře, s nimi se nám ale povedl hned ten první zápas. Na druhou stranu to u nich bylo velmi těžké, výhra 2:1 to dokazuje. Všichni soupeři byli kvalitní, o to víc si postupu ceníme," řekl pro hokej.cz brankář.

"Ve Švédsku i doma to byl pořádný fičák. Když oni hrají takhle, tak my musíme taky. Byl to fičák z obou stran, utkání bylo velmi kvalitní. Přišlo hodně lidí, na Ligu mistrů tolik fanoušků ještě nikdy nepřišlo. Jsem hodně rád, že jsme ukázali takový hokej a před tolika diváky zvítězili," uvedl Hrubec.

Chyběl kousek, aby se v závěru sám zapsal mezi střelce, kdy střílel na prázdnou bránu. "Puk už byl v cestě do branky, jejich brankář se stihl vrátit. Po zápase jsme se bavili, že by to asi bylo smutné, kdybych skrz něj skóroval i já. Říkal jsem mu, že jsem vůbec nechtěl dát gól (smích). Pak mi připsali asistenci, byl to ale pouze klasicky zastavený puk. Áda (Martin Adamský - pozn. red.) si o něj řekl, já mu posunul puk, on to trefil," dodala třinecká opora.autor: Ondřej Hlaváč / hokej.cz, hokejportal.cz