MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko

Nejnovější hokejové zprávy

- Berani sahali po bodech, český vicemistr však doma zvítězil!

Aukro Berani Zlín, FOTO © hokej.cz
 0 , 13.09.17 v kategorii: Aktuality
Užuž to vypadalo, že by Zlín mohl v těžkém zápase na ledě českého vicemistra bodovat.

Domácí Bílí Tygři Liberec však nakonec domácí extraligový duel zvládli a zvítězili nad zlínskými Berany těsným poměrem 3:2, když v poslední minutě rozhodl o jejich výhře mladík Lakatoš.

"Narazili jsme na extrémně organizovaného soupeře, proti kterému, když se dostane do vedení 2:0, je opravdu těžké hrát. Zlín hrozil nebezpečnými brejky a nás velmi dlouho držel Roman Will. Ve třetí části jsme vsadili všechno na ofenzivu a nakonec se nám v tlaku podařilo utkání otočit. Jsem hrozně rád, že se nám to povedlo," uvedl kouč Liberce Filip Pešán.


BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – AUKRO BERANI ZLÍN 3:2 (0:2, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 47. J. Stránský (Šmíd, Bartovič), 56. Bulíř (Ševc, P. Jelínek), 60. Lakatoš (Pyrochta, Ševc) – 8. Žižka (Rihards Bukarts, Roberts Bukarts), 11. Okál (Freibergs, Řezníček).
Rozhodčí: Bejček, Úlehla – Gerát, Hynek.
Vyloučení: 7:11, navíc Jelínek (Liberec) na 10 minut.
Využití: 1:0.
Střely na branku: 24:25.
Diváci: 3840.
Nejlepší hráči: Lukáš Jašek – Libor Kašík.

Bílí Tygři Liberec: Will – Pyrochta, Ševc, Plutnar, Šmíd, Jánošík, Derner, Mojžíš – Lakatoš, P. Jelínek, L. Krenželok – Bakoš, Bulíř, Ordoš – J. Stránský, Jašek, Bartovič – Hrabík, Vantuch, D. Špaček. Trenéři: Pešán a Mlejnek.

Aukro Berani Zlín: Kašík – Matějíček, Řezníček, Ferenc, Freibergs, O. Horák, Žižka, Padrnos – Ondráček, P. Sedláček, O. Veselý – Roberts Bukarts, Šťastný, Rihards Bukarts – Okál, Popelka, Kubiš – Fryšara, M. Kratochvíl, Illo. Trenéři: R. Svoboda a M. Hamrlík.autor: Ondřej Hlaváč / hokej.cz, hokejportal.cz