MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

KHL - Chystá se pro legendární Slováky Višňovského a Šatana práce v klubu Miloše Říhy?

Ľubomír Višňovský, FOTO © sport.sme.sk
 0 , 9.03.16 v kategorii: Aktuality
Lubomír Višňovský, kterého nedávno přemlouval k pokračování kariéry i slovenský prezident Andrej Kiska, a Miroslav Šatan by mohli pracovat pro Slovan Bratislava!
Rusko KHL
Slovenský zadák Višňovský, který dlouhá léta působil v zámořské NHL, kde se proslavil především v dobách, kdy oblékal dres Los Angeles Kings, toho letos za Slovan příliš neodehrál kvůli problémům s bolavými zády.

Avšak když už se dostal na led, stálo to za to a pořád patřil mezi nejlepší hráče trenéra Miloše Říhy staršího. V play off pak odehrál všechna čtyři utkání v sérii s CSKA Moskva a byl i nejvytěžovanějším hráčem Slovanu. Po vyřazení se rozhodl ukončit kariéru.

Co bude dělat nyní? Bude působit ve vedení HC Slovan Bratislava? "Osobně si Lubomíra dovedu v našem klubu představit, stejně jako třeba Mira Šatana. V klubových strukturách už působí například Lipiansky, Kapuš, Mosnár, Jendek a další. Na rozhovor s Lubomírem i Mirem si čas najdu kdykoliv a vše pečlivě probereme," přislíbil v rozhovoru pro pravda.sk generální manažer Slovanu Maroš Krajči.


autor: Ondřej Hlaváč / pravda.sk, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.