MS v hokeji 2016: SKUPINA A Česko Dánsko Kazachstán Lotyšsko Norsko Rusko Švédsko Švýcarsko SKUPINA B Bělorusko Finsko Francie Kanada Maďarsko Německo Slovensko USA

Nejnovější hokejové zprávy

NHL - Když tomu nerozumíš, tak o tom nepiš! pustil se naštvaný Jágr do novináře

Jaromír Jágr, FOTO © jets.nhl.com
 0 , 30.03.16 v kategorii: Aktuality
Jaromír Jágr je velkým miláčkem novinářů, když se mu ale nelíbí, co o něm někdo napíše, nebojí se dotyčného vyplísnit. Tak jako nyní.
Severní Amerika NHL
Florida Panthers prohrála v posledním utkání s Torontem Maple Leafs, jedním z nejhorších klubů v letošním ročníku NHL, 2:5. Naštvaný Jágr se po zápase na sociální síti obořil na redaktora, jenž podle něj překroutil jeho výrok.

"Hráli zkrátka lépe. My se musíme dát znovu dohromady, vždy je tu hned další zápas. Není to tak, že bychom byli vyřazeni, jako když se hraje play off. Musíme to hodit za hlavu a myslet už na další utkání," řekl pro nhl.com Jágr.

James Mirtle, redaktor listu Globe and Mail, však jeho výrok citoval na svém účtu na Twitteru takto: "Jágr po zápase s Leafs: Měli spíše štěstí, než že by hráli tak dobře. Ale to se stává, liga je vyrovnaná."

Česká "osmašedesátka" si to však nenechala líbit a na Mirtleho zareagovala. "Řekl jsem, že náš tým měl štěstí před dvěma týdny v Torontu. A že je velmi těžké hrát proti dobrému mladému týmu, na který není žádný tlak. Když jsi nerozuměl tomu, co jsem říkal, tak to nepiš. Děkuji," adresoval Jágr na Twitteru svou reakci zámořskému novináři.


autor: Ondřej Hlaváč / twitter.com, hokejportal.cz


Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
Info!Zatím žádný komentář.