• Almetievsk
  • Bars Kazan
  • Chelmet Čeljabinsk
  • Dinamo St. Petersburg
  • Dynamo Tver
  • Ermak Angarsk
  • Gornyak Uchaly
  • Heilongjiang Harbin
  • Humo Tashkent
  • Iževsk
  • Karaganda
  • Karelia SKA
  • Kazzinc-Torpedo
  • Khimik Voskresensk
  • Kurgan
  • Molot-Prikam'e Perm
  • Nomad Astana
  • Novokuzněck
  • ORG Beijing
  • Penza
  • Rostov
  • Ryazan
  • Samara
  • Sokol Krasnoyarsk
  • Tambov
  • Togliatti
  • Toros Neftekamsk
  • Torpedo Gorky
  • Tseng Tou Jilin
  • Ťumeň
  • Voroněž
  • Yugra Khanty-Mansiysk
  • Yuzhny Ural Orsk
  • Zvezda Chekhov
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
15.12.2019 08:00 ORG Beijing  ORG Beijing 1:6 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedovýhra
13.12.2019 12:30 Heilongjiang Harbin  Heilongjiang Harbin 4:3pp Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
09.12.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 6:0 Torpedo Gorky  Torpedo Gorkyvýhra
07.12.2019 12:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 2:5 Bars Kazan  Bars Kazanprehra
05.12.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 1:3 Ryazan  Ryazanprehra
30.11.2019 10:00 Chelmet Čeljabinsk  Chelmet Čeljabinsk 3:1 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
28.11.2019 14:30 Yuzhny Ural Orsk  Yuzhny Ural Orsk 3:1 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
26.11.2019 14:30 Gornyak Uchaly  Gornyak Uchaly 5:3 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
24.11.2019 13:00 Kurgan  Kurgan 2:3pp Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedovýhra
20.11.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 2:3sn Chelmet Čeljabinsk  Chelmet Čeljabinskprehra
18.11.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 3:2 Yuzhny Ural Orsk  Yuzhny Ural Orskvýhra
16.11.2019 12:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 5:2 Gornyak Uchaly  Gornyak Uchalyvýhra
14.11.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 0:2 Kurgan  Kurganprehra
09.11.2019 12:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 0:2 Karaganda  Karagandaprehra
05.11.2019 14:00 Karaganda  Karaganda 4:3 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
03.11.2019 12:00 Nomad Astana  Nomad Astana 0:1 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedovýhra
30.10.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 2:1 Nomad Astana  Nomad Astanavýhra
26.10.2019 14:00 Toros Neftekamsk  Toros Neftekamsk 2:1 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
24.10.2019 17:30 Almetievsk  Almetievsk 3:1 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
22.10.2019 17:00 Iževsk  Iževsk 1:3 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedovýhra
20.10.2019 14:00 Molot-Prikam'e Perm  Molot-Prikam'e Perm 1:2pp Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedovýhra
14.10.2019 14:00 Novokuzněck  Novokuzněck 2:3 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedovýhra
13.10.2019 12:00 Novokuzněck  Novokuzněck 6:3 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
10.10.2019 15:00 Karaganda  Karaganda 4:3 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
06.10.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 2:1pp Karaganda  Karagandavýhra
01.10.2019 14:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 5:2 Tambov  Tambovvýhra
29.09.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 2:3pp Voroněž  Voroněžprehra
27.09.2019 14:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 5:4 Rostov  Rostovvýhra
23.09.2019 18:30 Dinamo St. Petersburg  Dinamo St. Petersburg 4:3pp Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
21.09.2019 16:00 Karelia SKA  Karelia SKA 3:2sn Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedoprehra
19.09.2019 18:00 Dynamo Tver  Dynamo Tver 1:2sn Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedovýhra
15.09.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 2:3sn Sokol Krasnoyarsk  Sokol Krasnoyarskprehra
13.09.2019 14:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 1:0 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiyskvýhra
11.09.2019 14:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 3:2 Ermak Angarsk  Ermak Angarskvýhra
09.09.2019 14:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 1:2 Ťumeň  Ťumeňprehra
Dátum Čas
17.12.2019 11:30 Tseng Tou Jilin  Tseng Tou Jilin -:- Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-TorpedoBude se hrát
21.12.2019 12:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo -:- Penza  PenzaBude se hrát
23.12.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo -:- Togliatti  TogliattiBude se hrát
25.12.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo -:- Samara  SamaraBude se hrát
07.01.2020 17:00 Humo Tashkent  Humo Tashkent -:- Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-TorpedoBude se hrát
09.01.2020 17:00 Khimik Voskresensk  Khimik Voskresensk -:- Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-TorpedoBude se hrát
11.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov  Zvezda Chekhov -:- Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-TorpedoBude se hrát
18.01.2020 12:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo -:- Toros Neftekamsk  Toros NeftekamskBude se hrát
20.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo -:- Almetievsk  AlmetievskBude se hrát
22.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo -:- Iževsk  IževskBude se hrát
24.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo -:- Molot-Prikam'e Perm  Molot-Prikam'e PermBude se hrát
29.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo -:- Novokuzněck  NovokuzněckBude se hrát
30.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo -:- Novokuzněck  NovokuzněckBude se hrát
02.02.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo -:- Nomad Astana  Nomad AstanaBude se hrát
05.02.2020 17:00 Nomad Astana  Nomad Astana -:- Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-TorpedoBude se hrát
11.02.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiysk -:- Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-TorpedoBude se hrát
13.02.2020 17:00 Ťumeň  Ťumeň -:- Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-TorpedoBude se hrát
16.02.2020 10:00 Ermak Angarsk  Ermak Angarsk -:- Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-TorpedoBude se hrát
18.02.2020 17:00 Sokol Krasnoyarsk  Sokol Krasnoyarsk -:- Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-TorpedoBude se hrát
538.8 ms