Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Změny v Dynamu pokračují! Zadina přivítal nového člena realizačního kádru

Marek Zadina © google.com

Sotva se novým trenérem Pardubic stal Marek Zadina, už trenérský štáb doznává dalších změn. Zadina si do A-týmu vytáhl nového asistenta. Jedná se o Víta Černohouse, jenž doposud působil u mládeže.

"K Vítkovým konkrétním kompetencím budeme směřovat. Je to můj plnohodnotný asistent," nechal se v rozhovoru pro hcdynamo.cz slyšet novopočený pardubický hlavní kouč Marek Zadina.

"Dostane na starosti střídání, rozbory videa, tréninky. Je plnohodnotným členem našeho realizačního týmu, postupně si to sedne a tu roli mu budeme specifikovat," pokračoval dále trenér Dynama.

Ke svému povýšení se vyjádřil i sám Černohous. "Je to obrovská zodpovědnost. Uvědomuji si, o co tady jde, ale zároveň je to nějaká odměna, jak se člověk prezentuje," nechal se slyšet teprve 28letý kouč.

Salfický si zatím Zadinův přístup chválí

"Hrozně si vážím toho, že tu můžu být. Těším se na to, až to vypukne," řekl trenér, který to zkoušel také jako aktivní hráč, když si nejvýše zahrál třetí nejvyšší domácí soutěž s Hodonínem.

"Marek Zadina čelil v posledních dnech obrovskému tlaku a spolu s celým A-týmem se s ním popasoval výborně," vyjádřil se k turbulentním změnám v Pardubicích sportovní ředitel klubu Dušan Salfický.

"Má plnou důvěru vedení klubu, které se po společných diskusích s hlavním trenérem ještě před klíčovou fází sezony pokusí posílit realizační tým Dynama A," uzavřel Salfický, někdejší vynikající gólman.

Zdroj: hokejportal.cz, hcdynamo.cz
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.
47.7 ms