Rouyn-Noranda0:1Konec
Baie-ComeauRouyn-Noranda, Huskies – Baie-Comeau, Drakkar 0:1, 16. 11. 2025
QMJHL · Základní část
Ne 16. 11. 2025 · 22:00 · Aréna Glencore
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| ROU | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BAC | 1 | 0 | 0 | 1 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:1
-
5:19
Tristan Langlois · 2 min, vysoká hůl
-
8:35
Kieran Litterick · 2 min, podražení
-
15:05
Gleb Semenov
Jacopo De Luca, Mattias Gilbert
0:1
2. třetina – 0:0
-
2:24
Guus Van Der Kaaij · 2 min, vysoká hůl
-
12:57
Alexis Mathieu · 2 min, držení
3. třetina – 0:0
-
0:35
Antoine St-Laurent · 2 min, bránění ve hře
-
8:20
Declan Wotton · 2 min, vysoká hůl
-
12:44
Benjamin Brunelle · 2 min, vysoká hůl
Statistiky týmů
vs
34
Střely na branku
24
0/3
Přesilovky
0/4
56 %
Vhazování
44 %
8
Hity
15
8
Trestné minuty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 21/36 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | 7/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:06 | 24 | 23 | 1 | ,958 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 1 | 7/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13/33 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 34 | 34 | 0 | 1,000 |
Srovnání v sezoně
vs
87
Body v tabulce
37
3,45
Góly na zápas
2,20
2,78
Obdržené na zápas
4,14
26,9 %
Přesilovky
17,2 %
81,4 %
Oslabení
70,6 %
32,9
Střely na zápas
26,0
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Rouyn-Noranda +1
Baie-Comeau −7
+3
0
−7
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2025/26
Útočníci 15
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NikoN. El Khouri |
55 | 5 | 9 | 14 | −9 | 8 | 2 | 0 | 2 | 46 | 10,9 % | 15 | – |
SamuelS. Beauchemin |
64 | 16 | 50 | 66 | +11 | 2 | 7 | 0 | 1 | 166 | 9,6 % | 19 | 46 % |
EliotE. Ogonowski |
64 | 18 | 31 | 49 | +4 | 24 | 5 | 0 | 1 | 189 | 9,5 % | 36 | 32 % |
|
|
61 | 18 | 12 | 30 | −10 | 40 | 4 | 1 | 4 | 184 | 9,8 % | 80 | 47 % |
CharlieC. Benigno |
39 | 4 | 4 | 8 | −7 | 10 | 3 | 0 | 0 | 71 | 5,6 % | 34 | – |
|
|
44 | 30 | 25 | 55 | +22 | 44 | 6 | 0 | 7 | 216 | 13,9 % | 91 | – |
NathanN. Langlois |
44 | 16 | 22 | 38 | +8 | 14 | 5 | 1 | 2 | 115 | 13,9 % | 48 | 56 % |
|
|
64 | 36 | 59 | 95 | +22 | 54 | 14 | 3 | 10 | 189 | 19,0 % | 45 | 59 % |
WilliamW. Vézina |
63 | 11 | 15 | 26 | 0 | 76 | 1 | 1 | 1 | 121 | 9,1 % | 66 | 51 % |
CharlesC. Laforest |
54 | 8 | 7 | 15 | −1 | 14 | 0 | 0 | 1 | 52 | 15,4 % | 16 | 52 % |
SamuelS. Rheault |
64 | 13 | 18 | 31 | −5 | 36 | 4 | 1 | 1 | 87 | 14,9 % | 38 | – |
|
|
20 | 0 | 1 | 1 | −5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 6 | 41 % |
JérémyJ. Jarret |
48 | 3 | 4 | 7 | −5 | 14 | 0 | 0 | 1 | 35 | 8,6 % | 27 | 42 % |
JaydenJ. Pominville |
35 | 10 | 10 | 20 | +1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 52 | 19,2 % | 2 | – |
|
|
42 | 3 | 3 | 6 | −10 | 14 | 0 | 0 | 2 | 35 | 8,6 % | 28 | 44 % |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BraydenB. Kaldenbach |
39 | 0 | 6 | 6 | +12 | 47 | 0 | 0 | 0 | 48 | 0,0 % | 49 | – |
AntoineA. St-Laurent |
57 | 10 | 33 | 43 | +9 | 17 | 7 | 0 | 2 | 119 | 8,4 % | 12 | – |
|
|
43 | 1 | 2 | 3 | −8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 28 | – |
|
|
46 | 7 | 21 | 28 | +10 | 19 | 2 | 1 | 0 | 82 | 8,5 % | 64 | – |
|
|
58 | 5 | 15 | 20 | +13 | 28 | 1 | 0 | 2 | 89 | 5,6 % | 35 | – |
|
|
27 | 0 | 1 | 1 | −8 | 16 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 12 | – |
|
|
38 | 2 | 3 | 5 | −1 | 19 | 0 | 0 | 1 | 23 | 8,7 % | 41 | – |
AlexisA. Lemire |
64 | 3 | 19 | 22 | +23 | 49 | 0 | 0 | 0 | 111 | 2,7 % | 58 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamuelS. Meloche |
50 | 48 | 33 | 13 | 3 | 2,75 | ,897 | 3 | 1290 | 1157 | 133 | 58:00 |
AlexandreA. Raymond |
18 | 16 | 7 | 4 | 4 | 2,09 | ,914 | 2 | 382 | 349 | 33 | 52:34 |
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZackZ. Miller |
12 | 0 | 0 | 0 | −4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 9 | – |
AidenA. Kirkwood |
60 | 2 | 8 | 10 | −26 | 28 | 0 | 0 | 0 | 62 | 3,2 % | 50 | 44 % |
Juraj JonasJ. Durco |
10 | 0 | 0 | 0 | −8 | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 5 | 40 % |
SamuelS. Brunet |
64 | 2 | 7 | 9 | −38 | 51 | 0 | 0 | 0 | 79 | 2,5 % | 136 | – |
LiamL. Armit |
60 | 9 | 12 | 21 | −13 | 53 | 0 | 0 | 2 | 104 | 8,7 % | 44 | – |
|
|
32 | 2 | 4 | 6 | −16 | 25 | 0 | 0 | 0 | 52 | 3,8 % | 21 | – |
|
|
52 | 15 | 19 | 34 | −24 | 68 | 9 | 0 | 0 | 127 | 11,8 % | 92 | 55 % |
DeclanD. Wotton |
28 | 4 | 2 | 6 | −11 | 25 | 0 | 0 | 0 | 27 | 14,8 % | 15 | – |
AdamA. Cavallin |
47 | 18 | 10 | 28 | −26 | 12 | 3 | 4 | 1 | 90 | 20,0 % | 16 | 38 % |
|
|
4 | 1 | 0 | 1 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 1 | 53 % |
|
|
56 | 10 | 15 | 25 | −9 | 19 | 4 | 0 | 2 | 75 | 13,3 % | 15 | 45 % |
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 1 | – |
|
|
56 | 8 | 13 | 21 | −22 | 89 | 1 | 0 | 1 | 94 | 8,5 % | 153 | 40 % |
RyanR. Dwyer |
15 | 0 | 2 | 2 | −3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 3 | 36 % |
|
|
38 | 7 | 12 | 19 | −7 | 14 | 0 | 0 | 2 | 99 | 7,1 % | 23 | 47 % |
|
|
8 | 1 | 7 | 8 | −6 | 7 | 1 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 3 | 32 % |
MatysM. St-Gelais |
23 | 2 | 1 | 3 | −10 | 21 | 1 | 0 | 1 | 26 | 7,7 % | 18 | – |
RobinR. Benoit |
26 | 5 | 4 | 9 | −10 | 8 | 1 | 0 | 0 | 55 | 9,1 % | 8 | 52 % |
|
|
28 | 4 | 4 | 8 | −1 | 12 | 0 | 0 | 1 | 37 | 10,8 % | 23 | 45 % |
|
|
10 | 2 | 1 | 3 | −3 | 13 | 0 | 0 | 1 | 11 | 18,2 % | 10 | – |
AlexisA. Michaud |
36 | 10 | 16 | 26 | −15 | 10 | 3 | 0 | 0 | 75 | 13,3 % | 20 | 50 % |
|
|
50 | 10 | 10 | 20 | −30 | 20 | 4 | 0 | 2 | 77 | 13,0 % | 18 | 44 % |
FilipF. Vlk |
55 | 7 | 7 | 14 | −16 | 36 | 0 | 2 | 0 | 77 | 9,1 % | 67 | 42 % |
|
|
9 | 2 | 2 | 4 | −1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 15 | 13,3 % | 13 | 32 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
21 | 0 | 1 | 1 | −5 | 15 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 37 | – |
|
|
24 | 1 | 2 | 3 | −5 | 12 | 0 | 0 | 1 | 27 | 3,7 % | 35 | – |
DrewD. Allison |
62 | 2 | 14 | 16 | −21 | 41 | 1 | 0 | 1 | 85 | 2,4 % | 47 | – |
ZacharyZ. Hachey |
58 | 3 | 2 | 5 | −17 | 28 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5,8 % | 69 | – |
AlexisA. Mathieu |
31 | 4 | 3 | 7 | −24 | 37 | 0 | 0 | 0 | 35 | 11,4 % | 145 | – |
MattiasM. Gilbert |
64 | 5 | 27 | 32 | −16 | 6 | 3 | 0 | 0 | 101 | 5,0 % | 34 | – |
|
|
19 | 0 | 5 | 5 | −8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 8 | – |
|
|
5 | 1 | 0 | 1 | −4 | 8 | 1 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 6 | – |
|
|
30 | 0 | 2 | 2 | −10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 9 | – |
Biagio JrB. Daniele |
28 | 3 | 5 | 8 | −20 | 4 | 1 | 0 | 0 | 45 | 6,7 % | 7 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LucasL. Beckman |
23 | 21 | 4 | 14 | 3 | 3,29 | ,905 | 2 | 750 | 679 | 71 | 56:15 |
|
|
7 | 5 | 1 | 3 | 1 | 6,82 | ,832 | 0 | 190 | 158 | 32 | 40:14 |
MathiasM. Hernandez |
21 | 20 | 5 | 13 | 2 | 4,34 | ,880 | 0 | 724 | 637 | 87 | 57:13 |
|
|
14 | 14 | 5 | 8 | 1 | 2,72 | ,927 | 2 | 517 | 479 | 38 | 59:50 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2025/26 Všechny tabulky →
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 40 | 17 | 7 | 87 | ,680 | 221:178 | +43 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 270:176 | +94 | ||
3
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 240:195 | +45 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 35 | 23 | 6 | 76 | ,594 | 253:214 | +39 | ||
5
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 210:214 | −4 | ||
6
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 26 | 31 | 7 | 59 | ,461 | 215:250 | −35 | ||
7
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 23 | 36 | 5 | 51 | ,398 | 200:269 | −69 | ||
8
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 21 | 38 | 5 | 47 | ,367 | 143:213 | −70 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 10 | 4 | 104 | ,813 | 302:164 | +138 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 49 | 10 | 5 | 103 | ,805 | 321:150 | +171 | ||
3
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 38 | 22 | 4 | 80 | ,625 | 245:210 | +35 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 23 | 8 | 74 | ,578 | 217:240 | −23 | ||
5
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 32 | 25 | 7 | 71 | ,555 | 209:191 | +18 | ||
6
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 28 | 23 | 13 | 69 | ,539 | 171:198 | −27 | ||
7
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 29 | 29 | 6 | 64 | ,500 | 214:258 | −44 | ||
8
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 23 | 36 | 5 | 51 | ,398 | 216:265 | −49 | ||
9
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 19 | 44 | 1 | 39 | ,305 | 154:298 | −144 | ||
10
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 15 | 42 | 7 | 37 | ,289 | 141:265 | −124 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 10 | 4 | 104 | ,813 | 302:164 | +138 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 49 | 10 | 5 | 103 | ,805 | 321:150 | +171 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 40 | 17 | 7 | 87 | ,680 | 221:178 | +43 | ||
4
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 270:176 | +94 | ||
5
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 240:195 | +45 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 38 | 22 | 4 | 80 | ,625 | 245:210 | +35 | ||
7
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 35 | 23 | 6 | 76 | ,594 | 253:214 | +39 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 23 | 8 | 74 | ,578 | 217:240 | −23 | ||
9
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 32 | 25 | 7 | 71 | ,555 | 209:191 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 210:214 | −4 | ||
11
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 28 | 23 | 13 | 69 | ,539 | 171:198 | −27 | ||
12
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 29 | 29 | 6 | 64 | ,500 | 214:258 | −44 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 26 | 31 | 7 | 59 | ,461 | 215:250 | −35 | ||
14
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 23 | 36 | 5 | 51 | ,398 | 216:265 | −49 | ||
15
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 23 | 36 | 5 | 51 | ,398 | 200:269 | −69 | ||
16
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 21 | 38 | 5 | 47 | ,367 | 143:213 | −70 | ||
17
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 19 | 44 | 1 | 39 | ,305 | 154:298 | −144 | ||
18
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 15 | 42 | 7 | 37 | ,289 | 141:265 | −124 |




























