Shawinigan0:3Konec
DrummondvilleShawinigan, Cataractes – Drummondville, Voltigeurs 0:3, 6. 3. 2026
QMJHL · Základní část
So 7. 3. 2026 · 01:00 · Centre Gervais Auto
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| SHA | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DRU | 2 | 0 | 1 | 3 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:2
-
0:41
Marc-Olivier Beaudry · 2 min, napadení u mantinelu
-
8:45
Owen Ronson
Carter Fogarty, Antoine Boudreau
0:1
-
19:33
Lou Lévesque
Hugo Dufour, Filip Kovalčík
0:2
2. třetina – 0:0
-
3:26
Lou Lévesque · 2 min, sekání
-
9:38
Vince Elie · 2 min, hákování
-
16:00
Xavier Cormier · 2 min, držení
3. třetina – 0:1
-
18:20
Marc-Olivier Beaudry
Hugo Dufour, Renaud Poulin
0:3
Statistiky týmů
vs
30
Střely na branku
23
0/3
Přesilovky
0/1
55 %
Vhazování
45 %
29
Hity
18
2
Trestné minuty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 6 | 0 | 9/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 4 | 1 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 8/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:10 | 22 | 20 | 2 | ,909 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 6 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 3 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1 | 8/18 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 1 | 4/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 5/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 3 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 30 | 30 | 0 | 1,000 |
Srovnání v sezoně
vs
76
Body v tabulce
86
3,95
Góly na zápas
3,75
3,34
Obdržené na zápas
3,05
19,2 %
Přesilovky
17,0 %
78,2 %
Oslabení
72,7 %
30,2
Střely na zápas
36,0
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Shawinigan −2
Drummondville +2
+4
0
−2
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2025/26
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
38 | 4 | 6 | 10 | −3 | 17 | 0 | 1 | 0 | 40 | 10,0 % | 45 | 42 % |
|
|
33 | 7 | 16 | 23 | +1 | 30 | 1 | 1 | 1 | 67 | 10,4 % | 52 | 65 % |
SamuelS. Boyer |
16 | 2 | 2 | 4 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 8 | – |
|
|
29 | 2 | 4 | 6 | −5 | 14 | 0 | 0 | 0 | 34 | 5,9 % | 16 | 42 % |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 1 | 25 % |
|
|
10 | 2 | 1 | 3 | +1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 33,3 % | 8 | – |
|
|
42 | 7 | 6 | 13 | −1 | 24 | 2 | 0 | 2 | 62 | 11,3 % | 70 | 43 % |
OlivierO. Charron |
28 | 6 | 9 | 15 | −3 | 8 | 3 | 0 | 0 | 40 | 15,0 % | 48 | 44 % |
|
|
62 | 38 | 48 | 86 | +18 | 55 | 13 | 4 | 4 | 241 | 15,8 % | 35 | 40 % |
|
|
32 | 3 | 11 | 14 | +2 | 21 | 0 | 0 | 1 | 48 | 6,3 % | 38 | 44 % |
|
|
26 | 0 | 3 | 3 | −10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0,0 % | 21 | 39 % |
ChadC. Lygitsakos |
63 | 21 | 38 | 59 | +31 | 40 | 2 | 2 | 4 | 123 | 17,1 % | 28 | 32 % |
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | −3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 5 | – |
EliasE. Schneider |
52 | 23 | 30 | 53 | +17 | 18 | 3 | 0 | 1 | 110 | 20,9 % | 27 | 39 % |
|
|
51 | 24 | 28 | 52 | +10 | 30 | 5 | 1 | 5 | 130 | 18,5 % | 80 | 50 % |
ColeC. Chandler |
62 | 20 | 32 | 52 | +15 | 50 | 4 | 0 | 2 | 129 | 15,5 % | 51 | 52 % |
BroganB. McNeil |
28 | 3 | 5 | 8 | 0 | 30 | 1 | 1 | 0 | 35 | 8,6 % | 46 | 75 % |
DylanD. Laframboise |
36 | 1 | 4 | 5 | −6 | 19 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 36 | 38 % |
KodyK. Dupuis |
42 | 14 | 16 | 30 | +17 | 23 | 1 | 1 | 5 | 76 | 18,4 % | 53 | 42 % |
JiříJ. Klíma |
50 | 28 | 24 | 52 | +19 | 14 | 8 | 0 | 4 | 164 | 17,1 % | 65 | – |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JulienJ. Lanthier |
43 | 3 | 12 | 15 | +5 | 39 | 0 | 0 | 0 | 67 | 4,5 % | 114 | – |
|
|
59 | 9 | 26 | 35 | +23 | 28 | 0 | 0 | 1 | 62 | 14,5 % | 66 | – |
|
|
64 | 7 | 25 | 32 | +46 | 18 | 0 | 0 | 0 | 70 | 10,0 % | 69 | – |
|
|
26 | 1 | 5 | 6 | +1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 43 | 2,3 % | 48 | – |
Louis-FélixL. Gagnon |
30 | 1 | 5 | 6 | +9 | 33 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 19 | – |
|
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – |
|
|
13 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 8 | – |
JonathanJ. Prud'homme |
34 | 1 | 10 | 11 | +3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 43 | 2,3 % | 57 | – |
NoahN. McKinnon |
42 | 4 | 14 | 18 | +10 | 29 | 0 | 0 | 0 | 44 | 9,1 % | 75 | – |
|
|
29 | 1 | 3 | 4 | +8 | 14 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 17 | – |
|
|
28 | 5 | 18 | 23 | +4 | 32 | 0 | 1 | 1 | 75 | 6,7 % | 69 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
42 | 40 | 21 | 12 | 4 | 2,86 | ,906 | 1 | 1171 | 1061 | 110 | 54:51 |
|
|
5 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4,42 | ,859 | 0 | 128 | 110 | 18 | 48:53 |
PhilippeP. Boucher |
23 | 21 | 13 | 9 | 0 | 3,28 | ,889 | 0 | 639 | 568 | 71 | 56:25 |
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maxime-OlivierM. Drolet |
64 | 17 | 19 | 36 | +7 | 20 | 4 | 1 | 3 | 101 | 16,8 % | 42 | 47 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
RenaudR. Poulin |
64 | 26 | 29 | 55 | +14 | 59 | 5 | 1 | 2 | 194 | 13,4 % | 66 | 52 % |
|
|
48 | 10 | 9 | 19 | +5 | 15 | 1 | 0 | 1 | 70 | 14,3 % | 84 | – |
WilliamW. Dumont |
64 | 17 | 16 | 33 | +15 | 25 | 0 | 2 | 4 | 164 | 10,4 % | 26 | 44 % |
HugoH. Dufour |
53 | 13 | 14 | 27 | +25 | 30 | 0 | 0 | 0 | 99 | 13,1 % | 92 | 60 % |
|
|
19 | 1 | 6 | 7 | +7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 1 | 41 % |
CarterC. Fogarty |
33 | 9 | 15 | 24 | +15 | 24 | 0 | 0 | 1 | 72 | 12,5 % | 65 | 30 % |
|
|
63 | 13 | 36 | 49 | +25 | 32 | 2 | 0 | 4 | 123 | 10,6 % | 107 | 44 % |
|
|
25 | 7 | 15 | 22 | +5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 76 | 9,2 % | 6 | 50 % |
|
|
33 | 6 | 5 | 11 | +4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 35 | 17,1 % | 8 | – |
AntoineA. Boudreau |
50 | 9 | 18 | 27 | +8 | 14 | 0 | 0 | 1 | 84 | 10,7 % | 41 | 24 % |
YoanY. Tassé |
64 | 10 | 28 | 38 | +6 | 48 | 3 | 1 | 2 | 138 | 7,2 % | 34 | 51 % |
Louis-FélixL. Bourque |
54 | 24 | 25 | 49 | +16 | 16 | 4 | 0 | 7 | 153 | 15,7 % | 49 | 50 % |
|
|
64 | 23 | 42 | 65 | +7 | 22 | 5 | 0 | 8 | 185 | 12,4 % | 25 | – |
DylanD. Dumont |
62 | 28 | 16 | 44 | +7 | 8 | 4 | 0 | 3 | 159 | 17,6 % | 15 | 25 % |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CooperC. Campbell |
40 | 0 | 8 | 8 | +17 | 36 | 0 | 0 | 0 | 57 | 0,0 % | 17 | – |
|
|
26 | 7 | 16 | 23 | +22 | 6 | 2 | 0 | 1 | 45 | 15,6 % | 40 | – |
FilipF. Kovalčík |
57 | 1 | 17 | 18 | +11 | 17 | 0 | 0 | 0 | 77 | 1,3 % | 25 | – |
OwenO. Ronson |
62 | 2 | 12 | 14 | +9 | 4 | 0 | 0 | 1 | 79 | 2,5 % | 25 | – |
|
|
36 | 1 | 6 | 7 | +12 | 23 | 0 | 0 | 0 | 50 | 2,0 % | 78 | – |
XavierX. Cormier |
42 | 6 | 11 | 17 | +16 | 10 | 2 | 0 | 2 | 79 | 7,6 % | 36 | – |
|
|
63 | 8 | 26 | 34 | +7 | 56 | 2 | 0 | 0 | 162 | 4,9 % | 37 | – |
|
|
64 | 2 | 17 | 19 | +31 | 22 | 1 | 0 | 0 | 92 | 2,2 % | 88 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
18 | 17 | 7 | 7 | 3 | 3,02 | ,894 | 0 | 508 | 454 | 54 | 59:41 |
JanJ. Larys |
38 | 37 | 26 | 10 | 2 | 2,86 | ,908 | 4 | 1155 | 1049 | 106 | 58:32 |
MathysM. Fortin |
10 | 10 | 7 | 1 | 1 | 2,98 | ,900 | 0 | 281 | 253 | 28 | 56:21 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2025/26 Všechny tabulky →
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 40 | 17 | 7 | 87 | ,680 | 221:178 | +43 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 270:176 | +94 | ||
3
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 240:195 | +45 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 35 | 23 | 6 | 76 | ,594 | 253:214 | +39 | ||
5
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 210:214 | −4 | ||
6
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 26 | 31 | 7 | 59 | ,461 | 215:250 | −35 | ||
7
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 23 | 36 | 5 | 51 | ,398 | 200:269 | −69 | ||
8
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 21 | 38 | 5 | 47 | ,367 | 143:213 | −70 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 10 | 4 | 104 | ,813 | 302:164 | +138 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 49 | 10 | 5 | 103 | ,805 | 321:150 | +171 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 40 | 17 | 7 | 87 | ,680 | 221:178 | +43 | ||
4
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 270:176 | +94 | ||
5
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 240:195 | +45 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 38 | 22 | 4 | 80 | ,625 | 245:210 | +35 | ||
7
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 35 | 23 | 6 | 76 | ,594 | 253:214 | +39 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 23 | 8 | 74 | ,578 | 217:240 | −23 | ||
9
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 32 | 25 | 7 | 71 | ,555 | 209:191 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 210:214 | −4 | ||
11
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 28 | 23 | 13 | 69 | ,539 | 171:198 | −27 | ||
12
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 29 | 29 | 6 | 64 | ,500 | 214:258 | −44 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 26 | 31 | 7 | 59 | ,461 | 215:250 | −35 | ||
14
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 23 | 36 | 5 | 51 | ,398 | 216:265 | −49 | ||
15
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 23 | 36 | 5 | 51 | ,398 | 200:269 | −69 | ||
16
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 21 | 38 | 5 | 47 | ,367 | 143:213 | −70 | ||
17
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 19 | 44 | 1 | 39 | ,305 | 154:298 | −144 | ||
18
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 15 | 42 | 7 | 37 | ,289 | 141:265 | −124 |























