Québec3:1Konec
VictoriavilleQuébec, Remparts – Victoriaville, Tigres 3:1, 24. 9. 2022
QMJHL · Základní část
So 24. 9. 2022 · 22:00 · Centre Vidéotron
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| QUE | 1 | 2 | 0 | 3 |
| VIC | 0 | 0 | 1 | 1 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
12:16
Lucas Canning
František Ridzoň, Charle Truchon
1:0
-
14:56
Charles Savoie · 2 min, bránění ve hře
-
16:04
Tommy Cormier · 2 min, hrubost
-
19:54
Loick Daigle · 2 min, bránění ve hře
2. třetina – 2:0
-
1:45
František Ridzoň
Pier-Olivier Roy, Charles Savoie
2:0
-
2:13
Édouard Carrier · 2 min, podražení
-
4:37
Davis Cooper
Vincent Murray, Zachary Marquis-Laflamme
3:0
-
6:48
Pier-Olivier Roy · 2 min, zdržování hry
-
8:08
Tommy Cormier · 2 min, podražení
-
14:32
Eliott Simard · 2 min, hákování
-
14:57
Nathan Darveau · 2 min, hrubost
3. třetina – 0:1
-
1:34
Benjamin Vigneault · 2 min, bránění ve hře
-
6:03
Samuel Lachance · 2 min, hrubost
-
9:30
Kassim Gaudet · 2 min, vysoká hůl
-
15:56
Nikita Prishchepov
Eliott Simard, Justin Sullivan
3:1
Statistiky týmů
vs
24
Střely na branku
31
1/6
Přesilovky
0/5
53 %
Vhazování
47 %
18
Hity
8
10
Trestné minuty
12
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 10/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 8/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4/9 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 31 | 30 | 1 | ,968 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/9 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 4/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 1 | 10/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/6 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
56:44 | 24 | 21 | 3 | ,875 |
Srovnání v sezoně
vs
109
Body v tabulce
88
4,21
Góly na zápas
3,59
2,35
Obdržené na zápas
2,79
26,6 %
Přesilovky
26,9 %
81,1 %
Oslabení
81,3 %
34,4
Střely na zápas
30,0
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Québec 0
Victoriaville +1
+1
0
−4
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2022/23
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
58 | 2 | 7 | 9 | +5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 43 | 4,7 % | 28 | 49 % |
Pier-OlivierP. Roy |
67 | 26 | 48 | 74 | +51 | 26 | 7 | 2 | 7 | 131 | 19,8 % | 71 | 35 % |
ThéoT. Rochette |
65 | 42 | 64 | 106 | +53 | 28 | 8 | 0 | 10 | 203 | 20,7 % | 15 | 55 % |
JamesJ. Malatesta |
55 | 37 | 29 | 66 | +34 | 64 | 9 | 0 | 5 | 218 | 17,0 % | 110 | – |
ZacharyZ. Bolduc |
61 | 50 | 60 | 110 | +52 | 50 | 18 | 0 | 9 | 293 | 17,1 % | 56 | – |
|
|
5 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 2 | – |
CharlesC. Savoie |
64 | 10 | 24 | 34 | +19 | 57 | 3 | 0 | 4 | 85 | 11,8 % | 40 | 51 % |
|
|
15 | 4 | 4 | 8 | +1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 36 | 11,1 % | 3 | 61 % |
|
|
65 | 13 | 2 | 15 | +1 | 8 | 2 | 3 | 0 | 95 | 13,7 % | 31 | – |
FrantišekF. Ridzoň |
28 | 1 | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 15 | 6,7 % | 6 | – |
|
|
66 | 7 | 7 | 14 | +4 | 31 | 1 | 0 | 0 | 87 | 8,0 % | 62 | 52 % |
DanielD. Agostino |
36 | 8 | 7 | 15 | +8 | 14 | 0 | 0 | 3 | 42 | 19,0 % | 32 | 38 % |
|
|
27 | 3 | 3 | 6 | +4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 29 | 10,3 % | 22 | – |
|
|
16 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 11 | – |
NathanN. Gaucher |
44 | 22 | 24 | 46 | +35 | 67 | 3 | 1 | 3 | 172 | 12,8 % | 67 | 59 % |
|
|
50 | 3 | 4 | 7 | +5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 12 | – |
JustinJ. Robidas |
36 | 11 | 25 | 36 | +12 | 2 | 3 | 1 | 0 | 117 | 9,4 % | 16 | 63 % |
|
|
43 | 5 | 9 | 14 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 29 | 17,2 % | 6 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
23 | 0 | 6 | 6 | +6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 5 | – |
|
|
23 | 0 | 1 | 1 | +7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 1 | – |
NicolasN. Savoie |
65 | 7 | 41 | 48 | +38 | 32 | 6 | 0 | 2 | 149 | 4,7 % | 50 | – |
EvanE. Nause |
40 | 5 | 24 | 29 | +35 | 40 | 1 | 0 | 2 | 106 | 4,7 % | 43 | – |
|
|
31 | 1 | 4 | 5 | +7 | 17 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 15 | – |
|
|
42 | 0 | 4 | 4 | +10 | 17 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 41 | – |
CharleC. Truchon |
68 | 6 | 24 | 30 | +31 | 24 | 0 | 0 | 1 | 93 | 6,5 % | 50 | – |
|
|
23 | 1 | 9 | 10 | +16 | 6 | 1 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 8 | – |
JérémyJ. Langlois |
34 | 8 | 25 | 33 | +17 | 18 | 2 | 0 | 0 | 88 | 9,1 % | 18 | – |
VsevolodV. Komarov |
62 | 12 | 27 | 39 | +38 | 60 | 4 | 0 | 3 | 142 | 8,5 % | 59 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
20 | 18 | 14 | 4 | 0 | 2,11 | ,911 | 2 | 426 | 388 | 38 | 54:07 |
|
|
5 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2,52 | ,904 | 0 | 125 | 113 | 12 | 57:10 |
WilliamW. Rousseau |
47 | 45 | 35 | 8 | 3 | 2,22 | ,908 | 5 | 1094 | 993 | 101 | 58:05 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
68 | 11 | 13 | 24 | +13 | 28 | 2 | 0 | 4 | 115 | 9,6 % | 25 | 31 % |
|
|
57 | 5 | 6 | 11 | +9 | 10 | 0 | 0 | 1 | 58 | 8,6 % | 38 | – |
|
|
50 | 7 | 10 | 17 | +3 | 6 | 0 | 1 | 0 | 66 | 10,6 % | 11 | 42 % |
|
|
27 | 2 | 0 | 2 | −2 | 39 | 0 | 0 | 0 | 24 | 8,3 % | 27 | – |
|
|
25 | 1 | 4 | 5 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 27 | 3,7 % | 20 | 33 % |
|
|
31 | 7 | 11 | 18 | +10 | 16 | 0 | 0 | 0 | 40 | 17,5 % | 36 | 45 % |
ThomasT. Belgarde |
47 | 25 | 22 | 47 | −2 | 2 | 14 | 2 | 6 | 156 | 16,0 % | 5 | 52 % |
MaximeM. Pellerin |
68 | 40 | 46 | 86 | +12 | 55 | 18 | 3 | 5 | 281 | 14,2 % | 46 | 48 % |
|
|
35 | 5 | 6 | 11 | +2 | 20 | 0 | 2 | 0 | 41 | 12,2 % | 24 | 55 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
WilliamW. Veillette |
34 | 11 | 14 | 25 | −15 | 24 | 5 | 0 | 1 | 91 | 12,1 % | 12 | 50 % |
|
|
44 | 17 | 10 | 27 | −10 | 15 | 8 | 0 | 3 | 76 | 22,4 % | 26 | – |
|
|
67 | 40 | 45 | 85 | +9 | 61 | 16 | 0 | 5 | 200 | 20,0 % | 51 | 51 % |
|
|
54 | 2 | 11 | 13 | +15 | 6 | 0 | 0 | 0 | 45 | 4,4 % | 16 | 49 % |
|
|
64 | 5 | 11 | 16 | +1 | 20 | 0 | 1 | 1 | 77 | 6,5 % | 36 | 34 % |
|
|
65 | 23 | 19 | 42 | +19 | 46 | 0 | 0 | 4 | 137 | 16,8 % | 78 | – |
NikitaN. Prishchepov |
63 | 14 | 27 | 41 | +17 | 63 | 0 | 0 | 2 | 117 | 12,0 % | 43 | 50 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
68 | 6 | 62 | 68 | +28 | 29 | 2 | 1 | 2 | 108 | 5,6 % | 35 | – |
|
|
35 | 1 | 9 | 10 | 0 | 62 | 0 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 46 | – |
|
|
38 | 1 | 4 | 5 | +13 | 16 | 0 | 0 | 0 | 25 | 4,0 % | 5 | – |
ThomasT. Belzile |
67 | 4 | 20 | 24 | +1 | 30 | 0 | 0 | 0 | 94 | 4,3 % | 36 | – |
|
|
67 | 3 | 11 | 14 | +11 | 14 | 0 | 0 | 2 | 52 | 5,8 % | 56 | – |
|
|
31 | 0 | 3 | 3 | +8 | 10 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 26 | – |
|
|
17 | 0 | 2 | 2 | +1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 14 | – |
AntoineA. Desrochers |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
FredericF. Brunet |
30 | 10 | 28 | 38 | +1 | 14 | 3 | 0 | 2 | 88 | 11,4 % | 37 | – |
|
|
65 | 2 | 9 | 11 | +10 | 63 | 0 | 0 | 0 | 44 | 4,5 % | 130 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GabrielG. D'Aigle |
21 | 18 | 13 | 6 | 0 | 3,18 | ,894 | 2 | 568 | 508 | 60 | 53:58 |
|
|
50 | 50 | 27 | 14 | 8 | 2,34 | ,929 | 2 | 1625 | 1509 | 116 | 59:26 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2022/23 Všechny tabulky →
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 |
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
2
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
3
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
4
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
4
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
6
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
2
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
4
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
5
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
7
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
7
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
8
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
9
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
10
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
11
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
13
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
14
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
15
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
16
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
17
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |



















