Rimouski3:0Konec
Rouyn-NorandaRimouski, Océanic – Rouyn-Noranda, Huskies 3:0, 12. 3. 2023
QMJHL · Základní část
Ne 12. 3. 2023 · 20:00 · Colisée Financière Sun Life
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| RIM | 0 | 2 | 1 | 3 |
| ROU | 0 | 0 | 0 | 0 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
14:10
Alexandre Blais · 2 min, držení
2. třetina – 2:0
-
2:13
Alex Carr · 5 min, krosček
-
2:13
Alex Carr · krosček
-
2:41
Jan Šprynar CZE
Xavier Filion
1:0
-
5:39
Julien Béland · 2 min, hákování
-
8:51
Charles Côté · 2 min, vysoká hůl
-
17:24
Alexandre Lefebvre
Nathan Lévesque, Alexander Gaudio
2:0
3. třetina – 1:0
-
4:06
Emeric Gaudet · 2 min, držení
-
6:58
Mathys Laurent · 2 min, bránění ve hře
-
10:52
Benjamin Brunelle · 2 min, vysoká hůl
-
14:20
Alexander Gaudio · 2 min, zdržování hry
-
19:31
Luka Verreault
William Dumoulin, Julien Béland
3:0
Statistiky týmů
vs
25
Střely na branku
35
1/4
Přesilovky
0/5
60 %
Vhazování
40 %
15
Hity
18
10
Trestné minuty
9
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 0 | 5/12 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 10/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 1 | 0 | 9/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 5/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 35 | 35 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 1 | 12/28 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 2 | 1/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/12 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:24 | 24 | 22 | 2 | ,917 |
Srovnání v sezoně
vs
69
Body v tabulce
81
3,13
Góly na zápas
3,53
3,18
Obdržené na zápas
3,34
19,9 %
Přesilovky
22,8 %
74,0 %
Oslabení
76,5 %
28,9
Střely na zápas
34,2
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Rimouski −10
Rouyn-Noranda −2
+2
0
−10
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2022/23
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
25 | 2 | 2 | 4 | −1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 24 | 8,3 % | 28 | – |
|
|
64 | 13 | 11 | 24 | −4 | 28 | 0 | 0 | 2 | 108 | 12,0 % | 36 | – |
|
|
64 | 7 | 35 | 42 | +5 | 20 | 3 | 0 | 1 | 105 | 6,7 % | 20 | 48 % |
XavierX. Filion |
48 | 15 | 26 | 41 | +1 | 14 | 4 | 0 | 1 | 103 | 14,6 % | 19 | 51 % |
JanJ. Šprynar |
60 | 23 | 17 | 40 | +1 | 10 | 12 | 0 | 3 | 130 | 17,7 % | 39 | – |
LukaL. Verreault |
65 | 18 | 28 | 46 | +6 | 26 | 6 | 1 | 3 | 170 | 10,6 % | 62 | 53 % |
|
|
46 | 9 | 15 | 24 | +4 | 34 | 6 | 0 | 1 | 80 | 11,3 % | 96 | 59 % |
|
|
12 | 1 | 1 | 2 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 6 | – |
|
|
68 | 13 | 17 | 30 | −15 | 49 | 3 | 0 | 2 | 105 | 12,4 % | 117 | 54 % |
|
|
68 | 29 | 23 | 52 | +8 | 20 | 7 | 0 | 5 | 151 | 19,2 % | 47 | – |
|
|
45 | 8 | 15 | 23 | +11 | 36 | 3 | 1 | 2 | 109 | 7,3 % | 74 | 59 % |
|
|
55 | 7 | 4 | 11 | −8 | 41 | 0 | 2 | 2 | 39 | 17,9 % | 86 | – |
QuinnQ. Kennedy |
41 | 2 | 3 | 5 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 8 | 53 % |
|
|
65 | 24 | 34 | 58 | −3 | 35 | 4 | 0 | 2 | 171 | 14,0 % | 100 | – |
PatrickP. LeBlanc |
16 | 3 | 3 | 6 | −4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 26 | 11,5 % | 4 | 52 % |
|
|
15 | 1 | 4 | 5 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 5 | – |
|
|
53 | 5 | 5 | 10 | −6 | 28 | 1 | 0 | 0 | 30 | 16,7 % | 54 | 41 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
31 | 4 | 2 | 6 | −11 | 21 | 1 | 0 | 1 | 40 | 10,0 % | 23 | – |
|
|
55 | 3 | 6 | 9 | −2 | 23 | 0 | 0 | 1 | 66 | 4,5 % | 131 | – |
|
|
37 | 5 | 14 | 19 | +5 | 16 | 2 | 0 | 1 | 42 | 11,9 % | 51 | – |
SpencerS. Gill |
41 | 0 | 4 | 4 | −8 | 16 | 0 | 0 | 0 | 41 | 0,0 % | 19 | – |
|
|
66 | 4 | 14 | 18 | +18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 56 | 7,1 % | 114 | – |
|
|
18 | 1 | 0 | 1 | −6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 13 | – |
|
|
62 | 4 | 17 | 21 | −1 | 73 | 1 | 0 | 1 | 107 | 3,7 % | 143 | – |
FredericF. Brunet |
36 | 6 | 29 | 35 | +9 | 14 | 2 | 0 | 2 | 113 | 5,3 % | 44 | – |
|
|
62 | 4 | 16 | 20 | +2 | 57 | 0 | 1 | 0 | 81 | 4,9 % | 169 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
28 | 26 | 12 | 10 | 0 | 3,40 | ,870 | 0 | 629 | 547 | 82 | 51:41 |
PatrikP. Hamrla |
44 | 41 | 19 | 19 | 5 | 2,82 | ,894 | 6 | 1118 | 999 | 119 | 57:32 |
Útočníci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BillB. Zonnon |
63 | 16 | 23 | 39 | −3 | 12 | 5 | 0 | 2 | 122 | 13,1 % | 25 | – |
JakubJ. Hujer |
62 | 10 | 10 | 20 | −7 | 42 | 2 | 0 | 1 | 98 | 10,2 % | 79 | 42 % |
|
|
39 | 5 | 3 | 8 | +3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 35 | 14,3 % | 8 | – |
TristanT. Allard |
68 | 27 | 50 | 77 | +10 | 65 | 7 | 0 | 4 | 177 | 15,3 % | 57 | 55 % |
|
|
67 | 8 | 15 | 23 | +7 | 18 | 0 | 0 | 3 | 94 | 8,5 % | 39 | – |
|
|
65 | 15 | 19 | 34 | −1 | 40 | 4 | 2 | 1 | 116 | 12,9 % | 86 | 56 % |
|
|
66 | 41 | 29 | 70 | +5 | 12 | 16 | 0 | 7 | 237 | 17,3 % | 31 | – |
|
|
63 | 28 | 28 | 56 | +3 | 60 | 8 | 0 | 3 | 192 | 14,6 % | 61 | 48 % |
|
|
67 | 21 | 25 | 46 | +20 | 22 | 3 | 0 | 4 | 93 | 22,6 % | 31 | 48 % |
|
|
64 | 13 | 28 | 41 | −4 | 58 | 5 | 2 | 1 | 116 | 11,2 % | 31 | 54 % |
|
|
55 | 6 | 4 | 10 | −6 | 39 | 1 | 0 | 0 | 67 | 9,0 % | 57 | 49 % |
|
|
47 | 5 | 1 | 6 | −3 | 32 | 0 | 0 | 0 | 49 | 10,2 % | 52 | – |
|
|
60 | 2 | 11 | 13 | −6 | 39 | 0 | 0 | 1 | 103 | 1,9 % | 93 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
52 | 4 | 15 | 19 | +9 | 40 | 0 | 0 | 2 | 91 | 4,4 % | 104 | – |
|
|
68 | 6 | 21 | 27 | +14 | 65 | 0 | 0 | 3 | 131 | 4,6 % | 44 | – |
|
|
60 | 4 | 12 | 16 | −5 | 22 | 1 | 0 | 1 | 95 | 4,2 % | 51 | – |
DyllanD. Gill |
68 | 8 | 49 | 57 | +12 | 35 | 2 | 0 | 1 | 216 | 3,7 % | 57 | – |
|
|
9 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 3 | – |
|
|
18 | 0 | 2 | 2 | +1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 8 | – |
|
|
31 | 1 | 4 | 5 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 16 | – |
|
|
24 | 1 | 2 | 3 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 16 | – |
|
|
35 | 5 | 8 | 13 | −4 | 32 | 0 | 0 | 0 | 54 | 9,3 % | 74 | – |
EdouardE. Cournoyer |
67 | 10 | 30 | 40 | +10 | 78 | 2 | 1 | 0 | 153 | 6,5 % | 159 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
20 | 18 | 10 | 7 | 1 | 2,83 | ,892 | 2 | 491 | 438 | 53 | 56:14 |
|
|
48 | 48 | 26 | 16 | 6 | 3,02 | ,905 | 1 | 1504 | 1361 | 143 | 59:16 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2022/23 Všechny tabulky →
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 |
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
4
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
4
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
6
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
2
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
4
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
5
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
7
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
7
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
8
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
9
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
10
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
11
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
13
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
14
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
15
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
16
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
17
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |







