Newfoundland0:4Konec
ChicoutimiNewfoundland, Regiment – Chicoutimi, Saguenéens 0:4, 25. 1. 2019
QMJHL · Základní část
So 26. 1. 2019 · 00:00 · Centre régional K.C. Irving
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| NFL | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CHI | 1 | 2 | 1 | 4 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:1
-
0:53
Hendrix Lapierre
Zachary Lavigne
0:1
-
4:50
Artemi Kniazev · 2 min, hákování
-
14:56
Vincent Tremblay-Lapalme · 2 min, napadení u mantinelu
-
20:00
Jérémy Diotte · 2 min, hrubost
-
20:00
Cole Rafuse · 2 min, hrubost
2. třetina – 0:2
-
2:47
Jérémy Diotte · 2 min, hrubost
-
5:17
William Champagne · 2 min, podražení
-
7:09
William Dufour
Félix-Antoine Marcotty, Morgan Nauss
0:2
-
14:25
Jérémy Diotte · 2 min, hákování
-
17:03
Félix-Antoine Marcotty
Théo Rochette, Jérémy Diotte
0:3
3. třetina – 0:1
-
4:14
Michaël Pellerin · 2 min, napadení u mantinelu
-
4:54
Justin Ducharme
Zachary Lavigne, Morgan Nauss
0:4
-
8:16
Anderson MacDonald · 2 min, hákování
-
13:08
Jesse Sutton · 2 min, držení
-
17:00
Hendrix Lapierre · 2 min, hrubost
Statistiky týmů
vs
18
Střely na branku
39
0/6
Přesilovky
1/3
58 %
Vhazování
42 %
14
Hity
9
8
Trestné minuty
14
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 2 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 1 | 0 | 13/19 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 5/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 39 | 35 | 4 | ,897 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 1 | 1 | 0/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 6 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 5 | 0 | 5/12 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 4/15 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 6 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 18 | 18 | 0 | 1,000 |
Srovnání v sezoně
vs
22
Body v tabulce
85
2,07
Góly na zápas
3,21
4,94
Obdržené na zápas
3,01
16,5 %
Přesilovky
21,7 %
75,5 %
Oslabení
80,4 %
22,9
Střely na zápas
27,6
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Newfoundland −9
Chicoutimi +6
+6
0
−9
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2018/19
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LiamL. Léonard |
65 | 12 | 15 | 27 | −29 | 78 | 4 | 0 | 1 | 98 | 12,2 % | 125 | 33 % |
EvanE. MacKinnon |
67 | 11 | 24 | 35 | −63 | 27 | 3 | 0 | 0 | 91 | 12,1 % | 58 | 41 % |
NicolasN. Kingsbury-Fournier |
30 | 3 | 1 | 4 | −15 | 8 | 0 | 0 | 1 | 22 | 13,6 % | 26 | – |
DomenicD. Malatesta |
18 | 2 | 4 | 6 | −13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14,3 % | 18 | – |
BrandonB. Cianflone |
35 | 2 | 1 | 3 | −15 | 8 | 1 | 0 | 0 | 18 | 11,1 % | 3 | 27 % |
JesseJ. Sutton |
32 | 7 | 16 | 23 | −31 | 6 | 3 | 0 | 0 | 60 | 11,7 % | 22 | 57 % |
ColeC. Rafuse |
66 | 16 | 15 | 31 | −64 | 48 | 8 | 0 | 2 | 112 | 14,3 % | 110 | 51 % |
WilliamW. Champagne |
68 | 7 | 7 | 14 | −33 | 40 | 0 | 0 | 0 | 78 | 9,0 % | 46 | 39 % |
AndersonA. MacDonald |
27 | 7 | 5 | 12 | −33 | 30 | 2 | 0 | 0 | 51 | 13,7 % | 45 | 41 % |
DaniilD. Vertiy |
32 | 4 | 3 | 7 | −23 | 18 | 0 | 0 | 0 | 69 | 5,8 % | 19 | 24 % |
EthanE. Crossman |
18 | 3 | 4 | 7 | −12 | 34 | 2 | 1 | 1 | 43 | 7,0 % | 31 | – |
MathieuM. Desgagnés |
35 | 12 | 8 | 20 | −23 | 4 | 1 | 0 | 0 | 65 | 18,5 % | 24 | 41 % |
SamuelS. Asselin |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | 45 % |
MathieuM. Samson |
29 | 1 | 11 | 12 | −15 | 8 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 18 | – |
Charles-AndréC. Cypihot |
7 | 2 | 1 | 3 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 33,3 % | 1 | – |
|
|
27 | 1 | 3 | 4 | −14 | 16 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 10 | 59 % |
LoganL. Chisholm |
17 | 2 | 10 | 12 | −10 | 15 | 0 | 0 | 2 | 28 | 7,1 % | 14 | 37 % |
Marc-AndréM. LeCouffe |
66 | 12 | 16 | 28 | −43 | 28 | 3 | 1 | 0 | 102 | 11,8 % | 66 | 49 % |
Yan-CédricY. Gaudreault |
42 | 6 | 8 | 14 | −40 | 6 | 2 | 0 | 0 | 77 | 7,8 % | 16 | 45 % |
LiamL. Murphy |
29 | 9 | 3 | 12 | −23 | 30 | 1 | 1 | 0 | 73 | 12,3 % | 23 | 58 % |
AlexandreA. David |
49 | 2 | 3 | 5 | −28 | 6 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 13 | 38 % |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ColeC. Larkin |
35 | 0 | 1 | 1 | −36 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 9 | – |
AlexisA. Sansfaçon |
38 | 1 | 7 | 8 | −24 | 34 | 1 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 44 | – |
IanI. Smallwood |
28 | 1 | 6 | 7 | −36 | 6 | 1 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 38 | – |
KeenanK. MacIsaac |
33 | 2 | 8 | 10 | −32 | 16 | 1 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 18 | – |
Louis JrL. Tardif |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 4 | – |
JackJ. Tucker |
30 | 0 | 8 | 8 | −28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 48 | – |
AntoineA. Leblanc |
25 | 0 | 2 | 2 | −11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 7 | – |
MichalM. Ivan |
29 | 3 | 9 | 12 | −27 | 15 | 1 | 0 | 0 | 26 | 11,5 % | 21 | – |
OliverO. Turan |
26 | 2 | 5 | 7 | −26 | 18 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 47 | – |
NoahN. Dobson |
28 | 9 | 7 | 16 | −30 | 36 | 4 | 0 | 0 | 95 | 9,5 % | 57 | – |
Félix-AntoineF. Drolet |
66 | 2 | 13 | 15 | −38 | 13 | 0 | 0 | 1 | 70 | 2,9 % | 53 | – |
BenjaminB. Roode |
66 | 0 | 2 | 2 | −40 | 16 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0,0 % | 28 | – |
AlecA. Rhéaume |
36 | 0 | 1 | 1 | −22 | 11 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 38 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MarkM. Grametbauer |
51 | 46 | 8 | 32 | 5 | 4,23 | ,891 | 0 | 1662 | 1480 | 182 | 50:34 |
AndrewA. MacLeod |
2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4,06 | ,900 | 0 | 50 | 45 | 5 | 36:57 |
TyriqT. Outen |
29 | 19 | 0 | 20 | 1 | 5,89 | ,861 | 0 | 966 | 832 | 134 | 47:02 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TristanT. Pelletier |
46 | 4 | 6 | 10 | −6 | 39 | 0 | 0 | 0 | 54 | 7,4 % | 55 | – |
Carl-OlivierC. Dignard |
5 | 0 | 0 | 0 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 4 | – |
LiamL. Murphy |
29 | 8 | 3 | 11 | +6 | 24 | 2 | 0 | 2 | 49 | 16,3 % | 39 | 64 % |
ThéoT. Rochette |
59 | 14 | 29 | 43 | +13 | 18 | 6 | 0 | 0 | 92 | 15,2 % | 5 | 46 % |
VladislavV. Kotkov |
65 | 34 | 27 | 61 | +31 | 20 | 10 | 0 | 5 | 176 | 19,3 % | 26 | 25 % |
JérémyJ. Fortin |
60 | 9 | 17 | 26 | −6 | 69 | 1 | 2 | 1 | 72 | 12,5 % | 64 | 56 % |
VincentV. Tremblay-Lapalme |
54 | 1 | 10 | 11 | −3 | 20 | 0 | 0 | 0 | 60 | 1,7 % | 16 | 55 % |
XavierX. Labrecque |
45 | 6 | 6 | 12 | +2 | 18 | 0 | 1 | 2 | 36 | 16,7 % | 18 | 30 % |
ZacharyZ. Lavigne |
50 | 13 | 26 | 39 | +15 | 31 | 1 | 3 | 0 | 86 | 15,1 % | 63 | 50 % |
RyanR. Smith |
32 | 0 | 3 | 3 | −4 | 59 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 33 | 47 % |
ChristopheC. Farmer |
41 | 6 | 7 | 13 | −10 | 4 | 0 | 0 | 1 | 31 | 19,4 % | 0 | – |
MathieuM. Desgagnés |
16 | 1 | 3 | 4 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 4 | – |
JustinJ. Ducharme |
66 | 30 | 14 | 44 | +5 | 50 | 6 | 4 | 5 | 149 | 20,1 % | 45 | 50 % |
WilliamW. Dufour |
26 | 4 | 9 | 13 | −1 | 12 | 1 | 0 | 1 | 44 | 9,1 % | 6 | – |
JesseJ. Sutton |
34 | 11 | 12 | 23 | −2 | 11 | 5 | 0 | 3 | 79 | 13,9 % | 8 | 44 % |
SamuelS. Houde |
64 | 16 | 27 | 43 | −9 | 32 | 6 | 0 | 2 | 129 | 12,4 % | 50 | 46 % |
Félix-AntoineF. Marcotty |
60 | 4 | 20 | 24 | −2 | 16 | 1 | 0 | 1 | 82 | 4,9 % | 29 | 36 % |
HendrixH. Lapierre |
48 | 13 | 32 | 45 | +5 | 18 | 4 | 0 | 3 | 102 | 12,7 % | 10 | 45 % |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MichaëlM. Pellerin |
47 | 4 | 5 | 9 | −8 | 35 | 0 | 0 | 0 | 53 | 7,5 % | 47 | – |
JérémyJ. Diotte |
64 | 8 | 17 | 25 | +24 | 79 | 3 | 0 | 2 | 89 | 9,0 % | 68 | – |
ArtemiA. Kniazev |
55 | 13 | 21 | 34 | +11 | 32 | 7 | 0 | 5 | 125 | 10,4 % | 69 | – |
GabrielG. Villeneuve |
67 | 4 | 11 | 15 | −7 | 95 | 0 | 0 | 1 | 109 | 3,7 % | 71 | – |
LouisL. Crevier |
44 | 0 | 4 | 4 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 19 | – |
ThomasT. Ferland |
7 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JeremyJ. Groleau |
57 | 8 | 15 | 23 | +11 | 16 | 1 | 1 | 2 | 96 | 8,3 % | 65 | – |
MorganM. Nauss |
68 | 4 | 32 | 36 | 0 | 68 | 3 | 0 | 0 | 86 | 4,7 % | 27 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AlexisA. Shank |
43 | 42 | 27 | 11 | 4 | 2,61 | ,913 | 4 | 1245 | 1137 | 108 | 57:38 |
ZacharyZ. Bouthillier |
22 | 19 | 9 | 7 | 3 | 3,36 | ,889 | 0 | 612 | 544 | 68 | 55:07 |
DanielD. Moody |
6 | 6 | 3 | 3 | 0 | 3,33 | ,907 | 1 | 216 | 196 | 20 | 60:00 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2018/19 Všechny tabulky →
Maritimes Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
2
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
4
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
5
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
7
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
8
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
6
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
8
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
11
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
12
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
14
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
16
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |



















































