Rouyn-Noranda3:1Konec
Val-d'OrRouyn-Noranda, Huskies – Val-d'Or, Foreurs 3:1, 13. 3. 2019
QMJHL · Základní část
Čt 14. 3. 2019 · 00:00 · Aréna Iamgold
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| ROU | 1 | 0 | 2 | 3 |
| VDO | 0 | 0 | 1 | 1 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
7:49
Samuel Naud
Mathieu Gagnon
1:0
-
10:30
Anthony Allepot · 2 min, bránění ve hře
2. třetina – 0:0
-
6:26
Tommy Beaudoin · 2 min, sekání
3. třetina – 2:1
-
17:26
Peyton Hoyt
Daniil Berestnev, Emil Lessard-Aydin
1:1
-
18:23
Peter Abbandonato
Samuel Régis, Alex Beaucage
2:1
-
19:26
Felix Bibeau
Justin Bergeron
3:1
Statistiky týmů
vs
57
Střely na branku
31
0/1
Přesilovky
0/1
64 %
Vhazování
36 %
20
Hity
15
2
Trestné minuty
2
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 13/21 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 5 | 1/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 13/20 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 8 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 7/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +3 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9/13 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 31 | 30 | 1 | ,968 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 4 | 2 | 0/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 6/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 5 | 0 | 11/24 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | 7/24 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:17 | 56 | 54 | 2 | ,964 |
Srovnání v sezoně
vs
119
Body v tabulce
57
4,71
Góly na zápas
2,74
2,03
Obdržené na zápas
4,16
26,5 %
Přesilovky
22,9 %
83,3 %
Oslabení
73,6 %
41,4
Střely na zápas
29,0
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Rouyn-Noranda +6
Val-d'Or 0
+6
0
−2
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2018/19
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Louis-FilipL. Côté |
32 | 10 | 22 | 32 | +20 | 11 | 1 | 0 | 1 | 75 | 13,3 % | 24 | 52 % |
RafaëlR. Harvey-Pinard |
66 | 40 | 45 | 85 | +43 | 24 | 9 | 4 | 4 | 265 | 15,1 % | 89 | 41 % |
WilliamW. Rouleau |
59 | 4 | 11 | 15 | +11 | 14 | 0 | 0 | 0 | 53 | 7,5 % | 30 | 43 % |
JakubJ. Lauko |
44 | 21 | 20 | 41 | +34 | 43 | 2 | 0 | 6 | 165 | 12,7 % | 29 | 62 % |
MathieuM. Gagnon |
49 | 4 | 6 | 10 | +5 | 19 | 0 | 0 | 3 | 31 | 12,9 % | 31 | 48 % |
VincentV. Marleau |
62 | 17 | 22 | 39 | +22 | 34 | 5 | 4 | 2 | 140 | 12,1 % | 70 | 55 % |
AlexA. Beaucage |
68 | 39 | 40 | 79 | +46 | 44 | 14 | 0 | 7 | 240 | 16,3 % | 102 | – |
HugoH. Després |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Olivier-LucO. Haché |
22 | 2 | 3 | 5 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 11,8 % | 8 | 38 % |
PatrikP. Hrehorčák |
62 | 22 | 22 | 44 | +26 | 36 | 5 | 0 | 3 | 185 | 11,9 % | 94 | 40 % |
TommyT. Beaudoin |
13 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 8 | – |
FelixF. Bibeau |
63 | 28 | 41 | 69 | +36 | 53 | 11 | 4 | 8 | 230 | 12,2 % | 43 | 56 % |
PeterP. Abbandonato |
68 | 29 | 82 | 111 | +71 | 14 | 6 | 2 | 3 | 239 | 12,1 % | 30 | 53 % |
SamuelS. Naud |
63 | 8 | 10 | 18 | +17 | 51 | 0 | 0 | 2 | 93 | 8,6 % | 146 | 38 % |
WilliamW. Dufour |
29 | 5 | 3 | 8 | +4 | 12 | 0 | 0 | 1 | 42 | 11,9 % | 14 | – |
JoelJ. Teasdale |
29 | 24 | 18 | 42 | +35 | 19 | 8 | 2 | 6 | 128 | 18,8 % | 76 | 55 % |
TylerT. Hinam |
67 | 22 | 22 | 44 | +28 | 45 | 6 | 0 | 4 | 187 | 11,8 % | 113 | – |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pierre-OlivierP. Bourgeois |
26 | 1 | 2 | 3 | +7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 9 | – |
JacobJ. Neveu |
67 | 2 | 16 | 18 | +50 | 29 | 0 | 0 | 0 | 76 | 2,6 % | 111 | – |
JustinJ. Bergeron |
65 | 16 | 41 | 57 | +56 | 43 | 3 | 0 | 3 | 223 | 7,2 % | 84 | – |
MarcelM. Dlugoš |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – |
SamuelS. Régis |
68 | 1 | 23 | 24 | +56 | 13 | 0 | 0 | 0 | 69 | 1,4 % | 54 | – |
AlexisA. Arsenault |
63 | 6 | 14 | 20 | +33 | 73 | 0 | 0 | 0 | 83 | 7,2 % | 98 | – |
WilliamW. Cyr |
47 | 4 | 21 | 25 | +23 | 14 | 2 | 0 | 1 | 78 | 5,1 % | 16 | – |
JérémieJ. Major |
13 | 0 | 2 | 2 | +3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 8 | – |
RyanR. MacLellan |
46 | 3 | 5 | 8 | +16 | 15 | 0 | 0 | 0 | 28 | 10,7 % | 11 | – |
ZacharyZ. Lauzon |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
NoahN. Dobson |
28 | 6 | 30 | 36 | +40 | 24 | 2 | 1 | 1 | 125 | 4,8 % | 44 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamS. Harvey |
43 | 41 | 35 | 8 | 0 | 2,08 | ,926 | 6 | 1168 | 1081 | 87 | 58:16 |
ZacharyZ. Émond |
27 | 27 | 24 | 0 | 1 | 1,73 | ,932 | 7 | 675 | 629 | 46 | 58:57 |
SamuelS. Richard |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PeytonP. Hoyt |
29 | 12 | 6 | 18 | −14 | 27 | 3 | 0 | 2 | 88 | 13,6 % | 79 | 49 % |
IvanI. Kozlov |
63 | 16 | 20 | 36 | −30 | 26 | 9 | 0 | 1 | 121 | 13,2 % | 121 | 48 % |
ÉmileÉ. Lauzon |
50 | 3 | 9 | 12 | −24 | 16 | 0 | 1 | 0 | 65 | 4,6 % | 46 | 50 % |
DaniilD. Berestnev |
66 | 4 | 14 | 18 | −23 | 24 | 2 | 0 | 0 | 111 | 3,6 % | 11 | 33 % |
EmilE. Lessard-Aydin |
55 | 3 | 3 | 6 | −17 | 58 | 0 | 0 | 0 | 45 | 6,7 % | 97 | 29 % |
JulienJ. Tessier |
61 | 22 | 42 | 64 | −28 | 15 | 8 | 0 | 3 | 173 | 12,7 % | 16 | 56 % |
GuillaumeG. Desmarais |
25 | 0 | 1 | 1 | −9 | 23 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 41 | – |
JacobJ. Gaucher |
68 | 12 | 12 | 24 | −29 | 22 | 4 | 0 | 1 | 109 | 11,0 % | 43 | 51 % |
YanY. Dion |
55 | 14 | 14 | 28 | −21 | 38 | 7 | 0 | 2 | 85 | 16,5 % | 89 | 43 % |
MarshallM. Lessard |
30 | 8 | 5 | 13 | −3 | 6 | 0 | 1 | 0 | 55 | 14,5 % | 22 | – |
FrédéricF. Abraham |
31 | 1 | 3 | 4 | −7 | 21 | 0 | 0 | 1 | 27 | 3,7 % | 17 | 39 % |
NicolasN. Ouellet |
55 | 22 | 23 | 45 | −17 | 24 | 3 | 0 | 4 | 161 | 13,7 % | 17 | 31 % |
BenjaminB. Dion |
34 | 1 | 2 | 3 | −4 | 34 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 37 | – |
WilliamW. Provost |
50 | 1 | 4 | 5 | −23 | 12 | 0 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 8 | 45 % |
JeremyJ. Michel |
64 | 16 | 26 | 42 | −26 | 12 | 6 | 0 | 2 | 147 | 10,9 % | 12 | 41 % |
AlexandreA. Couture |
59 | 12 | 9 | 21 | −27 | 34 | 3 | 4 | 2 | 76 | 15,8 % | 22 | 46 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MédérickM. Racicot |
16 | 0 | 1 | 1 | −8 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 12 | – |
JordanJ. Spadafore |
4 | 0 | 0 | 0 | +2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 6 | – |
RenatR. Dadadzhanov |
28 | 1 | 3 | 4 | −4 | 22 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 37 | – |
MaxenceM. Guenette |
68 | 8 | 24 | 32 | −33 | 36 | 2 | 0 | 3 | 106 | 7,5 % | 35 | – |
AnthonyA. Allepot |
54 | 0 | 5 | 5 | −22 | 37 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 52 | – |
DavidD. Noël |
37 | 13 | 14 | 27 | −28 | 6 | 8 | 0 | 1 | 129 | 10,1 % | 49 | – |
FélixF. Boivin |
67 | 10 | 44 | 54 | −59 | 62 | 5 | 0 | 2 | 185 | 5,4 % | 58 | – |
JérémieJ. Biakabutuka |
65 | 3 | 11 | 14 | −3 | 28 | 0 | 0 | 1 | 56 | 5,4 % | 40 | – |
KarlK. Boudrias |
59 | 4 | 15 | 19 | −26 | 42 | 1 | 0 | 0 | 74 | 5,4 % | 43 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MathieuM. Marquis |
33 | 30 | 6 | 22 | 2 | 4,32 | ,901 | 0 | 1342 | 1209 | 133 | 55:59 |
JonathanJ. Lemieux |
40 | 38 | 19 | 14 | 5 | 3,62 | ,902 | 0 | 1374 | 1239 | 135 | 55:56 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2018/19 Všechny tabulky →
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
5
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
6
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
8
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
6
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
8
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
11
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
12
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
14
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
16
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |















































