Niagara2:1Konec
North BayNiagara IceDogs – North Bay Battalion 2:1, 1. 2. 2026
OHL · Základní část
Ne 1. 2. 2026 · 22:00 · Meridian Centre
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| NIAG | 0 | 1 | 1 | 2 |
| NB | 0 | 0 | 1 | 1 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
10:34
Lirim Amidovski · 2 min, hrubost
2. třetina – 1:0
-
7:49
Hayden Reid
Noah Read
1:0
-
16:03
Shamar Moses · 2 min, sekání
-
16:03
Hayden Reid · 2 min, sekání
3. třetina – 1:1
-
4:27
Ben Reisnecker · 2 min, napadení u mantinelu
-
15:51
Haoxi Wang · 2 min, držení
-
15:56
Kent Greer
Nick Wellenreiter, Kaden Pitre
1:1
-
19:58
Ryan Roobroeck
Ryerson Edgar, Ethan Czata
2:1
Statistiky týmů
vs
34
Střely na branku
30
0/1
Přesilovky
1/2
56 %
Vhazování
44 %
6
Trestné minuty
4
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 6 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 2 | 2/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 5 | 10/18 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 5/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 30 | 29 | 1 | ,967 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 1 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 5/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 5/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 34 | 32 | 2 | ,941 |
Srovnání v sezoně
vs
70
Body v tabulce
80
3,10
Góly na zápas
3,49
3,72
Obdržené na zápas
3,16
17,0 %
Přesilovky
21,5 %
74,3 %
Oslabení
75,0 %
28,4
Střely na zápas
34,3
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Niagara +1
North Bay −4
+3
0
−5
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2025/26
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BenB. Reisnecker |
58 | 1 | 9 | 10 | −6 | 43 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JuddJ. Knauft |
46 | 2 | 2 | 4 | −6 | 31 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
AlexanderA. Hage |
48 | 4 | 10 | 14 | +4 | 16 | 0 | 0 | 0 | 35 | 11,4 % | 0 | 43 % |
KevinK. He |
28 | 14 | 17 | 31 | 0 | 10 | 1 | 1 | 3 | 97 | 14,4 % | 0 | – |
EthanE. Czata |
63 | 25 | 28 | 53 | −18 | 79 | 8 | 1 | 4 | 171 | 14,6 % | 0 | 53 % |
|
|
68 | 18 | 24 | 42 | −23 | 65 | 2 | 2 | 4 | 167 | 10,8 % | 0 | 56 % |
RyersonR. Edgar |
64 | 23 | 26 | 49 | −16 | 18 | 5 | 0 | 3 | 131 | 17,6 % | 0 | 39 % |
JacobJ. Monks |
58 | 2 | 1 | 3 | −6 | 30 | 1 | 0 | 0 | 33 | 6,1 % | 0 | 44 % |
RileyR. Patterson |
60 | 40 | 44 | 84 | −3 | 16 | 8 | 1 | 5 | 268 | 14,9 % | 0 | 53 % |
|
|
20 | 2 | 0 | 2 | −2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 0 | 52 % |
WillW. Mullins |
5 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
RyanR. Roobroeck |
49 | 30 | 28 | 58 | +1 | 26 | 10 | 0 | 6 | 207 | 14,5 % | 0 | – |
| 26JadenJ. Flora | 2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
SebastianS. Dell'Elce |
53 | 1 | 8 | 9 | −4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
ReythR. Smith |
63 | 4 | 5 | 9 | −15 | 71 | 0 | 1 | 1 | 85 | 4,7 % | 0 | 20 % |
|
|
58 | 4 | 7 | 11 | −6 | 8 | 1 | 0 | 1 | 61 | 6,6 % | 0 | 51 % |
ChaseC. Hull |
29 | 3 | 4 | 7 | +4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 37 | 8,1 % | 0 | 73 % |
BraidyB. Wassilyn |
6 | 2 | 3 | 5 | +6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 0 | – |
MateuM. Spath |
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 46 % |
IvanI. Galiyanov |
67 | 4 | 12 | 16 | −11 | 54 | 0 | 1 | 0 | 49 | 8,2 % | 0 | 52 % |
NoahN. Read |
50 | 10 | 10 | 20 | −9 | 37 | 1 | 1 | 0 | 72 | 13,9 % | 0 | 51 % |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CallumC. Cheynowski |
51 | 1 | 6 | 7 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
63 | 5 | 14 | 19 | +6 | 66 | 0 | 1 | 1 | 82 | 6,1 % | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
38 | 0 | 4 | 4 | −2 | 30 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0,0 % | 0 | – |
JakubJ. Chromiak |
29 | 6 | 17 | 23 | −11 | 12 | 4 | 0 | 1 | 53 | 11,3 % | 0 | – |
LiamL. Spencer |
60 | 2 | 7 | 9 | 0 | 60 | 1 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 0 | – |
|
|
29 | 4 | 9 | 13 | −14 | 34 | 1 | 1 | 0 | 63 | 6,3 % | 0 | – |
BlakeB. Barnes |
46 | 1 | 9 | 10 | −8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankáři 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ConnorC. Haffner |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MatthewM. Humphries |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8,66 | ,750 | 0 | 8 | 6 | 2 | 13:51 |
VladislavV. Yermolenko |
45 | 41 | 19 | 20 | 3 | 3,50 | ,896 | 1 | 1392 | 1247 | 145 | 55:13 |
|
|
31 | 26 | 13 | 9 | 3 | 3,52 | ,887 | 2 | 828 | 734 | 94 | 51:44 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10 | 1 | 2 | 3 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 0 | 44 % |
RyderR. Carey |
59 | 15 | 15 | 30 | +8 | 37 | 1 | 0 | 4 | 97 | 15,5 % | 0 | 40 % |
|
|
37 | 13 | 24 | 37 | +14 | 22 | 1 | 2 | 1 | 106 | 12,3 % | 0 | 48 % |
|
|
22 | 6 | 10 | 16 | +5 | 17 | 1 | 0 | 0 | 64 | 9,4 % | 0 | 44 % |
CamC. Warren |
58 | 7 | 22 | 29 | −14 | 16 | 3 | 0 | 1 | 110 | 6,4 % | 0 | 48 % |
ParkerP. Vaughan |
68 | 14 | 19 | 33 | +1 | 63 | 3 | 1 | 3 | 160 | 8,8 % | 0 | 35 % |
|
|
47 | 16 | 20 | 36 | +2 | 24 | 3 | 1 | 5 | 114 | 14,0 % | 0 | 54 % |
EvgenyE. Dubrovtsev |
68 | 14 | 24 | 38 | 0 | 18 | 5 | 0 | 0 | 116 | 12,1 % | 0 | 47 % |
NolanN. Laird |
65 | 10 | 14 | 24 | −8 | 36 | 0 | 0 | 4 | 92 | 10,9 % | 0 | 39 % |
ArsenyA. Pronin |
42 | 7 | 7 | 14 | +1 | 12 | 0 | 0 | 2 | 80 | 8,8 % | 0 | – |
EthanE. Procyszyn |
65 | 31 | 28 | 59 | +32 | 94 | 6 | 2 | 5 | 206 | 15,0 % | 0 | 54 % |
JaxJ. Pereira |
22 | 3 | 3 | 6 | +4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 15 | 20,0 % | 0 | 40 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 47 % |
ShamarS. Moses |
48 | 8 | 10 | 18 | −17 | 60 | 3 | 0 | 1 | 114 | 7,0 % | 0 | 39 % |
|
|
30 | 9 | 14 | 23 | +10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 65 | 13,8 % | 0 | 59 % |
LincolnL. Edwards |
7 | 1 | 1 | 2 | +2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 0 | – |
|
|
68 | 23 | 33 | 56 | +27 | 34 | 3 | 0 | 2 | 209 | 11,0 % | 0 | – |
|
|
65 | 25 | 23 | 48 | +9 | 53 | 6 | 0 | 3 | 213 | 11,7 % | 0 | 45 % |
Obránci 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AdrianA. Manzo |
57 | 3 | 8 | 11 | +18 | 24 | 1 | 0 | 1 | 69 | 4,3 % | 0 | – |
JonathanJ. Kapageridis |
55 | 2 | 16 | 18 | +9 | 26 | 0 | 0 | 0 | 60 | 3,3 % | 0 | – |
AaronA. Enright |
53 | 2 | 14 | 16 | +12 | 24 | 0 | 0 | 0 | 61 | 3,3 % | 0 | – |
KentK. Greer |
58 | 10 | 23 | 33 | −6 | 8 | 4 | 1 | 1 | 127 | 7,9 % | 0 | – |
|
|
57 | 6 | 16 | 22 | +7 | 12 | 0 | 0 | 0 | 82 | 7,3 % | 0 | – |
DevranD. Brown |
2 | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
8 AlexanderA. Karmanov |
20 | 0 | 2 | 2 | +6 | 29 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 0 | – |
DeclanD. Gallivan |
1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
HaydenH. Barch |
30 | 0 | 4 | 4 | +8 | 19 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 0 | – |
CarterC. Kunopaski |
44 | 2 | 4 | 6 | −2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9,1 % | 0 | – |
BronsonB. Ride |
60 | 4 | 17 | 21 | +11 | 68 | 1 | 0 | 0 | 77 | 5,2 % | 0 | – |
EastonE. Poe |
1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankáři 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2,94 | ,824 | 0 | 17 | 14 | 3 | 61:12 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
40 | 37 | 24 | 11 | 3 | 2,59 | ,913 | 1 | 1143 | 1043 | 100 | 57:54 |
ColeC. Vreugdenhil |
6 | 5 | 3 | 2 | 0 | 3,62 | ,883 | 0 | 162 | 143 | 19 | 52:32 |
MikeM. McIvor |
25 | 25 | 10 | 13 | 1 | 3,40 | ,884 | 1 | 691 | 611 | 80 | 56:23 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2025/26 Všechny tabulky →
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
3
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
3
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
4
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
6
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
8
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
9
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
10
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
3
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
7
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
8
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
11
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
13
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
14
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
15
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
16
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
18
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 | ||
20
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |









































