Kitchener3:2Konec
Owen SoundKitchener Rangers – Owen Sound Attack 3:2, 13. 3. 2026
OHL · Základní část
So 14. 3. 2026 · 00:00 · Kitchener Memorial Auditorium
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| KIT | 2 | 0 | 1 | 3 |
| OS | 1 | 1 | 0 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 2:1
-
5:14
Jared Langdon · 2 min, hra kolenem
-
9:30
Cameron Reid · 2 min, zdržování hry
-
13:06
Andrew Vermeulen
Matthew Hlacar
1:0
-
17:46
Caden Taylor
Pierce Mbuyi
1:1
-
19:47
Cameron Reid
Tanner Lam
2:1
2. třetina – 0:1
-
2:00
Carson Campbell · 2 min, zdržování hry
-
4:53
Masen Wray
Braedyn Rogers
2:2
-
8:11
Max Delisle · 2 min, hrubost
-
8:11
Christian Humphreys · 2 min, krosček
-
8:11
Jack Pridham · 2 min, hrubost
-
13:45
Tristan Delisle · 2 min, podražení
3. třetina – 1:0
-
14:38
Christian Humphreys
Jack Pridham, Sam O'Reilly
3:2
Statistiky týmů
vs
33
Střely na branku
36
0/2
Přesilovky
0/3
41 %
Vhazování
59 %
8
Trestné minuty
6
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 3 | 1/3 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 2 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 2/8 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 4 | 12/24 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 8/20 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 36 | 34 | 2 | ,944 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 5 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 3 | 14/24 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 9/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 7/12 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:33 | 33 | 30 | 3 | ,909 |
Srovnání v sezoně
vs
101
Body v tabulce
63
3,84
Góly na zápas
3,57
2,63
Obdržené na zápas
4,10
26,1 %
Přesilovky
24,4 %
81,1 %
Oslabení
76,2 %
32,0
Střely na zápas
31,5
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Kitchener +6
Owen Sound +1
+8
0
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2025/26
Útočníci 27
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AvryA. Anstis |
62 | 9 | 11 | 20 | +6 | 30 | 0 | 0 | 2 | 72 | 12,5 % | 0 | 25 % |
CameronC. Arquette |
68 | 17 | 28 | 45 | +20 | 29 | 2 | 0 | 4 | 136 | 12,5 % | 0 | 38 % |
HaedenH. Ellis |
63 | 14 | 15 | 29 | +12 | 20 | 5 | 0 | 0 | 110 | 12,7 % | 0 | 49 % |
|
|
35 | 24 | 24 | 48 | +14 | 9 | 10 | 1 | 4 | 126 | 19,0 % | 0 | 41 % |
WestonW. Cameron |
44 | 6 | 10 | 16 | −4 | 44 | 1 | 0 | 1 | 52 | 11,5 % | 0 | 46 % |
|
|
57 | 15 | 41 | 56 | +25 | 29 | 5 | 2 | 5 | 115 | 13,0 % | 0 | – |
LucasL. Ellinas |
6 | 3 | 0 | 3 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | 58 % |
GabrielG. Chiarot |
31 | 5 | 6 | 11 | +9 | 42 | 1 | 0 | 1 | 81 | 6,2 % | 0 | 50 % |
KadenK. Schneider |
18 | 2 | 0 | 2 | +1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 0 | – |
SamS. O'Reilly |
28 | 17 | 26 | 43 | +31 | 11 | 2 | 5 | 6 | 101 | 16,8 % | 0 | 59 % |
|
|
65 | 46 | 44 | 90 | +38 | 54 | 16 | 6 | 7 | 248 | 18,5 % | 0 | 24 % |
|
|
45 | 1 | 3 | 4 | −3 | 84 | 1 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 0 | – |
EvanE. Nicholson |
8 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
47 | 5 | 5 | 10 | −8 | 16 | 1 | 0 | 0 | 58 | 8,6 % | 0 | 55 % |
|
|
28 | 2 | 4 | 6 | −2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 27 | 7,4 % | 0 | 46 % |
TannerT. Lam |
67 | 19 | 29 | 48 | +6 | 22 | 4 | 0 | 3 | 113 | 16,8 % | 0 | 53 % |
|
|
63 | 27 | 58 | 85 | +22 | 33 | 10 | 0 | 5 | 151 | 17,9 % | 0 | 48 % |
55 TommyT. Kut |
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MatthewM. Hlacar |
51 | 6 | 6 | 12 | +8 | 91 | 0 | 0 | 1 | 58 | 10,3 % | 0 | 28 % |
IanI. Robinson |
5 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | 64 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
EvanE. Headrick |
32 | 0 | 3 | 3 | +2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 0 | 56 % |
LucaL. Romano |
55 | 14 | 19 | 33 | +9 | 22 | 4 | 2 | 0 | 141 | 9,9 % | 0 | 47 % |
AlexanderA. Bilecki |
66 | 9 | 20 | 29 | +16 | 43 | 1 | 0 | 2 | 123 | 7,3 % | 0 | – |
AlexA. Forrest |
9 | 0 | 3 | 3 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
JackJ. LaBrash |
40 | 4 | 2 | 6 | −3 | 20 | 0 | 0 | 1 | 25 | 16,0 % | 0 | 47 % |
JacobJ. Xu |
31 | 1 | 6 | 7 | +6 | 19 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 0 | – |
Obránci 7
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LoganL. Massimi |
1 | 0 | 0 | 0 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
JakubJ. Chromiak |
38 | 6 | 18 | 24 | +23 | 14 | 2 | 0 | 1 | 65 | 9,2 % | 0 | – |
MatthewM. Andonovski |
24 | 1 | 13 | 14 | +22 | 43 | 0 | 0 | 0 | 46 | 2,2 % | 0 | – |
|
|
51 | 2 | 16 | 18 | +14 | 38 | 0 | 0 | 1 | 78 | 2,6 % | 0 | – |
AndrewA. MacNiel |
48 | 2 | 5 | 7 | +4 | 47 | 0 | 1 | 0 | 52 | 3,8 % | 0 | – |
JaredJ. Woolley |
29 | 2 | 9 | 11 | +20 | 30 | 0 | 1 | 1 | 43 | 4,7 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MasonM. Hriczov |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,14 | ,790 | 0 | 19 | 15 | 4 | 57:56 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JasonJ. Schaubel |
28 | 26 | 20 | 3 | 4 | 2,65 | ,897 | 1 | 711 | 638 | 73 | 59:03 |
|
|
41 | 41 | 27 | 10 | 3 | 2,42 | ,899 | 4 | 952 | 856 | 96 | 58:05 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JacobJ. Therrien |
5 | 2 | 2 | 4 | −1 | 11 | 2 | 0 | 1 | 19 | 10,5 % | 0 | – |
EthanE. Kindree |
13 | 0 | 1 | 1 | −5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | 54 % |
MaxM. Delisle |
57 | 5 | 8 | 13 | −13 | 52 | 1 | 0 | 0 | 68 | 7,4 % | 0 | 42 % |
NoahN. Nelson |
49 | 11 | 10 | 21 | +6 | 34 | 1 | 2 | 2 | 66 | 16,7 % | 0 | 53 % |
EastonE. Mikus |
54 | 4 | 7 | 11 | +1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 31 | 12,9 % | 0 | 53 % |
MichaelM. Dec |
16 | 3 | 12 | 15 | −6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 32 | 9,4 % | 0 | 52 % |
JakeJ. Crawford |
60 | 14 | 23 | 37 | −4 | 71 | 2 | 1 | 1 | 104 | 13,5 % | 0 | 50 % |
ColeC. Zurawski |
63 | 24 | 22 | 46 | −14 | 34 | 5 | 0 | 2 | 186 | 12,9 % | 0 | 44 % |
|
|
38 | 3 | 6 | 9 | −5 | 13 | 0 | 0 | 1 | 34 | 8,8 % | 0 | 48 % |
WesleyW. Royston |
46 | 10 | 5 | 15 | −5 | 80 | 1 | 0 | 1 | 45 | 22,2 % | 0 | – |
AlexanderA. Lisi |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
PierceP. Mbuyi |
68 | 32 | 43 | 75 | +2 | 85 | 19 | 0 | 3 | 205 | 15,6 % | 0 | 47 % |
|
|
47 | 11 | 11 | 22 | −11 | 24 | 3 | 0 | 2 | 113 | 9,7 % | 0 | 41 % |
|
|
67 | 24 | 20 | 44 | −19 | 6 | 5 | 0 | 5 | 152 | 15,8 % | 0 | 47 % |
JaredJ. Langdon |
23 | 4 | 3 | 7 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 18,2 % | 0 | 57 % |
BlakeB. Munnings |
33 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17 | 11,8 % | 0 | – |
CadenC. Taylor |
38 | 10 | 15 | 25 | +1 | 25 | 3 | 0 | 2 | 80 | 12,5 % | 0 | 50 % |
HarryH. Nansi |
67 | 13 | 43 | 56 | −16 | 29 | 5 | 1 | 1 | 104 | 12,5 % | 0 | 45 % |
|
|
68 | 31 | 33 | 64 | −8 | 54 | 9 | 2 | 1 | 232 | 13,4 % | 0 | 55 % |
Obránci 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DavidD. Bedkowski |
38 | 2 | 15 | 17 | +6 | 58 | 0 | 0 | 0 | 52 | 3,8 % | 0 | – |
|
|
66 | 6 | 19 | 25 | −1 | 34 | 3 | 1 | 0 | 109 | 5,5 % | 0 | – |
ElliotE. Arnett |
65 | 3 | 13 | 16 | −5 | 84 | 0 | 0 | 1 | 50 | 6,0 % | 0 | – |
JulianJ. Brown |
24 | 3 | 3 | 6 | −4 | 21 | 0 | 1 | 0 | 25 | 12,0 % | 0 | – |
MasonM. Roy |
17 | 0 | 0 | 0 | −6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
65 | 6 | 6 | 12 | −7 | 89 | 0 | 1 | 0 | 71 | 8,5 % | 0 | – |
JohnJ. Banks |
66 | 5 | 38 | 43 | −24 | 30 | 3 | 0 | 1 | 147 | 3,4 % | 0 | – |
|
|
67 | 13 | 35 | 48 | −5 | 43 | 2 | 0 | 1 | 158 | 8,2 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
TrentenT. Bennett |
27 | 23 | 9 | 10 | 2 | 3,93 | ,896 | 1 | 857 | 768 | 89 | 50:16 |
MatthewM. Koprowski |
29 | 26 | 8 | 13 | 5 | 4,26 | ,872 | 1 | 862 | 752 | 110 | 53:28 |
CarterC. George |
22 | 19 | 10 | 9 | 2 | 3,12 | ,899 | 1 | 625 | 562 | 63 | 55:07 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2025/26 Všechny tabulky →
Midwest Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
3
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
4
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
4
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
5
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
6
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
7
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
8
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
3
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
7
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
8
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
11
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
13
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
14
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
15
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
16
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
18
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 | ||
20
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |











































