Kitchener0:4Konec
Sault Ste. MarieKitchener Rangers – Soo Greyhounds 0:4, 14. 11. 2025
OHL · Základní část
So 15. 11. 2025 · 01:00 · Kitchener Memorial Auditorium
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| KIT | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SOO | 0 | 3 | 1 | 4 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
5:57
Jack Pridham · 2 min, krosček
-
19:41
Chase Reid · 2 min, držení
2. třetina – 0:3
-
4:10
Max Dirracolo · 2 min, napadení zezadu
-
7:46
Jordan Charron · 2 min, sekání
-
7:46
Matthew Hlacar · 2 min, hrubost
-
8:41
Chase Reid
Marco Mignosa
0:1
-
9:32
Chase Reid
Travis Hayes
0:2
-
13:55
Jordan Charron
Chase Reid, Christopher Brown
0:3
-
14:04
Jordan Charron · 2 min, hrubost
-
14:04
Lucas Ellinas · 2 min, hrubost
-
17:43
Tanner Lam · 2 min, sekání
3. třetina – 0:1
-
12:11
Jeremy Martin · 2 min, hrubost
-
12:11
Avry Anstis · 2 min, hrubost
-
12:11
Avry Anstis · 2 min, sekání
-
16:06
Marco Mignosa
Travis Hayes
0:4
-
19:19
Matthew Hlacar · 2 min, krosček
Statistiky týmů
vs
18
Střely na branku
21
0/1
Přesilovky
0/5
50 %
Vhazování
50 %
16
Trestné minuty
8
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 1 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 1 | 1/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 9/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:42 | 20 | 17 | 3 | ,850 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | +4 | 2 | 6 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 2 | 0/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 4 | 3 | 2/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 0 | 6/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | +3 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 13/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:10 | 18 | 18 | 0 | 1,000 |
Srovnání v sezoně
vs
101
Body v tabulce
84
3,84
Góly na zápas
3,69
2,63
Obdržené na zápas
3,00
26,1 %
Přesilovky
19,8 %
81,1 %
Oslabení
78,8 %
32,0
Střely na zápas
31,0
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Kitchener +6
Sault Ste. Marie 0
+8
0
−2
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
3 výhry
2 výhry
11. 10.
01:07
SOOSault Ste. Marie
5:4PP
KITKitchener
30. 1.
01:07
SOOSault Ste. Marie
4:5PP
KITKitchener
7. 12. 24
01:00
KITKitchener
3:0
SOOSault Ste. Marie
9. 11. 24
01:00
KITKitchener
4:0
SOOSault Ste. Marie
12. 10. 24
01:07
SOOSault Ste. Marie
5:4SN
KITKitchener
5:4PP
KITKitchener
30. 1.
01:07
SOOSault Ste. Marie
4:5PP
KITKitchener
7. 12. 24
01:00
KITKitchener
3:0
SOOSault Ste. Marie
9. 11. 24
01:00
KITKitchener
4:0
SOOSault Ste. Marie
12. 10. 24
01:07
SOOSault Ste. Marie
5:4SN
KITKitchener
Kitchener
Sault Ste. MarieBodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2025/26
Útočníci 27
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AvryA. Anstis |
62 | 9 | 11 | 20 | +6 | 30 | 0 | 0 | 2 | 72 | 12,5 % | 0 | 25 % |
CameronC. Arquette |
68 | 17 | 28 | 45 | +20 | 29 | 2 | 0 | 4 | 136 | 12,5 % | 0 | 38 % |
HaedenH. Ellis |
63 | 14 | 15 | 29 | +12 | 20 | 5 | 0 | 0 | 110 | 12,7 % | 0 | 49 % |
|
|
35 | 24 | 24 | 48 | +14 | 9 | 10 | 1 | 4 | 126 | 19,0 % | 0 | 41 % |
WestonW. Cameron |
44 | 6 | 10 | 16 | −4 | 44 | 1 | 0 | 1 | 52 | 11,5 % | 0 | 46 % |
|
|
57 | 15 | 41 | 56 | +25 | 29 | 5 | 2 | 5 | 115 | 13,0 % | 0 | – |
LucasL. Ellinas |
6 | 3 | 0 | 3 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | 58 % |
GabrielG. Chiarot |
31 | 5 | 6 | 11 | +9 | 42 | 1 | 0 | 1 | 81 | 6,2 % | 0 | 50 % |
KadenK. Schneider |
18 | 2 | 0 | 2 | +1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 0 | – |
SamS. O'Reilly |
28 | 17 | 26 | 43 | +31 | 11 | 2 | 5 | 6 | 101 | 16,8 % | 0 | 59 % |
|
|
65 | 46 | 44 | 90 | +38 | 54 | 16 | 6 | 7 | 248 | 18,5 % | 0 | 24 % |
|
|
45 | 1 | 3 | 4 | −3 | 84 | 1 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 0 | – |
EvanE. Nicholson |
8 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
47 | 5 | 5 | 10 | −8 | 16 | 1 | 0 | 0 | 58 | 8,6 % | 0 | 55 % |
|
|
28 | 2 | 4 | 6 | −2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 27 | 7,4 % | 0 | 46 % |
TannerT. Lam |
67 | 19 | 29 | 48 | +6 | 22 | 4 | 0 | 3 | 113 | 16,8 % | 0 | 53 % |
|
|
63 | 27 | 58 | 85 | +22 | 33 | 10 | 0 | 5 | 151 | 17,9 % | 0 | 48 % |
55 TommyT. Kut |
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MatthewM. Hlacar |
51 | 6 | 6 | 12 | +8 | 91 | 0 | 0 | 1 | 58 | 10,3 % | 0 | 28 % |
IanI. Robinson |
5 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | 64 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
EvanE. Headrick |
32 | 0 | 3 | 3 | +2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 0 | 56 % |
LucaL. Romano |
55 | 14 | 19 | 33 | +9 | 22 | 4 | 2 | 0 | 141 | 9,9 % | 0 | 47 % |
AlexanderA. Bilecki |
66 | 9 | 20 | 29 | +16 | 43 | 1 | 0 | 2 | 123 | 7,3 % | 0 | – |
AlexA. Forrest |
9 | 0 | 3 | 3 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
JackJ. LaBrash |
40 | 4 | 2 | 6 | −3 | 20 | 0 | 0 | 1 | 25 | 16,0 % | 0 | 47 % |
JacobJ. Xu |
31 | 1 | 6 | 7 | +6 | 19 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 0 | – |
Obránci 7
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LoganL. Massimi |
1 | 0 | 0 | 0 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
JakubJ. Chromiak |
38 | 6 | 18 | 24 | +23 | 14 | 2 | 0 | 1 | 65 | 9,2 % | 0 | – |
MatthewM. Andonovski |
24 | 1 | 13 | 14 | +22 | 43 | 0 | 0 | 0 | 46 | 2,2 % | 0 | – |
|
|
51 | 2 | 16 | 18 | +14 | 38 | 0 | 0 | 1 | 78 | 2,6 % | 0 | – |
AndrewA. MacNiel |
48 | 2 | 5 | 7 | +4 | 47 | 0 | 1 | 0 | 52 | 3,8 % | 0 | – |
JaredJ. Woolley |
29 | 2 | 9 | 11 | +20 | 30 | 0 | 1 | 1 | 43 | 4,7 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MasonM. Hriczov |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,14 | ,790 | 0 | 19 | 15 | 4 | 57:56 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JasonJ. Schaubel |
28 | 26 | 20 | 3 | 4 | 2,65 | ,897 | 1 | 711 | 638 | 73 | 59:03 |
|
|
41 | 41 | 27 | 10 | 3 | 2,42 | ,899 | 4 | 952 | 856 | 96 | 58:05 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JeremyJ. Martin |
54 | 26 | 13 | 39 | +4 | 18 | 5 | 0 | 3 | 106 | 24,5 % | 0 | 34 % |
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
KarstenK. Barbeau |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
BradyB. Smith |
11 | 1 | 0 | 1 | −1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 0 | – |
BradyB. Smith |
67 | 10 | 13 | 23 | +9 | 18 | 0 | 2 | 1 | 85 | 11,8 % | 0 | 45 % |
TravisT. Hayes |
63 | 16 | 24 | 40 | +27 | 52 | 1 | 1 | 2 | 139 | 11,5 % | 0 | 36 % |
TobiášT. Zvolenský |
51 | 6 | 6 | 12 | +8 | 8 | 0 | 0 | 3 | 42 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
31 | 1 | 1 | 2 | −4 | 24 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 0 | – |
|
|
8 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
24 | 6 | 4 | 10 | −4 | 38 | 3 | 0 | 0 | 41 | 14,6 % | 0 | 46 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
QuinnQ. McKenzie |
65 | 21 | 30 | 51 | +12 | 12 | 3 | 1 | 1 | 154 | 13,6 % | 0 | 49 % |
|
|
65 | 35 | 54 | 89 | +27 | 33 | 10 | 4 | 6 | 240 | 14,6 % | 0 | 29 % |
JordanJ. Charron |
66 | 25 | 22 | 47 | +9 | 68 | 1 | 1 | 4 | 169 | 14,8 % | 0 | 45 % |
ChristopherC. Brown |
68 | 19 | 40 | 59 | +18 | 22 | 7 | 0 | 3 | 123 | 15,4 % | 0 | 46 % |
BradyB. Martin |
24 | 8 | 16 | 24 | +6 | 37 | 2 | 1 | 0 | 75 | 10,7 % | 0 | 49 % |
CarsonC. Andrew |
50 | 7 | 7 | 14 | +2 | 19 | 0 | 0 | 2 | 44 | 15,9 % | 0 | 45 % |
ColinC. Fitzgerald |
39 | 9 | 11 | 20 | −6 | 31 | 4 | 0 | 1 | 92 | 9,8 % | 0 | 52 % |
RyanR. Kaczynski |
47 | 2 | 8 | 10 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 51 | 3,9 % | 0 | 47 % |
NoahN. Laus |
68 | 12 | 17 | 29 | −1 | 23 | 3 | 1 | 1 | 106 | 11,3 % | 0 | 53 % |
Obránci 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
26 | 0 | 3 | 3 | +2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
LukasL. Fischer |
39 | 5 | 21 | 26 | +12 | 50 | 1 | 1 | 1 | 79 | 6,3 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 10 | 11 | +8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 0 | – |
CallumC. Croskery |
43 | 3 | 15 | 18 | +17 | 25 | 0 | 0 | 0 | 59 | 5,1 % | 0 | – |
SpencerS. Evans |
63 | 2 | 11 | 13 | +20 | 69 | 0 | 0 | 1 | 65 | 3,1 % | 0 | – |
CharlieC. Ashcroft |
8 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
HunterH. Solomon |
26 | 1 | 5 | 6 | −2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – |
JakubJ. Winkelhofer |
48 | 7 | 18 | 25 | +17 | 24 | 1 | 0 | 2 | 65 | 10,8 % | 0 | – |
|
|
16 | 0 | 1 | 1 | −2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
HarrisH. Pangretitsch |
67 | 2 | 12 | 14 | +20 | 53 | 0 | 0 | 1 | 68 | 2,9 % | 0 | – |
|
|
45 | 18 | 30 | 48 | +27 | 30 | 8 | 0 | 2 | 177 | 10,2 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WilliamW. Camputaro |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
CarterC. George |
24 | 24 | 13 | 8 | 3 | 2,40 | ,913 | 3 | 670 | 612 | 58 | 60:25 |
|
|
11 | 11 | 7 | 3 | 1 | 2,89 | ,888 | 0 | 286 | 254 | 32 | 60:24 |
LandonL. Miller |
33 | 33 | 19 | 12 | 2 | 2,82 | ,890 | 3 | 848 | 755 | 93 | 59:57 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2025/26 Všechny tabulky →
Midwest Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
3
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
4
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
2
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
4
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
5
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
4
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
5
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
6
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
7
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
8
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
3
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
7
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
8
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
11
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
13
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
14
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
15
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
16
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
18
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 | ||
20
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |












































