Brantford1:3Konec
SudburyBrantford Bulldogs – Sudbury Wolves 1:3, 2. 11. 2024
OHL · Základní část
So 2. 11. 2024 · 21:00 · Brantford Civic Centre
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| BFD | 0 | 0 | 1 | 1 |
| SBY | 1 | 0 | 2 | 3 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:1
-
11:55
Tayjon Street
Alex Pharand, Braydon Bruce
0:1
-
14:31
Joshua Avery · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
-
15:34
Nathan Villeneuve · 2 min, napadení u mantinelu
2. třetina – 0:0
-
4:20
Hudson Chitaroni · 2 min, podražení
-
6:18
Chase Coughlan · 2 min, zdržování hry
-
8:04
Zakary Lavoie · 2 min, hákování
-
9:57
Noah Roberts · 2 min, vysoká hůl
3. třetina – 1:2
-
1:28
Nathan Villeneuve
Kieron Walton, Alex Pharand
0:2
-
2:36
Nikolas Rossetto
Noah Nelson
1:2
-
10:35
Ondrej Molnár
Lucas Di Giantommaso, Chase Coughlan
1:3
-
15:14
Tayjon Street · 2 min, hrubost
-
15:14
Tayjon Street · 5 min, bitka
-
15:14
Cole Brown · 2 min, hrubost
-
15:14
Owen Protz · 2 min, vyprovokování bitky
-
15:14
Owen Protz · 5 min, bitka
-
15:14
Owen Protz · osobní trest do konce utkání
-
17:46
Ondrej Molnár · 2 min, podražení
Statistiky týmů
vs
25
Střely na branku
24
0/4
Přesilovky
0/4
53 %
Vhazování
47 %
15
Trestné minuty
15
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 8/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 6/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 7 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11/18 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:43 | 24 | 21 | 3 | ,875 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 0 | 3/6 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 3 | 3/8 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 7 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 2/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 1 | 5/7 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 8/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 2/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 25 | 24 | 1 | ,960 |
Srovnání v sezoně
vs
93
Body v tabulce
69
4,13
Góly na zápas
3,60
3,25
Obdržené na zápas
3,96
28,2 %
Přesilovky
23,8 %
82,9 %
Oslabení
79,1 %
31,0
Střely na zápas
32,8
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Brantford −2
Sudbury −3
+1
0
−3
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NoahN. Nelson |
63 | 9 | 11 | 20 | −3 | 36 | 0 | 1 | 3 | 78 | 11,5 % | 0 | 48 % |
|
|
55 | 6 | 25 | 31 | −7 | 89 | 0 | 0 | 1 | 118 | 5,1 % | 0 | 39 % |
NickN. Lardis |
65 | 71 | 46 | 117 | +21 | 16 | 25 | 0 | 16 | 375 | 18,9 % | 0 | 35 % |
DylanD. Tsherna |
39 | 4 | 7 | 11 | −5 | 18 | 0 | 0 | 1 | 35 | 11,4 % | 0 | – |
NikolasN. Rossetto |
57 | 9 | 10 | 19 | +2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 52 | 17,3 % | 0 | 36 % |
AidenA. O'Donnell |
58 | 7 | 10 | 17 | −1 | 14 | 0 | 0 | 1 | 59 | 11,9 % | 0 | 38 % |
|
|
6 | 1 | 1 | 2 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | 40 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
LayneL. Gallacher |
9 | 0 | 2 | 2 | +3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | 56 % |
|
|
35 | 5 | 15 | 20 | −2 | 12 | 1 | 0 | 0 | 97 | 5,2 % | 0 | 48 % |
FlorianF. Xhekaj |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JakeJ. O'Brien |
66 | 32 | 66 | 98 | −2 | 18 | 9 | 1 | 3 | 134 | 23,9 % | 0 | 45 % |
ParkerP. Holmes |
21 | 1 | 0 | 1 | −8 | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
MarekM. Vanacker |
45 | 24 | 18 | 42 | +10 | 36 | 6 | 1 | 1 | 118 | 20,3 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
JoshuaJ. Avery |
53 | 9 | 12 | 21 | −1 | 18 | 1 | 0 | 0 | 59 | 15,3 % | 0 | 48 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
LucaL. Testa |
30 | 6 | 8 | 14 | +3 | 10 | 1 | 0 | 1 | 60 | 10,0 % | 0 | 44 % |
|
|
67 | 33 | 37 | 70 | 0 | 55 | 11 | 0 | 3 | 176 | 18,8 % | 0 | 25 % |
|
|
66 | 27 | 77 | 104 | +16 | 10 | 15 | 1 | 7 | 118 | 22,9 % | 0 | 53 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
68 | 4 | 17 | 21 | +1 | 73 | 1 | 1 | 0 | 95 | 4,2 % | 0 | – |
AdamA. Jiříček |
27 | 4 | 8 | 12 | +10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 48 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
37 | 4 | 8 | 12 | −4 | 86 | 0 | 0 | 0 | 56 | 7,1 % | 0 | – |
TomášT. Hamara |
58 | 8 | 47 | 55 | +19 | 37 | 4 | 0 | 2 | 172 | 4,7 % | 0 | – |
|
|
44 | 2 | 1 | 3 | −1 | 26 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 0 | – |
OwenO. Protz |
67 | 5 | 27 | 32 | +11 | 57 | 0 | 0 | 2 | 114 | 4,4 % | 0 | – |
PatrickP. Babin |
6 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
LucaL. Diplacido |
1 | 0 | 2 | 2 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
TommyT. Budnick |
29 | 4 | 10 | 14 | +14 | 54 | 0 | 0 | 0 | 25 | 16,0 % | 0 | – |
|
|
55 | 2 | 6 | 8 | +6 | 18 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 0 | – |
|
|
60 | 1 | 6 | 7 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 34 | 2,9 % | 0 | – |
Brankáři 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
RyersonR. Leenders |
48 | 48 | 31 | 14 | 3 | 3,11 | ,910 | 1 | 1623 | 1477 | 146 | 58:44 |
DavidD. Egorov |
24 | 20 | 13 | 5 | 2 | 2,97 | ,906 | 0 | 673 | 610 | 63 | 53:01 |
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 56 % |
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
65 | 24 | 19 | 43 | −2 | 113 | 6 | 1 | 3 | 150 | 16,0 % | 0 | 59 % |
EthanE. Dean |
55 | 2 | 5 | 7 | −16 | 16 | 0 | 2 | 0 | 42 | 4,8 % | 0 | 40 % |
|
|
46 | 22 | 32 | 54 | −3 | 56 | 5 | 1 | 3 | 198 | 11,1 % | 0 | 54 % |
MasonM. Walker |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
28 | 5 | 9 | 14 | −1 | 10 | 1 | 0 | 0 | 45 | 11,1 % | 0 | 52 % |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | 53 % |
|
|
65 | 17 | 42 | 59 | −11 | 44 | 8 | 0 | 1 | 153 | 11,1 % | 0 | 49 % |
KieronK. Walton |
65 | 37 | 51 | 88 | −10 | 43 | 15 | 0 | 7 | 292 | 12,7 % | 0 | 52 % |
|
|
5 | 1 | 0 | 1 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
BlakeB. Clayton |
35 | 5 | 5 | 10 | +4 | 43 | 0 | 2 | 2 | 40 | 12,5 % | 0 | 48 % |
|
|
33 | 30 | 29 | 59 | +1 | 14 | 7 | 0 | 1 | 154 | 19,5 % | 0 | 42 % |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
KimaniK. Eccleston |
2 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
GregG. Najda |
3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | – |
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | −4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 3 | 2 | 5 | −13 | 71 | 1 | 0 | 0 | 40 | 7,5 % | 0 | – |
RowanR. Henderson |
66 | 11 | 13 | 24 | 0 | 37 | 0 | 1 | 3 | 100 | 11,0 % | 0 | 52 % |
NathanN. Villeneuve |
57 | 34 | 36 | 70 | −5 | 120 | 12 | 5 | 5 | 201 | 16,9 % | 0 | 55 % |
HudsonH. Chitaroni |
65 | 9 | 16 | 25 | −9 | 43 | 2 | 0 | 4 | 88 | 10,2 % | 0 | 44 % |
|
|
57 | 8 | 8 | 16 | −18 | 17 | 1 | 0 | 0 | 55 | 14,5 % | 0 | 30 % |
OndrejO. Molnár |
49 | 15 | 16 | 31 | −12 | 34 | 4 | 0 | 1 | 102 | 14,7 % | 0 | 43 % |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
FinnF. Kearns |
5 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
58 | 0 | 5 | 5 | −8 | 29 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
NolanN. Jackson |
35 | 0 | 6 | 6 | +1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 1 | 9 | 10 | +3 | 22 | 0 | 0 | 0 | 63 | 1,6 % | 0 | – |
|
|
28 | 0 | 5 | 5 | −18 | 34 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 5 | 22 | 27 | −7 | 79 | 1 | 1 | 1 | 87 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
24 | 0 | 4 | 4 | −1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
30 | 3 | 29 | 32 | −9 | 46 | 0 | 0 | 0 | 70 | 4,3 % | 0 | – |
LucaL. Blonda |
65 | 5 | 10 | 15 | −14 | 40 | 1 | 0 | 1 | 54 | 9,3 % | 0 | – |
|
|
66 | 6 | 32 | 38 | +10 | 44 | 3 | 0 | 0 | 131 | 4,6 % | 0 | – |
Brankáři 7
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
47 | 44 | 19 | 20 | 5 | 3,45 | ,901 | 0 | 1481 | 1335 | 146 | 54:01 |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8,00 | ,784 | 0 | 37 | 29 | 8 | 60:00 |
|
|
31 | 22 | 13 | 9 | 0 | 4,20 | ,871 | 2 | 773 | 673 | 100 | 46:08 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8,00 | ,818 | 0 | 44 | 36 | 8 | 60:00 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
East Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
2
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
4
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
5
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
2
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
6
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
8
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
9
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
7
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
9
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
11
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
13
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
15
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
16
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
17
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
18
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
19
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 | ||
20
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |



























