Sudbury1:5Konec
SarniaSudbury Wolves – Sarnia Sting 1:5, 18. 10. 2024
OHL · Základní část
So 19. 10. 2024 · 01:05 · Sudbury Community Arena
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| SBY | 1 | 0 | 0 | 1 |
| SAR | 1 | 3 | 1 | 5 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:1
-
5:34
Matthew Andersen · 2 min, hrubost
-
8:31
James Barr · 2 min, podražení
-
10:35
Chase Coughlan
Nick DeAngelis, Alex Pharand
1:0
-
12:34
Gavin Ewles · 2 min, bránění ve hře
-
18:36
Lukas Fischer · 2 min, hrubost
-
18:36
Tayjon Street · 2 min, napadení u mantinelu
-
18:36
Tayjon Street · 2 min, hrubost
-
19:27
Tyson Doucette
Alessandro Di Iorio, Ryan Brown
1:1
2. třetina – 0:3
-
3:45
Ryan Brown
Ruslan Karimov
1:2
-
4:32
Zach Filak
Lukas Fischer, Alessandro Di Iorio
1:3
-
6:16
Mitch Young
Beckham Edwards, James Barr
1:4
-
6:16
Chase Coughlan · 2 min, vysoká hůl
-
8:23
Henry Doucet · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
-
10:53
Ryan Chamberlain · 2 min, vysoká hůl
-
17:45
Nick DeAngelis · 5 min, zákrok na hlavu
-
17:45
Nick DeAngelis · osobní trest do konce utkání
-
19:21
Lukas Fischer · 2 min, bránění ve hře
3. třetina – 0:1
-
5:16
Carter Kostuch
Lukas Fischer, Jack Bodin
1:5
-
13:57
Nathan Villeneuve · 2 min, napadení zezadu
-
17:27
Mitch Young · 2 min, držení
Statistiky týmů
vs
24
Střely na branku
29
0/4
Přesilovky
1/6
52 %
Vhazování
48 %
17
Trestné minuty
12
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 5 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 3 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0/1 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
26:16 | 13 | 9 | 4 | ,692 |
|
|
33:44 | 16 | 15 | 1 | ,938 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 0 | 6/12 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 4 | 1/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 2 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 2 | 2/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14/26 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 24 | 23 | 1 | ,958 |
Srovnání v sezoně
vs
69
Body v tabulce
57
3,60
Góly na zápas
2,90
3,96
Obdržené na zápas
4,21
23,8 %
Přesilovky
13,9 %
79,1 %
Oslabení
73,5 %
32,8
Střely na zápas
28,0
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Sudbury +2
Sarnia +3
+3
0
−2
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 56 % |
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
65 | 24 | 19 | 43 | −2 | 113 | 6 | 1 | 3 | 150 | 16,0 % | 0 | 59 % |
EthanE. Dean |
55 | 2 | 5 | 7 | −16 | 16 | 0 | 2 | 0 | 42 | 4,8 % | 0 | 40 % |
|
|
46 | 22 | 32 | 54 | −3 | 56 | 5 | 1 | 3 | 198 | 11,1 % | 0 | 54 % |
MasonM. Walker |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
28 | 5 | 9 | 14 | −1 | 10 | 1 | 0 | 0 | 45 | 11,1 % | 0 | 52 % |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | 53 % |
|
|
65 | 17 | 42 | 59 | −11 | 44 | 8 | 0 | 1 | 153 | 11,1 % | 0 | 49 % |
KieronK. Walton |
65 | 37 | 51 | 88 | −10 | 43 | 15 | 0 | 7 | 292 | 12,7 % | 0 | 52 % |
|
|
5 | 1 | 0 | 1 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
BlakeB. Clayton |
35 | 5 | 5 | 10 | +4 | 43 | 0 | 2 | 2 | 40 | 12,5 % | 0 | 48 % |
|
|
33 | 30 | 29 | 59 | +1 | 14 | 7 | 0 | 1 | 154 | 19,5 % | 0 | 42 % |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
KimaniK. Eccleston |
2 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
GregG. Najda |
3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | – |
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | −4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 3 | 2 | 5 | −13 | 71 | 1 | 0 | 0 | 40 | 7,5 % | 0 | – |
RowanR. Henderson |
66 | 11 | 13 | 24 | 0 | 37 | 0 | 1 | 3 | 100 | 11,0 % | 0 | 52 % |
NathanN. Villeneuve |
57 | 34 | 36 | 70 | −5 | 120 | 12 | 5 | 5 | 201 | 16,9 % | 0 | 55 % |
HudsonH. Chitaroni |
65 | 9 | 16 | 25 | −9 | 43 | 2 | 0 | 4 | 88 | 10,2 % | 0 | 44 % |
|
|
57 | 8 | 8 | 16 | −18 | 17 | 1 | 0 | 0 | 55 | 14,5 % | 0 | 30 % |
OndrejO. Molnár |
49 | 15 | 16 | 31 | −12 | 34 | 4 | 0 | 1 | 102 | 14,7 % | 0 | 43 % |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
FinnF. Kearns |
5 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
58 | 0 | 5 | 5 | −8 | 29 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
NolanN. Jackson |
35 | 0 | 6 | 6 | +1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 1 | 9 | 10 | +3 | 22 | 0 | 0 | 0 | 63 | 1,6 % | 0 | – |
|
|
28 | 0 | 5 | 5 | −18 | 34 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 5 | 22 | 27 | −7 | 79 | 1 | 1 | 1 | 87 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
24 | 0 | 4 | 4 | −1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
30 | 3 | 29 | 32 | −9 | 46 | 0 | 0 | 0 | 70 | 4,3 % | 0 | – |
LucaL. Blonda |
65 | 5 | 10 | 15 | −14 | 40 | 1 | 0 | 1 | 54 | 9,3 % | 0 | – |
|
|
66 | 6 | 32 | 38 | +10 | 44 | 3 | 0 | 0 | 131 | 4,6 % | 0 | – |
Brankáři 7
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
47 | 44 | 19 | 20 | 5 | 3,45 | ,901 | 0 | 1481 | 1335 | 146 | 54:01 |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8,00 | ,784 | 0 | 37 | 29 | 8 | 60:00 |
|
|
31 | 22 | 13 | 9 | 0 | 4,20 | ,871 | 2 | 773 | 673 | 100 | 46:08 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8,00 | ,818 | 0 | 44 | 36 | 8 | 60:00 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
38 | 4 | 3 | 7 | −5 | 40 | 0 | 0 | 1 | 32 | 12,5 % | 0 | 38 % |
|
|
35 | 2 | 1 | 3 | −10 | 31 | 0 | 0 | 0 | 28 | 7,1 % | 0 | 56 % |
|
|
68 | 14 | 34 | 48 | −11 | 71 | 4 | 0 | 0 | 144 | 9,7 % | 0 | 53 % |
|
|
65 | 16 | 28 | 44 | −6 | 48 | 4 | 1 | 4 | 150 | 10,7 % | 0 | 53 % |
|
|
28 | 0 | 1 | 1 | −5 | 47 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 0 | – |
AlessandroA. Di Iorio |
58 | 11 | 27 | 38 | −24 | 14 | 3 | 0 | 1 | 93 | 11,8 % | 0 | 46 % |
|
|
30 | 4 | 8 | 12 | −5 | 18 | 0 | 0 | 0 | 42 | 9,5 % | 0 | 45 % |
|
|
66 | 15 | 14 | 29 | −8 | 61 | 1 | 0 | 1 | 121 | 12,4 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 0 | 0 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | 43 % |
RyanR. Brown |
68 | 16 | 25 | 41 | −8 | 42 | 1 | 0 | 2 | 150 | 10,7 % | 0 | 36 % |
|
|
60 | 11 | 6 | 17 | −10 | 44 | 0 | 2 | 1 | 83 | 13,3 % | 0 | 40 % |
|
|
65 | 20 | 16 | 36 | −29 | 23 | 6 | 1 | 1 | 164 | 12,2 % | 0 | 40 % |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
34 | 4 | 10 | 14 | −12 | 20 | 0 | 0 | 0 | 78 | 5,1 % | 0 | 50 % |
LiamL. Beamish |
40 | 14 | 15 | 29 | +9 | 34 | 2 | 1 | 2 | 82 | 17,1 % | 0 | 55 % |
MatthewM. Manza |
26 | 6 | 6 | 12 | −6 | 10 | 2 | 0 | 0 | 30 | 20,0 % | 0 | – |
ChaseC. Gaughan |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 33 % |
|
|
62 | 25 | 20 | 45 | −9 | 6 | 7 | 0 | 1 | 138 | 18,1 % | 0 | 47 % |
|
|
9 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60 | 8 | 37 | 45 | −5 | 76 | 2 | 0 | 1 | 145 | 5,5 % | 0 | – |
|
|
40 | 2 | 5 | 7 | −8 | 23 | 0 | 0 | 0 | 30 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
41 | 0 | 6 | 6 | −31 | 32 | 0 | 0 | 0 | 60 | 0,0 % | 0 | – |
LukasL. Fischer |
51 | 15 | 22 | 37 | −19 | 81 | 5 | 0 | 3 | 127 | 11,8 % | 0 | – |
|
|
58 | 2 | 10 | 12 | −14 | 37 | 0 | 0 | 0 | 62 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
22 | 0 | 0 | 0 | −7 | 37 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
40 | 1 | 2 | 3 | +1 | 12 | 0 | 0 | 1 | 37 | 2,7 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
54 | 2 | 5 | 7 | −6 | 11 | 0 | 0 | 1 | 24 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
67 | 3 | 10 | 13 | −9 | 49 | 0 | 0 | 0 | 33 | 9,1 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
26 | 22 | 6 | 12 | 4 | 4,41 | ,872 | 0 | 806 | 703 | 103 | 53:54 |
|
|
48 | 46 | 16 | 21 | 9 | 3,70 | ,885 | 0 | 1463 | 1295 | 168 | 56:42 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
Central Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 |
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
4
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
5
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
2
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
6
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
8
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
9
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
7
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
8
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
10
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 |
Celková tabulka OHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
7
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
9
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
11
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
13
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
15
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
16
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
17
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
18
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
19
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 | ||
20
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |














