Ufa3:2Konec · SN
SočiSalavat Julajev Ufa – HC Soči 3:2, 22. 10. 2024
KHL · Základní část
Út 22. 10. 2024 · 16:00 · Ufa-Arena
| Tým | 1 | 2 | 3 | PP | SN | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SAL | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| SOC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
11:29
Josh Leivo
Alexander A. Šarov, Alexej A. Vasilevskij
1:0
-
16:53
Iľja Fedotov · 2 min, podražení
2. třetina – 1:2
-
3:26
Nikita Baklašov · 2 min, vysoká hůl
-
7:14
Danil Avershin
Nikolaj Čebykin, Nikita Baklašov
1:1
-
7:51
Nathan Todd
Michail Naumenkov, Grigorij Panin
2:1
-
14:14
Semion Vjazovoi · podražení
-
18:03
Alexander S. Komarov · 2 min, bránění ve hře
-
18:53
Nikolaj Čebykin
Artur Tyanulin, Denis Vengryžanovskij
2:2
3. třetina – 0:0
-
11:39
Andrej Nikonov · 2 min, napadení u mantinelu
2. prodloužení
-
0:00
Sheldon Rempal trestné střílení
bez asistence
3:2
Statistiky týmů
vs
36
Střely na branku
26
0/2
Přesilovky
1/3
54 %
Vhazování
46 %
12
Hity
13
2
Trestné minuty
6
Nad / Pod své poměry
Ufa
Nikdo výrazně nad ani pod svou úrovní.
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8/15 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 9/21 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4/9 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64:59 | 26 | 24 | 2 | ,923 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
| 19DanilD. AvershinÚ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1/3 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/8 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64:59 | 36 | 34 | 2 | ,944 |
Srovnání v sezoně
vs
93
Body v tabulce
47
3,12
Góly na zápas
2,25
2,34
Obdržené na zápas
3,32
20,1 %
Přesilovky
10,7 %
86,1 %
Oslabení
78,7 %
31,9
Střely na zápas
27,6
Síla sestav
vs
55 %
Průměrná výkonnost hráčů
47 %
5
Útočníci v top 100 KHL
1
0
Obránci v top 50 KHL
2
12. z 52
Brankář v KHL
8. z 52
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Ufa −2
Soči −2
0
−5
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Forma lídrů
Ufa
Hráči ve formě
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 46 | 2 | 4 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 53 | 3,8 % | 9 | – | |
|
|
– | 21 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 4 | – | |
|
|
5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 5 | – | ||
ScottS. Wilson |
30 | 10 | 14 | 24 | 0 | 10 | 3 | 0 | 3 | 57 | 17,5 % | 8 | – | ||
|
|
– | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 0 | – | |
NathanN. Todd |
68 | 14 | 37 | 51 | 0 | 28 | 6 | 0 | 1 | 148 | 9,5 % | 19 | 42 % | ||
SashaS. Chmelevski |
68 | 25 | 32 | 57 | 0 | 47 | 9 | 0 | 6 | 202 | 12,4 % | 41 | 57 % | ||
SheldonS. Rempal |
68 | 32 | 30 | 62 | 0 | 12 | 8 | 2 | 7 | 236 | 13,6 % | 7 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
57 | 11 | 12 | 23 | 0 | 17 | 1 | 0 | 1 | 94 | 11,7 % | 54 | 41 % | ||
|
|
37 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 15 | 36 % | ||
|
|
64 | 5 | 16 | 21 | 0 | 29 | 1 | 0 | 0 | 62 | 8,1 % | 46 | 48 % | ||
|
|
56 | 3 | 7 | 10 | 0 | 14 | 1 | 0 | 1 | 45 | 6,7 % | 22 | 46 % | ||
|
|
– | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
57 | 4 | 8 | 12 | 0 | 20 | 2 | 1 | 2 | 92 | 4,3 % | 40 | – | ||
|
|
59 | 14 | 8 | 22 | 0 | 25 | 0 | 0 | 4 | 120 | 11,7 % | 29 | – | ||
|
|
– | 61 | 6 | 8 | 14 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 50 | 12,0 % | 34 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
JoshJ. Leivo |
62 | 49 | 31 | 80 | 0 | 56 | 14 | 0 | 7 | 298 | 16,4 % | 17 | 45 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
54 | 1 | 7 | 8 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 47 | 2,1 % | 22 | – | ||
|
|
59 | 2 | 5 | 7 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1 | 46 | 4,3 % | 100 | – | ||
|
|
49 | 1 | 5 | 6 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 109 | – | ||
|
|
64 | 4 | 19 | 23 | 0 | 33 | 0 | 0 | 1 | 93 | 4,3 % | 30 | – | ||
|
|
59 | 3 | 8 | 11 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 | 49 | 6,1 % | 115 | – | ||
|
|
65 | 0 | 24 | 24 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 86 | 0,0 % | 37 | – | ||
|
|
58 | 8 | 9 | 17 | 0 | 41 | 1 | 0 | 1 | 115 | 7,0 % | 62 | – | ||
|
|
68 | 2 | 9 | 11 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 84 | 2,4 % | 111 | – | ||
|
|
53 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 23 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
46 | 45 | 30 | 13 | 3 | 2,47 | ,924 | 3 | 1456 | 1345 | 111 | 58:35 | ||
|
|
– | 26 | 22 | 15 | 6 | 0 | 1,61 | ,940 | 5 | 596 | 560 | 36 | 51:34 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
58 | 10 | 12 | 22 | 0 | 10 | 1 | 0 | 2 | 92 | 10,9 % | 90 | 46 % | ||
ArturA. Tyanulin |
49 | 10 | 30 | 40 | 0 | 14 | 1 | 0 | 2 | 107 | 9,3 % | 63 | 44 % | ||
|
|
18 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 18 | 41 % | ||
|
|
24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 20 | 49 % | ||
| 19DanilD. Avershin | 61 | 9 | 9 | 18 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 85 | 10,6 % | 31 | – | ||
|
|
19 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 14 | – | ||
SergeyS. Popov |
66 | 15 | 13 | 28 | 0 | 24 | 8 | 0 | 1 | 131 | 11,5 % | 32 | 42 % | ||
WillW. Bitten |
30 | 10 | 4 | 14 | 0 | 18 | 0 | 0 | 2 | 56 | 17,9 % | 54 | 41 % | ||
|
|
– | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 16 | – | |
|
|
– | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 10 | – | |
|
|
40 | 6 | 8 | 14 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 48 | 12,5 % | 46 | 38 % | ||
|
|
51 | 4 | 5 | 9 | 0 | 76 | 0 | 0 | 0 | 56 | 7,1 % | 145 | 51 % | ||
|
|
54 | 6 | 4 | 10 | 0 | 26 | 0 | 1 | 0 | 67 | 9,0 % | 95 | 50 % | ||
|
|
60 | 17 | 10 | 27 | 0 | 36 | 5 | 1 | 2 | 138 | 12,3 % | 80 | 52 % | ||
|
|
52 | 3 | 6 | 9 | 0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 50 | 6,0 % | 25 | – | ||
|
|
42 | 7 | 10 | 17 | 0 | 14 | 1 | 0 | 1 | 88 | 8,0 % | 22 | – | ||
|
|
34 | 4 | 8 | 12 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 61 | 6,6 % | 30 | 49 % | ||
|
|
60 | 13 | 10 | 23 | 0 | 20 | 2 | 2 | 3 | 137 | 9,5 % | 95 | 42 % |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 2 | 10 | 12 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 64 | 3,1 % | 50 | – | ||
|
|
– | 48 | 1 | 7 | 8 | 0 | 16 | 1 | 0 | 0 | 49 | 2,0 % | 48 | – | |
|
|
61 | 4 | 15 | 19 | 0 | 77 | 0 | 0 | 0 | 86 | 4,7 % | 79 | – | ||
|
|
31 | 1 | 3 | 4 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 40 | – | ||
|
|
31 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 30 | – | ||
|
|
– | 42 | 1 | 3 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 34 | 2,9 % | 46 | – | |
JesseJ. Graham |
58 | 9 | 15 | 24 | 0 | 22 | 2 | 0 | 1 | 80 | 11,3 % | 16 | – | ||
|
|
40 | 2 | 5 | 7 | 0 | 22 | 1 | 0 | 1 | 84 | 2,4 % | 37 | – | ||
|
|
– | 31 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 38 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
51 | 0 | 6 | 6 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 87 | – |
Brankáři 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
38 | 38 | 13 | 15 | 5 | 2,76 | ,916 | 3 | 1107 | 1014 | 93 | 53:14 | ||
|
|
– | 28 | 21 | 4 | 18 | 1 | 3,39 | ,906 | 0 | 829 | 751 | 78 | 49:16 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | 10 | 5 | 0 | 5 | 1 | 4,98 | ,867 | 0 | 203 | 176 | 27 | 32:33 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
Divize Černyševa
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Divize Bobrova
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
3
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
4
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
5
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
6
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Východní konference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Západní konference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Celková tabulka KHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
