Moskva2:0Konec
UfaCSKA Moskva – Salavat Julajev Ufa 2:0, 8. 10. 2024
KHL · Základní část
Út 8. 10. 2024 · 18:30 · CSKA Arena
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| CSK | 1 | 0 | 1 | 2 |
| SAL | 0 | 0 | 0 | 0 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:0
-
5:49
Ildan Gazimov · 2 min, držení hole
-
9:25
Michail Naumenkov · 2 min, vysoká hůl
-
15:31
Maxim Sorkin
Vitaly Abramov, Prochor Poltapov
1:0
2. třetina – 0:0
-
2:42
Dennis Yan · 2 min, vysoká hůl
-
7:48
Ruslan Iskhakov · 2 min, podražení
-
10:31
Grigorij Panin · 2 min, podražení
-
15:11
Christián Jaroš · 2 min, hrubost
-
15:11
Michail Naumenkov · 2 min, napadení u mantinelu
-
19:42
Nikita Okhotyuk · 2 min, hrubost
3. třetina – 1:0
-
7:08
Arťom Pimenov · 2 min, vysoká hůl
-
19:15
Jegor Fatejev
bez asistence
2:0
Statistiky týmů
vs
25
Střely na branku
33
0/3
Přesilovky
0/6
52 %
Vhazování
48 %
12
Hity
11
6
Trestné minuty
12
Nad / Pod své poměry
Moskva
Nad své poměry
Pod své poměry
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2/9 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14/20 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 33 | 33 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11/15 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:15 | 25 | 24 | 1 | ,960 |
Srovnání v sezoně
vs
85
Body v tabulce
93
2,85
Góly na zápas
3,12
2,50
Obdržené na zápas
2,34
14,3 %
Přesilovky
20,1 %
83,1 %
Oslabení
86,1 %
29,5
Střely na zápas
31,9
Síla sestav
vs
67 %
Průměrná výkonnost hráčů
55 %
5
Útočníci v top 100 KHL
3
2
Obránci v top 50 KHL
1
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Moskva −2
Ufa +1
+3
0
−2
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Forma lídrů
Moskva
Hráči ve formě
Soupisky
Statistiky ze sezony 2024/25
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
41 | 7 | 4 | 11 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 46 | 15,2 % | 22 | – | ||
EgorE. Afanasyev |
53 | 7 | 14 | 21 | 0 | 14 | 1 | 0 | 2 | 94 | 7,4 % | 58 | – | ||
VitalyV. Abramov |
44 | 19 | 16 | 35 | 0 | 33 | 4 | 0 | 3 | 138 | 13,8 % | 14 | – | ||
|
|
68 | 17 | 23 | 40 | 0 | 16 | 0 | 2 | 3 | 138 | 12,3 % | 31 | – | ||
PavelP. Karnaukhov |
67 | 9 | 11 | 20 | 0 | 20 | 0 | 1 | 2 | 104 | 8,7 % | 127 | 53 % | ||
|
|
62 | 10 | 15 | 25 | 0 | 14 | 2 | 0 | 0 | 107 | 9,3 % | 88 | – | ||
|
|
21 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 27 | 14,8 % | 14 | – | ||
ColeC. Cassels |
– | 23 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 9 | 55 % | |
|
|
40 | 7 | 3 | 10 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 44 | 15,9 % | 87 | – | ||
|
|
68 | 24 | 30 | 54 | 0 | 20 | 8 | 0 | 6 | 127 | 18,9 % | 46 | 51 % | ||
|
|
– | 62 | 23 | 14 | 37 | 0 | 15 | 2 | 0 | 2 | 131 | 17,6 % | 102 | – | |
|
|
– | 60 | 13 | 17 | 30 | 0 | 28 | 5 | 0 | 3 | 87 | 14,9 % | 12 | 52 % | |
RourkeR. Chartier |
– | 19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 9 | 53 % | |
|
|
19 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 16 | 51 % | ||
|
|
– | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
VladislavV. Kamenev |
63 | 10 | 16 | 26 | 0 | 29 | 3 | 0 | 3 | 114 | 8,8 % | 72 | 50 % | ||
|
|
– | 15 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 4 | – | |
MaximM. Mamin |
61 | 13 | 13 | 26 | 0 | 13 | 0 | 3 | 1 | 99 | 13,1 % | 43 | – |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FredrikF. Claesson |
67 | 1 | 13 | 14 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 69 | 1,4 % | 47 | – | ||
DmitriD. Samorukov |
32 | 1 | 4 | 5 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 58 | 1,7 % | 22 | – | ||
NikitaN. Sedov |
56 | 1 | 16 | 17 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 67 | 1,5 % | 8 | – | ||
|
|
11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 2 | – | ||
ColbyC. Williams |
42 | 1 | 10 | 11 | 0 | 18 | 0 | 1 | 0 | 23 | 4,3 % | 21 | – | ||
|
|
– | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
58 | 5 | 6 | 11 | 0 | 35 | 0 | 0 | 1 | 66 | 7,6 % | 68 | – | ||
ChristiánC. Jaroš |
51 | 2 | 10 | 12 | 0 | 18 | 1 | 0 | 1 | 78 | 2,6 % | 29 | – | ||
NikitaN. Okhotyuk |
– | 62 | 2 | 7 | 9 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 78 | 2,6 % | 111 | – | |
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 4 | – | ||
NikitaN. Nesterov |
62 | 8 | 27 | 35 | 0 | 18 | 4 | 0 | 1 | 148 | 5,4 % | 49 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IvanI. Prosvetov |
– | 38 | 37 | 21 | 10 | 5 | 2,37 | ,920 | 4 | 1034 | 951 | 83 | 55:19 | |
|
|
23 | 19 | 10 | 8 | 3 | 2,58 | ,923 | 2 | 673 | 621 | 52 | 52:31 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
16 | 12 | 7 | 3 | 1 | 1,80 | ,923 | 2 | 300 | 277 | 23 | 47:50 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 46 | 2 | 4 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 53 | 3,8 % | 9 | – | |
|
|
– | 21 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 4 | – | |
|
|
5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 5 | – | ||
ScottS. Wilson |
30 | 10 | 14 | 24 | 0 | 10 | 3 | 0 | 3 | 57 | 17,5 % | 8 | – | ||
|
|
– | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 0 | – | |
NathanN. Todd |
– | 68 | 14 | 37 | 51 | 0 | 28 | 6 | 0 | 1 | 148 | 9,5 % | 19 | 42 % | |
SashaS. Chmelevski |
68 | 25 | 32 | 57 | 0 | 47 | 9 | 0 | 6 | 202 | 12,4 % | 41 | 57 % | ||
SheldonS. Rempal |
– | 68 | 32 | 30 | 62 | 0 | 12 | 8 | 2 | 7 | 236 | 13,6 % | 7 | – | |
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
57 | 11 | 12 | 23 | 0 | 17 | 1 | 0 | 1 | 94 | 11,7 % | 54 | 41 % | ||
|
|
37 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 15 | 36 % | ||
|
|
64 | 5 | 16 | 21 | 0 | 29 | 1 | 0 | 0 | 62 | 8,1 % | 46 | 48 % | ||
|
|
56 | 3 | 7 | 10 | 0 | 14 | 1 | 0 | 1 | 45 | 6,7 % | 22 | 46 % | ||
|
|
– | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
57 | 4 | 8 | 12 | 0 | 20 | 2 | 1 | 2 | 92 | 4,3 % | 40 | – | ||
|
|
59 | 14 | 8 | 22 | 0 | 25 | 0 | 0 | 4 | 120 | 11,7 % | 29 | – | ||
|
|
– | 61 | 6 | 8 | 14 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 50 | 12,0 % | 34 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
JoshJ. Leivo |
62 | 49 | 31 | 80 | 0 | 56 | 14 | 0 | 7 | 298 | 16,4 % | 17 | 45 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
54 | 1 | 7 | 8 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 47 | 2,1 % | 22 | – | ||
|
|
59 | 2 | 5 | 7 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1 | 46 | 4,3 % | 100 | – | ||
|
|
49 | 1 | 5 | 6 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 109 | – | ||
|
|
64 | 4 | 19 | 23 | 0 | 33 | 0 | 0 | 1 | 93 | 4,3 % | 30 | – | ||
|
|
59 | 3 | 8 | 11 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 | 49 | 6,1 % | 115 | – | ||
|
|
65 | 0 | 24 | 24 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 86 | 0,0 % | 37 | – | ||
|
|
58 | 8 | 9 | 17 | 0 | 41 | 1 | 0 | 1 | 115 | 7,0 % | 62 | – | ||
|
|
68 | 2 | 9 | 11 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 84 | 2,4 % | 111 | – | ||
|
|
– | 53 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 23 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
46 | 45 | 30 | 13 | 3 | 2,47 | ,924 | 3 | 1456 | 1345 | 111 | 58:35 | ||
|
|
– | 26 | 22 | 15 | 6 | 0 | 1,61 | ,940 | 5 | 596 | 560 | 36 | 51:34 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabulky
Pořadí v základní části 2024/25 Všechny tabulky →
Divize Tarasova
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
5
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 |
Divize Černyševa
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Západní konference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Východní konference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Celková tabulka KHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavl
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeljabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekatěrinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstal Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftěchimik Nižněkamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITVitjaz Podolsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |









