Tri-City3:0Konec
WaterlooTri-City Storm – Waterloo Black Hawks 3:0, 11. 1. 2019
USHL · Základní část
So 12. 1. 2019 · 02:05 · Viaero Center
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| TC | 2 | 1 | 0 | 3 |
| WAT | 0 | 0 | 0 | 0 |
Průběh zápasu
1. třetina – 2:0
-
4:43
Kyle Haskins · 2 min, podražení
-
5:04
Ronnie Attard
Brendan Furry, Zac Jones
1:0
-
8:26
Ronnie Attard · 2 min, sekání
-
9:30
Hank Sorensen · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
-
14:08
Solag Bakich · 2 min, hra loktem
-
15:51
Mason Palmer · 2 min, držení
-
16:54
Brendan Furry
Ronnie Attard, Zac Jones
2:0
-
19:14
Mikey Colella · 2 min, hákování
2. třetina – 1:0
-
2:32
Ryan Drkulec · 2 min, podražení
-
3:26
Mason Palmer · 2 min, držení
-
4:33
Zac Jones
Brendan Furry, Ronnie Attard
3:0
-
7:34
Zac Jones · 2 min, podražení
-
13:42
Connor Caponi · 2 min, hrubost
-
13:51
Ronnie Attard · 2 min, podražení
3. třetina – 0:0
-
2:44
Connor Caponi · 2 min, sekání
-
5:26
Cole McWard · 2 min, sekání
-
8:16
Zac Jones · 2 min, napadení u mantinelu
-
14:27
Wyatt Schingoethe · 2 min, držení
-
15:24
Colton Kalezic · 2 min, sekání
Statistiky týmů
vs
21
Střely na branku
38
3/9
Přesilovky
0/7
14
Trestné minuty
18
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 4 |
|
|
1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 3 |
|
|
1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 89ColtonC. KalezicC | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 38 | 38 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
24:33 | 14 | 11 | 3 | ,786 |
|
|
34:11 | 7 | 7 | 0 | 1,000 |
Srovnání v sezoně
vs
95
Body v tabulce
85
3,74
Góly na zápas
3,74
2,32
Obdržené na zápas
2,79
21,1 %
Přesilovky
26,1 %
87,3 %
Oslabení
82,0 %
29,9
Střely na zápas
33,9
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Tri-City +7
Waterloo +2
+7
0
−2
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2018/19
Útočníci 25
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OliverO. Wahlstrom |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MarkM. Estapa |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
IanI. Murphy |
61 | 8 | 13 | 21 | +13 | 61 | 1 | 0 | 2 | 74 | 10,8 % | 0 | – |
AsaA. Kinnear |
61 | 5 | 8 | 13 | −1 | 20 | 0 | 1 | 1 | 75 | 6,7 % | 0 | – |
JosephJ. Molenaar |
53 | 15 | 18 | 33 | +9 | 26 | 2 | 0 | 5 | 98 | 15,3 % | 0 | – |
BrendanB. Furry |
36 | 13 | 27 | 40 | +8 | 14 | 3 | 0 | 1 | 99 | 13,1 % | 0 | – |
TylerT. Coffey |
3 | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
KhristianK. Acosta |
58 | 7 | 17 | 24 | +4 | 91 | 0 | 0 | 1 | 70 | 10,0 % | 0 | – |
NickN. Capone |
5 | 1 | 0 | 1 | +1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | – |
MikeyM. Colella |
18 | 3 | 4 | 7 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | – |
GarrettG. Worth |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
ChaseC. McLane |
34 | 7 | 15 | 22 | +15 | 51 | 1 | 0 | 1 | 46 | 15,2 % | 0 | – |
BenjiB. Eckerle |
53 | 6 | 11 | 17 | +5 | 12 | 1 | 0 | 1 | 71 | 8,5 % | 0 | – |
ConnorC. McMenamin |
53 | 26 | 18 | 44 | +23 | 22 | 7 | 1 | 6 | 130 | 20,0 % | 0 | – |
ShaneS. Pinto |
26 | 11 | 16 | 27 | +9 | 12 | 5 | 0 | 1 | 71 | 15,5 % | 0 | – |
BlaisB. Richartz |
23 | 5 | 3 | 8 | +3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 34 | 14,7 % | 0 | – |
JosephJ. Berg |
51 | 6 | 5 | 11 | +4 | 47 | 0 | 0 | 0 | 55 | 10,9 % | 0 | – |
MatthewM. Knies |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
CarterC. Mazur |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
JakeJ. Crespi |
18 | 8 | 4 | 12 | +7 | 14 | 3 | 0 | 1 | 46 | 17,4 % | 0 | – |
FilipF. Forsmark |
62 | 14 | 38 | 52 | +37 | 48 | 2 | 0 | 2 | 102 | 13,7 % | 0 | – |
BrendanB. Budy |
31 | 11 | 20 | 31 | +6 | 46 | 4 | 1 | 0 | 66 | 16,7 % | 0 | – |
BradB. Morrissey |
33 | 3 | 9 | 12 | +11 | 61 | 2 | 0 | 1 | 30 | 10,0 % | 0 | – |
ColbyC. Ambrosio |
57 | 12 | 12 | 24 | +11 | 36 | 4 | 0 | 3 | 99 | 12,1 % | 0 | – |
89 ColtonC. Kalezic |
47 | 11 | 10 | 21 | +6 | 37 | 3 | 0 | 2 | 41 | 26,8 % | 0 | – |
Obránci 14
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LukeL. LaMaster |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
EliasE. Rosen |
51 | 6 | 13 | 19 | +14 | 30 | 2 | 0 | 0 | 80 | 7,5 % | 0 | – |
MichaelM. Koster |
15 | 2 | 4 | 6 | +4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 17 | 11,8 % | 0 | – |
| 5OleO. Holm | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
CalebC. Price |
5 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
KyleK. Aucoin |
6 | 0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
ColeC. McWard |
48 | 1 | 5 | 6 | 0 | 31 | 0 | 0 | 1 | 39 | 2,6 % | 0 | – |
CalvinC. Dybicz |
57 | 1 | 7 | 8 | +6 | 14 | 0 | 0 | 0 | 41 | 2,4 % | 0 | – |
KeatonK. Pehrson |
62 | 8 | 22 | 30 | −1 | 10 | 4 | 0 | 3 | 109 | 7,3 % | 0 | – |
ArtyomA. Borshyov |
10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
ZacZ. Jones |
56 | 7 | 45 | 52 | +38 | 38 | 1 | 0 | 3 | 134 | 5,2 % | 0 | – |
RubenR. Rafkin |
38 | 2 | 8 | 10 | +9 | 90 | 0 | 0 | 0 | 32 | 6,3 % | 0 | – |
RonnieR. Attard |
48 | 30 | 35 | 65 | +47 | 66 | 13 | 0 | 6 | 150 | 20,0 % | 0 | – |
Brankáři 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0DylanD. Ramonow | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29ZachZ. Stern | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,00 | ,929 | 0 | 14 | 13 | 1 | 20:00 |
IsaiahI. Saville |
34 | 33 | 25 | 4 | 3 | 1,90 | ,925 | 4 | 845 | 782 | 63 | 58:34 |
JakeJ. Barczewski |
30 | 29 | 20 | 8 | 2 | 2,56 | ,904 | 2 | 769 | 695 | 74 | 57:52 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TeddyT. Lagerbäck |
5 | 1 | 1 | 2 | +1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 0 | – |
JohnnyJ. Waldron |
3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
ColinC. Schmidt |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MattM. Cameron |
42 | 4 | 8 | 12 | −4 | 48 | 3 | 0 | 1 | 45 | 8,9 % | 0 | – |
VladislavV. Firstov |
62 | 26 | 32 | 58 | +11 | 24 | 6 | 0 | 6 | 131 | 19,8 % | 0 | – |
WyattW. Schingoethe |
62 | 11 | 22 | 33 | −3 | 39 | 3 | 1 | 3 | 131 | 8,4 % | 0 | – |
SolagS. Bakich |
19 | 8 | 3 | 11 | −3 | 37 | 6 | 0 | 1 | 34 | 23,5 % | 0 | – |
|
|
9 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
KyleK. Haskins |
58 | 12 | 13 | 25 | +14 | 43 | 2 | 0 | 2 | 113 | 10,6 % | 0 | – |
XanderX. Lamppa |
58 | 7 | 19 | 26 | +12 | 30 | 3 | 0 | 1 | 89 | 7,9 % | 0 | – |
JoeJ. Cassetti |
62 | 20 | 17 | 37 | +8 | 28 | 9 | 0 | 2 | 123 | 16,3 % | 0 | – |
DaneD. Montgomery |
36 | 4 | 2 | 6 | +3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 52 | 7,7 % | 0 | – |
AustenA. Swankler |
15 | 1 | 8 | 9 | −6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 26 | 3,8 % | 0 | – |
MattM. Koopman |
24 | 8 | 17 | 25 | +14 | 2 | 1 | 2 | 2 | 59 | 13,6 % | 0 | – |
TylerT. Young |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
GriffinG. Ness |
57 | 16 | 17 | 33 | +3 | 50 | 4 | 0 | 2 | 116 | 13,8 % | 0 | – |
RyanR. Drkulec |
55 | 12 | 11 | 23 | +12 | 58 | 0 | 0 | 1 | 74 | 16,2 % | 0 | – |
ConnorC. Caponi |
42 | 9 | 5 | 14 | +7 | 86 | 0 | 2 | 0 | 72 | 12,5 % | 0 | – |
PatrickP. Guzzo |
54 | 6 | 10 | 16 | +10 | 23 | 0 | 1 | 1 | 53 | 11,3 % | 0 | – |
EmilE. Öhrvall |
59 | 31 | 32 | 63 | +21 | 52 | 12 | 0 | 6 | 204 | 15,2 % | 0 | – |
MatějM. Blümel |
58 | 30 | 30 | 60 | +4 | 22 | 9 | 4 | 8 | 238 | 12,6 % | 0 | – |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JacobJ. Bengtsson |
60 | 1 | 12 | 13 | −3 | 16 | 1 | 0 | 0 | 43 | 2,3 % | 0 | – |
MasonM. Reiners |
5 | 0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
MichaelM. Ferrandino |
10 | 0 | 1 | 1 | +1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
EthanE. Szmagaj |
62 | 1 | 16 | 17 | +15 | 39 | 0 | 0 | 0 | 44 | 2,3 % | 0 | – |
BrehdanB. Engum |
46 | 3 | 12 | 15 | +14 | 31 | 1 | 0 | 0 | 55 | 5,5 % | 0 | – |
JérémyJ. Jacques |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MasonM. Palmer |
62 | 5 | 25 | 30 | +42 | 126 | 0 | 0 | 2 | 81 | 6,2 % | 0 | – |
JamesJ. Marooney |
62 | 4 | 25 | 29 | 0 | 74 | 1 | 0 | 0 | 117 | 3,4 % | 0 | – |
BrockB. Paul |
58 | 2 | 5 | 7 | +15 | 76 | 0 | 0 | 0 | 29 | 6,9 % | 0 | – |
HankH. Sorensen |
56 | 8 | 37 | 45 | +16 | 173 | 5 | 0 | 0 | 139 | 5,8 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
LoganL. Stein |
27 | 22 | 16 | 6 | 1 | 2,81 | ,893 | 1 | 597 | 533 | 64 | 50:35 |
EvanE. Fear |
14 | 13 | 9 | 2 | 3 | 2,13 | ,925 | 3 | 387 | 358 | 29 | 58:15 |
JaredJ. Moe |
31 | 27 | 14 | 8 | 3 | 2,79 | ,907 | 3 | 777 | 705 | 72 | 50:00 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2018/19 Všechny tabulky →
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TCTri-City Storm
|
62 | 45 | 12 | 5 | 95 | ,766 | 232:144 | +88 | ||
2
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 39 | 16 | 7 | 85 | ,685 | 232:173 | +59 | ||
3
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 39 | 16 | 7 | 85 | ,685 | 234:190 | +44 | ||
4
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 35 | 22 | 5 | 75 | ,605 | 202:177 | +25 | ||
5
FGOFargo Force
|
62 | 34 | 23 | 5 | 73 | ,589 | 188:172 | +16 | ||
6
SCSioux City Musketeers
|
62 | 30 | 25 | 7 | 67 | ,540 | 187:197 | −10 | ||
7
OMAOmaha Lancers
|
62 | 27 | 27 | 8 | 62 | ,500 | 155:196 | −41 | ||
8
LINLincoln Stars
|
62 | 12 | 42 | 8 | 32 | ,258 | 151:262 | −111 |
Celková tabulka USHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TCTri-City Storm
|
62 | 45 | 12 | 5 | 95 | ,766 | 232:144 | +88 | ||
2
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 41 | 17 | 4 | 86 | ,694 | 228:173 | +55 | ||
3
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 39 | 16 | 7 | 85 | ,685 | 232:173 | +59 | ||
4
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 39 | 16 | 7 | 85 | ,685 | 234:190 | +44 | ||
5
CHIChicago Steel
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 243:207 | +36 | ||
6
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 36 | 21 | 5 | 77 | ,621 | 188:161 | +27 | ||
7
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 36 | 21 | 5 | 77 | ,621 | 214:209 | +5 | ||
8
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 35 | 22 | 5 | 75 | ,605 | 202:177 | +25 | ||
9
FGOFargo Force
|
62 | 34 | 23 | 5 | 73 | ,589 | 188:172 | +16 | ||
10
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 269:227 | +42 | ||
11
SCSioux City Musketeers
|
62 | 30 | 25 | 7 | 67 | ,540 | 187:197 | −10 | ||
12
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 28 | 26 | 8 | 64 | ,516 | 192:204 | −12 | ||
13
OMAOmaha Lancers
|
62 | 27 | 27 | 8 | 62 | ,500 | 155:196 | −41 | ||
14
CILCentral Illinois Flying Aces
|
62 | 24 | 33 | 5 | 53 | ,427 | 183:225 | −42 | ||
15
GBGreen Bay Gamblers
|
61 | 18 | 34 | 9 | 45 | ,369 | 173:250 | −77 | ||
16
MADMadison Capitols
|
62 | 15 | 38 | 9 | 39 | ,315 | 145:249 | −104 | ||
17
LINLincoln Stars
|
62 | 12 | 42 | 8 | 32 | ,258 | 151:262 | −111 |





























































