Tri-City4:0Konec
MuskegonTri-City Storm – Muskegon Lumberjacks 4:0, 12. 12. 2025
USHL · Základní část
So 13. 12. 2025 · 02:05 · Viaero Center
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| TC | 2 | 1 | 1 | 4 |
| MKG | 0 | 0 | 0 | 0 |
Průběh zápasu
1. třetina – 2:0
-
0:00
Viktor Nörringer · 2 min, zdržování hry (lavička)
-
7:28
František Netušil · 2 min, sekání
-
7:51
Cameron Springer
Brecken Smith
1:0
-
14:34
Cameron Springer
Brecken Smith
2:0
-
19:30
Jack Christ · 2 min, sekání
2. třetina – 1:0
-
3:52
Paul Bloomer
Mason Jenson, František Netušil
3:0
-
6:15
Maddox Malmquist · 2 min, sekání
3. třetina – 1:0
-
1:26
Jack Christ · 2 min, krosček
-
1:26
Oliver Ozogány · 2 min, krosček
-
6:56
Jake Stuart · 5 min, bitka
-
6:56
Jake Stuart · 10 min, osobní trest
-
6:56
Luka Rohloff · 5 min, bitka
-
6:56
Luka Rohloff · 10 min, osobní trest
-
7:40
Mason Jenson
Connor Brown, Paul Bloomer
4:0
-
7:40
Jack Christ · 4 min, hrubost (2× menší trest)
-
7:40
Jack Christ · 10 min, osobní trest
-
7:40
Gairin Michalski · 4 min, hrubost (2× menší trest)
-
7:40
Gairin Michalski · 10 min, osobní trest
-
11:51
Viktor Nörringer · 2 min, krosček
Statistiky týmů
vs
29
Střely na branku
12
0/3
Přesilovky
0/2
35
Trestné minuty
37
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 4 |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 1 |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 4 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 14 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 15 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 12 | 12 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 18 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 15 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 29 | 25 | 4 | ,862 |
Srovnání v sezoně
vs
59
Body v tabulce
74
2,45
Góly na zápas
3,35
3,10
Obdržené na zápas
3,00
13,0 %
Přesilovky
24,2 %
82,8 %
Oslabení
78,5 %
27,0
Střely na zápas
31,4
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Tri-City −6
Muskegon +10
+10
0
−7
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2025/26
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
52 | 18 | 23 | 41 | −10 | 25 | 4 | 1 | 3 | 98 | 18,4 % | 0 | – |
MasonM. Jenson |
58 | 12 | 18 | 30 | −16 | 10 | 1 | 1 | 1 | 95 | 12,6 % | 0 | – |
|
|
9 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
SamuelS. Murín |
34 | 4 | 1 | 5 | −7 | 25 | 0 | 0 | 2 | 43 | 9,3 % | 0 | – |
LucaL. Jarvis |
56 | 4 | 17 | 21 | +5 | 10 | 1 | 0 | 1 | 88 | 4,5 % | 0 | – |
CooperC. Ernewein |
51 | 6 | 8 | 14 | −15 | 27 | 0 | 0 | 1 | 49 | 12,2 % | 0 | – |
|
|
60 | 7 | 12 | 19 | −2 | 37 | 1 | 0 | 0 | 91 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
58 | 8 | 13 | 21 | −11 | 62 | 2 | 0 | 1 | 74 | 10,8 % | 0 | – |
LukeL. Dubsky |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
EvanE. Nee |
4 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 4 | 3 | 7 | −13 | 22 | 0 | 0 | 2 | 50 | 8,0 % | 0 | – |
|
|
61 | 11 | 14 | 25 | −7 | 8 | 1 | 2 | 3 | 107 | 10,3 % | 0 | – |
|
|
61 | 16 | 12 | 28 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 111 | 14,4 % | 0 | – |
|
|
3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 0 | – |
|
|
43 | 5 | 9 | 14 | −8 | 23 | 0 | 0 | 1 | 53 | 9,4 % | 0 | – |
EvanE. Wanner |
4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 0 | – |
|
|
61 | 14 | 17 | 31 | −7 | 24 | 1 | 1 | 3 | 114 | 12,3 % | 0 | – |
FrantišekF. Netušil |
18 | 1 | 5 | 6 | −3 | 42 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
OliverO. Ozogány |
56 | 9 | 8 | 17 | −8 | 45 | 3 | 0 | 2 | 104 | 8,7 % | 0 | – |
AdamA. Obušek |
18 | 1 | 4 | 5 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 0 | – |
Obránci 15
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
BodeB. Wise |
17 | 0 | 2 | 2 | −1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 0 | – |
EvanE. Sofikitis |
45 | 1 | 7 | 8 | +3 | 52 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 0 | – |
BodeB. Laylin |
55 | 11 | 27 | 38 | −8 | 45 | 6 | 1 | 2 | 119 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
41 | 0 | 7 | 7 | +7 | 16 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
54 | 2 | 8 | 10 | −1 | 24 | 0 | 0 | 0 | 58 | 3,4 % | 0 | – |
|
|
13 | 1 | 0 | 1 | −3 | 8 | 0 | 1 | 0 | 11 | 9,1 % | 0 | – |
MaxM. Dessner |
35 | 2 | 5 | 7 | −13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 51 | 3,9 % | 0 | – |
NoahN. Lapointe |
45 | 6 | 3 | 9 | −11 | 35 | 2 | 1 | 1 | 38 | 15,8 % | 0 | – |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
GairinG. Michalski |
36 | 3 | 5 | 8 | +3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 60 | 5,0 % | 0 | – |
|
|
44 | 3 | 6 | 9 | −10 | 63 | 0 | 0 | 1 | 63 | 4,8 % | 0 | – |
CharlieC. Mineman |
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
| 96MatthewM. Koch | 2 | 0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MichalM. Pradel |
38 | 37 | 16 | 16 | 4 | 2,75 | ,911 | 4 | 1102 | 1004 | 98 | 56:16 |
QuinnQ. Beumer |
4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2,01 | ,933 | 0 | 105 | 98 | 7 | 52:08 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
26 | 22 | 8 | 13 | 2 | 2,92 | ,909 | 1 | 733 | 666 | 67 | 53:01 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61 | 19 | 20 | 39 | +3 | 43 | 4 | 0 | 3 | 136 | 14,0 % | 0 | – |
AnthonyA. Thomas-Maroon |
59 | 2 | 17 | 19 | −7 | 78 | 0 | 0 | 0 | 63 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
56 | 30 | 31 | 61 | +9 | 33 | 9 | 4 | 4 | 173 | 17,3 % | 0 | – |
MaxM. Cullen |
8 | 0 | 0 | 0 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
13 | 10 | 7 | 17 | +5 | 6 | 2 | 0 | 1 | 54 | 18,5 % | 0 | – |
|
|
59 | 17 | 17 | 34 | +11 | 31 | 4 | 0 | 6 | 107 | 15,9 % | 0 | – |
|
|
48 | 24 | 25 | 49 | +6 | 28 | 5 | 0 | 7 | 134 | 17,9 % | 0 | – |
LouisL. Jonerheim |
24 | 1 | 10 | 11 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 43 | 2,3 % | 0 | – |
CarterC. Sanderson |
54 | 17 | 17 | 34 | +15 | 88 | 0 | 2 | 2 | 145 | 11,7 % | 0 | – |
TyT. Bergeron |
55 | 6 | 14 | 20 | −2 | 16 | 1 | 0 | 0 | 67 | 9,0 % | 0 | – |
RūdolfsR. Bērzkalns |
48 | 13 | 12 | 25 | +7 | 39 | 3 | 1 | 4 | 87 | 14,9 % | 0 | – |
|
|
7 | 1 | 1 | 2 | −1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
61 | 16 | 18 | 34 | −12 | 68 | 1 | 0 | 0 | 164 | 9,8 % | 0 | – |
|
|
25 | 1 | 3 | 4 | −3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 27 | 3,7 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
EthanE. Drabicki |
8 | 1 | 0 | 1 | −2 | 17 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
16 | 1 | 0 | 1 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 0 | – |
GustasG. Zemaitis |
39 | 2 | 3 | 5 | −15 | 12 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
48 | 22 | 35 | 57 | +23 | 26 | 5 | 0 | 2 | 141 | 15,6 % | 0 | – |
JakeJ. Stuart |
47 | 6 | 8 | 14 | +3 | 27 | 1 | 0 | 2 | 46 | 13,0 % | 0 | – |
Obránci 14
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DaneD. Sorensen |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
NathanielN. Celski |
27 | 0 | 3 | 3 | −4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
43 | 1 | 20 | 21 | +14 | 30 | 0 | 0 | 0 | 51 | 2,0 % | 0 | – |
|
|
27 | 1 | 10 | 11 | −3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 52 | 1,9 % | 0 | – |
|
|
31 | 0 | 9 | 9 | +7 | 22 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 0 | – |
NickN. Koering |
19 | 2 | 2 | 4 | +8 | 17 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14,3 % | 0 | – |
ReeseR. Lantz |
19 | 0 | 4 | 4 | +5 | 8 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
TeddyT. Lechner |
21 | 0 | 2 | 2 | +7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 0 | – |
Jean-SamuelJ. Daigneault |
47 | 0 | 5 | 5 | −2 | 27 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
29 | 4 | 5 | 9 | +3 | 12 | 1 | 0 | 0 | 53 | 7,5 % | 0 | – |
LarsL. Hutson |
50 | 0 | 5 | 5 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
42 | 1 | 11 | 12 | +10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 69 | 1,4 % | 0 | – |
AdamA. Beluško |
55 | 6 | 15 | 21 | +11 | 16 | 0 | 0 | 1 | 94 | 6,4 % | 0 | – |
|
|
21 | 1 | 0 | 1 | −9 | 10 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamuelS. Doyon-Cataquiz |
6 | 3 | 2 | 2 | 0 | 3,51 | ,875 | 0 | 112 | 98 | 14 | 39:55 |
|
|
44 | 44 | 28 | 14 | 1 | 2,48 | ,916 | 2 | 1243 | 1138 | 105 | 57:43 |
WilliamW. Keane |
17 | 15 | 6 | 8 | 1 | 3,22 | ,897 | 1 | 476 | 427 | 49 | 53:39 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2025/26 Všechny tabulky →
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 43 | 16 | 3 | 89 | ,718 | 267:173 | +94 | ||
2
FGOFargo Force
|
62 | 38 | 19 | 5 | 81 | ,653 | 195:168 | +27 | ||
3
SCSioux City Musketeers
|
62 | 30 | 27 | 5 | 65 | ,524 | 219:248 | −29 | ||
4
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 27 | 27 | 8 | 62 | ,500 | 188:190 | −2 | ||
5
LINLincoln Stars
|
62 | 28 | 29 | 5 | 61 | ,492 | 198:200 | −2 | ||
6
TCTri-City Storm
|
62 | 26 | 29 | 7 | 59 | ,476 | 152:192 | −40 | ||
7
OMAOmaha Lancers
|
62 | 19 | 38 | 5 | 43 | ,347 | 164:255 | −91 | ||
8
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 16 | 42 | 4 | 36 | ,290 | 165:249 | −84 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 43 | 14 | 5 | 91 | ,734 | 228:147 | +81 | ||
2
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 40 | 18 | 4 | 84 | ,677 | 272:191 | +81 | ||
3
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 38 | 18 | 6 | 82 | ,661 | 234:185 | +49 | ||
4
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 36 | 17 | 9 | 81 | ,653 | 235:195 | +40 | ||
5
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 36 | 24 | 2 | 74 | ,597 | 208:186 | +22 | ||
6
MADMadison Capitols
|
62 | 32 | 27 | 3 | 67 | ,540 | 189:182 | +7 | ||
7
CHIChicago Steel
|
62 | 27 | 27 | 8 | 62 | ,500 | 200:223 | −23 | ||
8
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 17 | 40 | 5 | 39 | ,315 | 174:304 | −130 |
Celková tabulka USHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 43 | 14 | 5 | 91 | ,734 | 228:147 | +81 | ||
2
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 43 | 16 | 3 | 89 | ,718 | 267:173 | +94 | ||
3
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 40 | 18 | 4 | 84 | ,677 | 272:191 | +81 | ||
4
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 38 | 18 | 6 | 82 | ,661 | 234:185 | +49 | ||
5
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 36 | 17 | 9 | 81 | ,653 | 235:195 | +40 | ||
6
FGOFargo Force
|
62 | 38 | 19 | 5 | 81 | ,653 | 195:168 | +27 | ||
7
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 36 | 24 | 2 | 74 | ,597 | 208:186 | +22 | ||
8
MADMadison Capitols
|
62 | 32 | 27 | 3 | 67 | ,540 | 189:182 | +7 | ||
9
SCSioux City Musketeers
|
62 | 30 | 27 | 5 | 65 | ,524 | 219:248 | −29 | ||
10
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 27 | 27 | 8 | 62 | ,500 | 188:190 | −2 | ||
11
CHIChicago Steel
|
62 | 27 | 27 | 8 | 62 | ,500 | 200:223 | −23 | ||
12
LINLincoln Stars
|
62 | 28 | 29 | 5 | 61 | ,492 | 198:200 | −2 | ||
13
TCTri-City Storm
|
62 | 26 | 29 | 7 | 59 | ,476 | 152:192 | −40 | ||
14
OMAOmaha Lancers
|
62 | 19 | 38 | 5 | 43 | ,347 | 164:255 | −91 | ||
15
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 17 | 40 | 5 | 39 | ,315 | 174:304 | −130 | ||
16
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 16 | 42 | 4 | 36 | ,290 | 165:249 | −84 |



































