Sioux City3:4Konec
MadisonSioux City Musketeers – Madison Capitols 3:4, 6. 1. 2024
USHL · Základní část
Ne 7. 1. 2024 · 01:05 · Tyson Events Center
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| SC | 0 | 3 | 0 | 3 |
| MAD | 0 | 1 | 3 | 4 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:0
-
18:59
Makaio Van Tassel · 2 min, vysoká hůl
2. třetina – 3:1
-
1:23
Jack Brandt · 2 min, hákování
-
2:35
Colby Saganiuk
Sam Court, Tate Pritchard
1:0
-
5:26
Jack Henry · 2 min, podražení
-
5:58
Kaden Shahan
Brian Nicholas, Ethan Gardula
2:0
-
8:38
Christopher Delaney · 2 min, vysoká hůl
-
9:53
James Hong
Colton Jamieson
2:1
-
14:20
Colin Kessler
Max Strand, Ty Hanson
3:1
3. třetina – 0:3
-
6:06
Landen Gunderson · 2 min, vysoká hůl
-
7:48
Andrew Kuzma
James Hong, Jack Henry
3:2
-
10:47
Landen Gunderson · 2 min, hákování
-
11:01
Jack Henry
James Hong, Jack Brandt
3:3
-
13:07
Jack Henry
Max Nagel, Andrew Kuzma
3:4
-
18:04
Jack Brandt · 2 min, podražení
Statistiky týmů
vs
21
Střely na branku
24
2/4
Přesilovky
2/3
6
Trestné minuty
8
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 4 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:45 | 24 | 20 | 4 | ,833 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 4 |
|
|
1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 21 | 18 | 3 | ,857 |
Srovnání v sezoně
vs
74
Body v tabulce
72
3,69
Góly na zápas
3,52
3,34
Obdržené na zápas
3,10
28,1 %
Přesilovky
21,7 %
80,4 %
Oslabení
77,3 %
26,1
Střely na zápas
28,4
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Sioux City +3
Madison 0
+4
0
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 27
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MaxM. Anderson |
2 | 0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 2 | 2 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
4 | 2 | 0 | 2 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 100,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MasonM. Minsky |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
14 | 3 | 3 | 6 | +2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 17 | 17,6 % | 0 | – |
|
|
7 | 1 | 4 | 5 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 15 | 36 | 51 | +11 | 6 | 6 | 0 | 3 | 101 | 14,9 % | 0 | – |
|
|
21 | 3 | 6 | 9 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
40 | 2 | 5 | 7 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 27 | 7,4 % | 0 | – |
|
|
58 | 20 | 29 | 49 | −1 | 18 | 2 | 0 | 3 | 101 | 19,8 % | 0 | – |
|
|
40 | 7 | 4 | 11 | 0 | 49 | 0 | 0 | 0 | 35 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
59 | 15 | 20 | 35 | +9 | 24 | 1 | 0 | 3 | 98 | 15,3 % | 0 | – |
|
|
25 | 5 | 3 | 8 | −6 | 10 | 0 | 0 | 1 | 30 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
25 | 9 | 13 | 22 | 0 | 16 | 4 | 0 | 2 | 48 | 18,8 % | 0 | – |
|
|
56 | 39 | 18 | 57 | +3 | 10 | 15 | 2 | 5 | 159 | 24,5 % | 0 | – |
|
|
26 | 4 | 5 | 9 | +1 | 20 | 1 | 0 | 0 | 18 | 22,2 % | 0 | – |
|
|
61 | 8 | 17 | 25 | −6 | 10 | 1 | 0 | 1 | 67 | 11,9 % | 0 | – |
|
|
31 | 2 | 3 | 5 | −5 | 32 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
23 | 5 | 14 | 19 | −3 | 19 | 3 | 0 | 2 | 53 | 9,4 % | 0 | – |
|
|
33 | 2 | 7 | 9 | −4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 0 | – |
|
|
28 | 3 | 8 | 11 | +2 | 18 | 0 | 0 | 1 | 16 | 18,8 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 13 | 16 | 29 | +7 | 34 | 3 | 0 | 2 | 73 | 17,8 % | 0 | – |
|
|
62 | 18 | 39 | 57 | −6 | 20 | 10 | 1 | 2 | 114 | 15,8 % | 0 | – |
ColbyC. Saganiuk |
43 | 10 | 12 | 22 | −14 | 18 | 2 | 0 | 1 | 52 | 19,2 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
59 | 10 | 37 | 47 | +12 | 32 | 1 | 2 | 0 | 109 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
52 | 3 | 7 | 10 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 41 | 7,3 % | 0 | – |
4 WillW. Distad |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
59 | 0 | 14 | 14 | +2 | 73 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 3 | 6 | 9 | −14 | 56 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 7 | 28 | 35 | +20 | 28 | 1 | 0 | 1 | 76 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
13 | 2 | 2 | 4 | +4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
37 | 2 | 6 | 8 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 26 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
42 | 1 | 5 | 6 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
|
|
62 | 11 | 24 | 35 | +1 | 38 | 2 | 0 | 2 | 110 | 10,0 % | 0 | – |
Brankáři 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3,51 | ,875 | 0 | 56 | 49 | 7 | 59:52 |
JakubJ. Krbeček |
8 | 7 | 4 | 0 | 2 | 3,97 | ,848 | 0 | 177 | 150 | 27 | 51:00 |
|
|
20 | 17 | 11 | 5 | 1 | 3,09 | ,889 | 0 | 511 | 454 | 57 | 55:20 |
BjornB. Bronas |
3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1,55 | ,902 | 0 | 41 | 37 | 4 | 51:33 |
SamuelS. Urban |
34 | 34 | 16 | 16 | 2 | 3,17 | ,893 | 2 | 952 | 850 | 102 | 56:42 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | 1,000 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2:24 |
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
31 | 4 | 6 | 10 | −6 | 31 | 0 | 0 | 0 | 28 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
49 | 11 | 14 | 25 | +8 | 17 | 1 | 0 | 2 | 73 | 15,1 % | 0 | – |
|
|
56 | 12 | 19 | 31 | −1 | 53 | 4 | 0 | 2 | 65 | 18,5 % | 0 | – |
|
|
60 | 9 | 10 | 19 | +5 | 21 | 0 | 1 | 1 | 65 | 13,8 % | 0 | – |
|
|
62 | 11 | 32 | 43 | +2 | 24 | 2 | 0 | 0 | 109 | 10,1 % | 0 | – |
|
|
34 | 1 | 9 | 10 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 0 | – |
|
|
5 | 1 | 7 | 8 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
21 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 12,5 % | 0 | – |
|
|
62 | 30 | 22 | 52 | +5 | 41 | 13 | 0 | 6 | 202 | 14,9 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 9 | 13 | 22 | +5 | 28 | 2 | 2 | 1 | 83 | 10,8 % | 0 | – |
|
|
17 | 0 | 2 | 2 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 17 | 36 | 53 | +21 | 44 | 1 | 3 | 4 | 97 | 17,5 % | 0 | – |
|
|
61 | 40 | 31 | 71 | +21 | 24 | 11 | 0 | 7 | 226 | 17,7 % | 0 | – |
|
|
60 | 8 | 4 | 12 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 60 | 13,3 % | 0 | – |
|
|
59 | 20 | 25 | 45 | +17 | 16 | 2 | 0 | 4 | 119 | 16,8 % | 0 | – |
|
|
31 | 4 | 2 | 6 | +2 | 29 | 0 | 0 | 0 | 30 | 13,3 % | 0 | – |
|
|
42 | 5 | 15 | 20 | −2 | 8 | 1 | 0 | 1 | 81 | 6,2 % | 0 | – |
|
|
12 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 0 | – |
Obránci 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
40 | 6 | 18 | 24 | +9 | 16 | 3 | 0 | 1 | 53 | 11,3 % | 0 | – |
|
|
45 | 1 | 1 | 2 | −4 | 62 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 0 | – |
|
|
23 | 5 | 8 | 13 | +6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 50 | 10,0 % | 0 | – |
|
|
28 | 2 | 10 | 12 | +5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 26 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
55 | 4 | 12 | 16 | +11 | 18 | 0 | 0 | 1 | 47 | 8,5 % | 0 | – |
NoahN. Barlage |
57 | 2 | 5 | 7 | +9 | 74 | 0 | 0 | 0 | 47 | 4,3 % | 0 | – |
|
|
53 | 2 | 11 | 13 | +21 | 43 | 0 | 0 | 0 | 59 | 3,4 % | 0 | – |
|
|
15 | 2 | 1 | 3 | +4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
59 | 0 | 9 | 9 | +1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0,0 % | 0 | – |
HarperH. Frey |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
55 | 5 | 8 | 13 | −9 | 12 | 0 | 0 | 2 | 35 | 14,3 % | 0 | – |
Brankáři 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
31 | 30 | 16 | 12 | 2 | 3,09 | ,902 | 1 | 958 | 864 | 94 | 58:52 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
32 | 32 | 17 | 11 | 4 | 2,74 | ,905 | 1 | 912 | 825 | 87 | 59:36 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 50 | 10 | 2 | 102 | ,823 | 272:143 | +129 | ||
2
SCSioux City Musketeers
|
62 | 34 | 22 | 6 | 74 | ,597 | 229:207 | +22 | ||
3
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 35 | 25 | 2 | 72 | ,581 | 224:205 | +19 | ||
4
TCTri-City Storm
|
62 | 28 | 23 | 11 | 67 | ,540 | 232:218 | +14 | ||
5
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 219:250 | −31 | ||
6
LINLincoln Stars
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 169:216 | −47 | ||
7
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 185:209 | −24 | ||
8
OMAOmaha Lancers
|
62 | 16 | 43 | 3 | 35 | ,282 | 160:270 | −110 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 41 | 13 | 8 | 90 | ,726 | 271:195 | +76 | ||
2
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 38 | 22 | 2 | 78 | ,629 | 254:224 | +30 | ||
3
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 34 | 18 | 10 | 78 | ,629 | 233:214 | +19 | ||
4
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 33 | 19 | 10 | 76 | ,613 | 230:206 | +24 | ||
5
MADMadison Capitols
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 218:192 | +26 | ||
6
CHIChicago Steel
|
62 | 27 | 28 | 7 | 61 | ,492 | 209:256 | −47 | ||
7
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 179:230 | −51 | ||
8
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 22 | 35 | 5 | 49 | ,395 | 229:278 | −49 |
Celková tabulka USHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 50 | 10 | 2 | 102 | ,823 | 272:143 | +129 | ||
2
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 41 | 13 | 8 | 90 | ,726 | 271:195 | +76 | ||
3
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 38 | 22 | 2 | 78 | ,629 | 254:224 | +30 | ||
4
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 34 | 18 | 10 | 78 | ,629 | 233:214 | +19 | ||
5
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 33 | 19 | 10 | 76 | ,613 | 230:206 | +24 | ||
6
SCSioux City Musketeers
|
62 | 34 | 22 | 6 | 74 | ,597 | 229:207 | +22 | ||
7
MADMadison Capitols
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 218:192 | +26 | ||
8
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 35 | 25 | 2 | 72 | ,581 | 224:205 | +19 | ||
9
TCTri-City Storm
|
62 | 28 | 23 | 11 | 67 | ,540 | 232:218 | +14 | ||
10
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 219:250 | −31 | ||
11
CHIChicago Steel
|
62 | 27 | 28 | 7 | 61 | ,492 | 209:256 | −47 | ||
12
LINLincoln Stars
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 169:216 | −47 | ||
13
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 185:209 | −24 | ||
14
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 179:230 | −51 | ||
15
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 22 | 35 | 5 | 49 | ,395 | 229:278 | −49 | ||
16
OMAOmaha Lancers
|
62 | 16 | 43 | 3 | 35 | ,282 | 160:270 | −110 |








