Omaha2:8Konec
Sioux CityOmaha Lancers – Sioux City Musketeers 2:8, 8. 2. 2024
USHL · Základní část
Pá 9. 2. 2024 · 02:05 · Liberty First Credit Union Arena
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| OMA | 0 | 1 | 1 | 2 |
| SC | 2 | 2 | 4 | 8 |
Průběh zápasu
1. třetina – 0:2
-
4:14
Ty Hanson
Tate Pritchard, Brian Nicholas
0:1
-
4:40
David Deputy · 4 min, vysoká hůl (2× menší trest)
-
17:03
Charlie Lieberman · 2 min, držení
-
17:58
Colin Kessler
Giacomo Martino, Finn Loftus
0:2
-
18:55
Ethan Fredericks · 2 min, napadení zezadu
2. třetina – 1:2
-
0:14
Charlie Lieberman · 2 min, napadení zezadu
-
0:44
Max Strand
Ty Hanson, Kaden Shahan
0:3
-
1:54
Owen Keefe · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
-
14:53
Colin Kessler
Cole Tuminaro, Joseph Mense
0:4
-
15:42
Trey Jefferis · 2 min, hrubost
-
15:42
Ryan Kroll · 2 min, krosček
-
15:59
David Deputy
bez asistence
1:4
3. třetina – 1:4
-
0:09
David Deputy · 2 min, bránění brankáři
-
4:49
Kaden Shahan
Max Strand, Easton Jacobs
1:5
-
5:37
Ethan Gardula
Brian Nicholas, Sam Court
1:6
-
6:43
Cole Tuminaro · 2 min, napadení u mantinelu
-
7:38
David Deputy
Ryan Kusler, Jamison Sluys
2:6
-
11:39
Kaden Shahan
Max Strand
2:7
-
14:06
Sam Court
Ethan Gardula
2:8
Statistiky týmů
vs
23
Střely na branku
40
1/2
Přesilovky
2/5
14
Trestné minuty
6
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | 0 | 6 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | −2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | −3 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
54:53 | 39 | 31 | 8 | ,795 |
|
|
5:07 | 1 | 1 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | +2 | 0 | 5 |
|
|
1 | 2 | 3 | +1 | 0 | 3 |
|
|
2 | 0 | 2 | +1 | 0 | 2 |
|
|
1 | 1 | 2 | +3 | 0 | 6 |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 5 |
|
|
1 | 1 | 2 | +3 | 0 | 2 |
|
|
0 | 2 | 2 | +3 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 2 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 23 | 21 | 2 | ,913 |
Srovnání v sezoně
vs
35
Body v tabulce
74
2,58
Góly na zápas
3,69
4,35
Obdržené na zápas
3,34
15,4 %
Přesilovky
28,1 %
76,4 %
Oslabení
80,4 %
25,3
Střely na zápas
26,1
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Omaha −10
Sioux City −3
+1
0
−10
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 25
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
57 | 25 | 13 | 38 | −27 | 16 | 6 | 0 | 3 | 144 | 17,4 % | 0 | – |
|
|
44 | 8 | 11 | 19 | −18 | 12 | 2 | 0 | 0 | 47 | 17,0 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
41 | 9 | 7 | 16 | −17 | 33 | 2 | 0 | 0 | 101 | 8,9 % | 0 | – |
|
|
45 | 9 | 9 | 18 | −14 | 82 | 3 | 0 | 1 | 87 | 10,3 % | 0 | – |
|
|
57 | 7 | 17 | 24 | −12 | 24 | 0 | 0 | 0 | 62 | 11,3 % | 0 | – |
|
|
8 | 0 | 1 | 1 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
45 | 2 | 4 | 6 | −14 | 37 | 0 | 0 | 0 | 42 | 4,8 % | 0 | – |
|
|
28 | 0 | 7 | 7 | −24 | 35 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
20 | 1 | 5 | 6 | +2 | 21 | 1 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | −4 | 17 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 5 | 3 | 8 | −27 | 24 | 1 | 0 | 1 | 48 | 10,4 % | 0 | – |
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 16 | 17 | 33 | −13 | 20 | 2 | 1 | 1 | 133 | 12,0 % | 0 | – |
|
|
60 | 6 | 18 | 24 | −25 | 204 | 1 | 0 | 1 | 87 | 6,9 % | 0 | – |
|
|
38 | 7 | 8 | 15 | −27 | 20 | 0 | 0 | 0 | 58 | 12,1 % | 0 | – |
|
|
27 | 7 | 6 | 13 | −5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 45 | 15,6 % | 0 | – |
|
|
14 | 0 | 0 | 0 | −1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
54 | 18 | 17 | 35 | −8 | 59 | 2 | 1 | 2 | 100 | 18,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 5 | 5 | 10 | −20 | 23 | 0 | 0 | 1 | 40 | 12,5 % | 0 | – |
|
|
30 | 3 | 5 | 8 | +1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17,6 % | 0 | – |
|
|
61 | 14 | 27 | 41 | −16 | 84 | 4 | 0 | 0 | 97 | 14,4 % | 0 | – |
Obránci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
53 | 0 | 5 | 5 | −42 | 76 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
41 | 2 | 7 | 9 | −9 | 42 | 0 | 0 | 0 | 39 | 5,1 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
15 | 1 | 6 | 7 | −4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 0 | – |
|
|
19 | 1 | 10 | 11 | −1 | 101 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 0 | – |
|
|
29 | 2 | 3 | 5 | −3 | 21 | 0 | 0 | 1 | 19 | 10,5 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
15 | 2 | 6 | 8 | −3 | 8 | 1 | 0 | 0 | 27 | 7,4 % | 0 | – |
|
|
29 | 2 | 6 | 8 | −10 | 22 | 0 | 0 | 0 | 32 | 6,3 % | 0 | – |
|
|
53 | 5 | 9 | 14 | −10 | 71 | 0 | 0 | 1 | 80 | 6,3 % | 0 | – |
RyderR. Reynolds |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
10 | 0 | 0 | 0 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
HoldenH. Carter |
4 | 0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
35 | 0 | 2 | 2 | −14 | 14 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 0 | – |
BlakeB. Barnes |
6 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
55 | 0 | 3 | 3 | −25 | 75 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0,0 % | 0 | – |
Brankáři 8
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
20 | 15 | 4 | 10 | 0 | 4,83 | ,845 | 0 | 419 | 354 | 65 | 40:22 |
|
|
5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 4,97 | ,862 | 0 | 138 | 119 | 19 | 45:49 |
|
|
7 | 5 | 4 | 1 | 0 | 2,92 | ,924 | 1 | 210 | 194 | 16 | 46:56 |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7,58 | ,803 | 0 | 61 | 49 | 12 | 47:29 |
|
|
43 | 35 | 8 | 25 | 3 | 3,86 | ,892 | 1 | 1262 | 1126 | 136 | 49:13 |
|
|
5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,97 | ,800 | 0 | 55 | 44 | 11 | 22:07 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11,55 | ,600 | 0 | 10 | 6 | 4 | 20:47 |
Útočníci 27
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MaxM. Anderson |
2 | 0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 2 | 2 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
4 | 2 | 0 | 2 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 100,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MasonM. Minsky |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
14 | 3 | 3 | 6 | +2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 17 | 17,6 % | 0 | – |
|
|
7 | 1 | 4 | 5 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 15 | 36 | 51 | +11 | 6 | 6 | 0 | 3 | 101 | 14,9 % | 0 | – |
|
|
21 | 3 | 6 | 9 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
40 | 2 | 5 | 7 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 27 | 7,4 % | 0 | – |
|
|
58 | 20 | 29 | 49 | −1 | 18 | 2 | 0 | 3 | 101 | 19,8 % | 0 | – |
|
|
40 | 7 | 4 | 11 | 0 | 49 | 0 | 0 | 0 | 35 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
59 | 15 | 20 | 35 | +9 | 24 | 1 | 0 | 3 | 98 | 15,3 % | 0 | – |
|
|
25 | 5 | 3 | 8 | −6 | 10 | 0 | 0 | 1 | 30 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
25 | 9 | 13 | 22 | 0 | 16 | 4 | 0 | 2 | 48 | 18,8 % | 0 | – |
|
|
56 | 39 | 18 | 57 | +3 | 10 | 15 | 2 | 5 | 159 | 24,5 % | 0 | – |
|
|
26 | 4 | 5 | 9 | +1 | 20 | 1 | 0 | 0 | 18 | 22,2 % | 0 | – |
|
|
61 | 8 | 17 | 25 | −6 | 10 | 1 | 0 | 1 | 67 | 11,9 % | 0 | – |
|
|
31 | 2 | 3 | 5 | −5 | 32 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
23 | 5 | 14 | 19 | −3 | 19 | 3 | 0 | 2 | 53 | 9,4 % | 0 | – |
|
|
33 | 2 | 7 | 9 | −4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 0 | – |
|
|
28 | 3 | 8 | 11 | +2 | 18 | 0 | 0 | 1 | 16 | 18,8 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 13 | 16 | 29 | +7 | 34 | 3 | 0 | 2 | 73 | 17,8 % | 0 | – |
|
|
62 | 18 | 39 | 57 | −6 | 20 | 10 | 1 | 2 | 114 | 15,8 % | 0 | – |
ColbyC. Saganiuk |
43 | 10 | 12 | 22 | −14 | 18 | 2 | 0 | 1 | 52 | 19,2 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
59 | 10 | 37 | 47 | +12 | 32 | 1 | 2 | 0 | 109 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
52 | 3 | 7 | 10 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 41 | 7,3 % | 0 | – |
4 WillW. Distad |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
59 | 0 | 14 | 14 | +2 | 73 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 3 | 6 | 9 | −14 | 56 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 7 | 28 | 35 | +20 | 28 | 1 | 0 | 1 | 76 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
13 | 2 | 2 | 4 | +4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
37 | 2 | 6 | 8 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 26 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
42 | 1 | 5 | 6 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
|
|
62 | 11 | 24 | 35 | +1 | 38 | 2 | 0 | 2 | 110 | 10,0 % | 0 | – |
Brankáři 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3,51 | ,875 | 0 | 56 | 49 | 7 | 59:52 |
JakubJ. Krbeček |
8 | 7 | 4 | 0 | 2 | 3,97 | ,848 | 0 | 177 | 150 | 27 | 51:00 |
|
|
20 | 17 | 11 | 5 | 1 | 3,09 | ,889 | 0 | 511 | 454 | 57 | 55:20 |
BjornB. Bronas |
3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1,55 | ,902 | 0 | 41 | 37 | 4 | 51:33 |
SamuelS. Urban |
34 | 34 | 16 | 16 | 2 | 3,17 | ,893 | 2 | 952 | 850 | 102 | 56:42 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | 1,000 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2:24 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 50 | 10 | 2 | 102 | ,823 | 272:143 | +129 | ||
2
SCSioux City Musketeers
|
62 | 34 | 22 | 6 | 74 | ,597 | 229:207 | +22 | ||
3
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 35 | 25 | 2 | 72 | ,581 | 224:205 | +19 | ||
4
TCTri-City Storm
|
62 | 28 | 23 | 11 | 67 | ,540 | 232:218 | +14 | ||
5
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 219:250 | −31 | ||
6
LINLincoln Stars
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 169:216 | −47 | ||
7
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 185:209 | −24 | ||
8
OMAOmaha Lancers
|
62 | 16 | 43 | 3 | 35 | ,282 | 160:270 | −110 |
Celková tabulka USHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 50 | 10 | 2 | 102 | ,823 | 272:143 | +129 | ||
2
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 41 | 13 | 8 | 90 | ,726 | 271:195 | +76 | ||
3
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 38 | 22 | 2 | 78 | ,629 | 254:224 | +30 | ||
4
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 34 | 18 | 10 | 78 | ,629 | 233:214 | +19 | ||
5
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 33 | 19 | 10 | 76 | ,613 | 230:206 | +24 | ||
6
SCSioux City Musketeers
|
62 | 34 | 22 | 6 | 74 | ,597 | 229:207 | +22 | ||
7
MADMadison Capitols
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 218:192 | +26 | ||
8
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 35 | 25 | 2 | 72 | ,581 | 224:205 | +19 | ||
9
TCTri-City Storm
|
62 | 28 | 23 | 11 | 67 | ,540 | 232:218 | +14 | ||
10
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 219:250 | −31 | ||
11
CHIChicago Steel
|
62 | 27 | 28 | 7 | 61 | ,492 | 209:256 | −47 | ||
12
LINLincoln Stars
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 169:216 | −47 | ||
13
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 185:209 | −24 | ||
14
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 179:230 | −51 | ||
15
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 22 | 35 | 5 | 49 | ,395 | 229:278 | −49 | ||
16
OMAOmaha Lancers
|
62 | 16 | 43 | 3 | 35 | ,282 | 160:270 | −110 |









