Madison2:4Konec
OmahaMadison Capitols – Omaha Lancers 2:4, 17. 2. 2023
USHL · Základní část
So 18. 2. 2023 · 02:05 · Bob Suter Capitol Ice
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| MAD | 1 | 0 | 1 | 2 |
| OMA | 2 | 1 | 1 | 4 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:2
-
7:34
Brendan Lamb · 2 min, napadení zezadu
-
9:46
Logan Morrell · 2 min, příliš mnoho hráčů na ledě
-
10:41
Jack Brandt
William Felicio, Landen Gunderson
1:0
-
13:43
Griffin Jurecki
Charlie Lurie
1:1
-
14:34
Aleksi Kivioja
Justin Stupka, Haden Kruse
1:2
-
18:06
Justin Stupka · 2 min, hrubost
-
18:06
Landen Gunderson · 2 min, hrubost
-
19:58
Reese Laubach · 2 min, hrubost
-
19:58
Trey Ausmus · 2 min, hrubost
-
19:58
Peter Cisár · 2 min, hrubost
2. třetina – 0:1
-
2:24
Logan Morrell
Haden Kruse, Riley Rosenthal
1:3
-
9:12
Riley Rosenthal · 2 min, držení
-
9:12
Max Nagel · 2 min, držení
-
12:18
Griffin Jurecki · 2 min, hrubost
3. třetina – 1:1
-
8:30
Peter Cisár
Nathan Lewis, Andrew Kuzma
2:3
-
13:25
William Smith · 2 min, napadení zezadu
-
18:18
Tyler Grahme · 4 min, vysoká hůl (2× menší trest)
-
18:31
Andrew Kuzma · 2 min, sekání
-
19:17
Reese Laubach
Charlie Lurie, Drew Montgomery
2:4
Statistiky týmů
vs
29
Střely na branku
36
1/3
Přesilovky
1/5
16
Trestné minuty
12
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 3 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 4 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 36 | 32 | 4 | ,889 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 0 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 3 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 29 | 27 | 2 | ,931 |
Srovnání v sezoně
vs
38
Body v tabulce
43
2,98
Góly na zápas
2,26
4,68
Obdržené na zápas
3,47
16,3 %
Přesilovky
14,8 %
69,0 %
Oslabení
80,7 %
30,0
Střely na zápas
27,9
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Madison −6
Omaha −2
+2
0
−8
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2022/23
Útočníci 27
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 1 | 0 | 1 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 11 | 12 | −19 | 48 | 0 | 0 | 0 | 49 | 2,0 % | 0 | – |
|
|
30 | 11 | 10 | 21 | −2 | 24 | 3 | 0 | 2 | 39 | 28,2 % | 0 | – |
MikoM. Matikka |
28 | 16 | 19 | 35 | −9 | 29 | 4 | 0 | 0 | 113 | 14,2 % | 0 | – |
ThomasT. Weis |
9 | 2 | 2 | 4 | −8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 0 | – |
|
|
38 | 4 | 5 | 9 | −12 | 14 | 0 | 0 | 1 | 35 | 11,4 % | 0 | – |
PeterP. Cisár |
44 | 6 | 9 | 15 | −3 | 40 | 1 | 0 | 0 | 58 | 10,3 % | 0 | – |
QuinnQ. Finley |
23 | 10 | 17 | 27 | −13 | 12 | 3 | 0 | 1 | 88 | 11,4 % | 0 | – |
|
|
50 | 17 | 20 | 37 | −10 | 36 | 5 | 0 | 0 | 129 | 13,2 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
61 | 9 | 16 | 25 | −27 | 12 | 1 | 0 | 1 | 84 | 10,7 % | 0 | – |
|
|
38 | 17 | 16 | 33 | −17 | 6 | 7 | 0 | 1 | 90 | 18,9 % | 0 | – |
BennettB. Barnes |
27 | 1 | 2 | 3 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 0 | – |
|
|
12 | 1 | 1 | 2 | −4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
62 | 11 | 28 | 39 | −17 | 78 | 2 | 0 | 0 | 103 | 10,7 % | 0 | – |
|
|
62 | 9 | 16 | 25 | −25 | 16 | 1 | 1 | 1 | 113 | 8,0 % | 0 | – |
|
|
29 | 5 | 8 | 13 | −10 | 14 | 0 | 0 | 0 | 59 | 8,5 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
8 | 2 | 2 | 4 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 14 | 12 | 26 | −19 | 18 | 4 | 2 | 2 | 115 | 12,2 % | 0 | – |
|
|
57 | 9 | 13 | 22 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 61 | 14,8 % | 0 | – |
|
|
26 | 10 | 8 | 18 | +3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 58 | 17,2 % | 0 | – |
|
|
43 | 1 | 1 | 2 | −11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
6 | 1 | 0 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
Obránci 15
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14 | 1 | 6 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 11 | 9,1 % | 0 | – |
|
|
48 | 2 | 11 | 13 | −5 | 39 | 0 | 0 | 1 | 52 | 3,8 % | 0 | – |
|
|
34 | 3 | 7 | 10 | −11 | 33 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5,8 % | 0 | – |
|
|
55 | 4 | 24 | 28 | −21 | 51 | 2 | 0 | 1 | 105 | 3,8 % | 0 | – |
|
|
31 | 1 | 3 | 4 | −11 | 18 | 1 | 0 | 0 | 51 | 2,0 % | 0 | – |
|
|
19 | 1 | 6 | 7 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 25 | 4,0 % | 0 | – |
|
|
11 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
52 | 2 | 12 | 14 | −14 | 22 | 0 | 0 | 0 | 63 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
52 | 8 | 11 | 19 | −6 | 40 | 2 | 0 | 2 | 65 | 12,3 % | 0 | – |
NickN. Wallace |
48 | 3 | 20 | 23 | −15 | 48 | 1 | 0 | 1 | 80 | 3,8 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 2 | 2 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
JakeJ. Ratzlaff |
7 | 1 | 0 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
47 | 1 | 5 | 6 | −18 | 26 | 0 | 0 | 0 | 39 | 2,6 % | 0 | – |
| 38RyanR. Lukko | 2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
| 40JacobJ. Margarit | 3 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankáři 7
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5,57 | ,827 | 0 | 98 | 81 | 17 | 45:45 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
RastislavR. Eliáš |
32 | 29 | 8 | 19 | 2 | 4,07 | ,864 | 0 | 877 | 758 | 119 | 54:50 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
32 | 30 | 9 | 19 | 2 | 4,64 | ,849 | 0 | 883 | 750 | 133 | 53:46 |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,00 | ,794 | 0 | 34 | 27 | 7 | 60:00 |
Útočníci 29
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JordanJ. Geike |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
19 | 3 | 8 | 11 | −7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 36 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
58 | 6 | 9 | 15 | −17 | 35 | 1 | 1 | 1 | 92 | 6,5 % | 0 | – |
LiborL. Nemec |
25 | 6 | 6 | 12 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 39 | 15,4 % | 0 | – |
|
|
34 | 2 | 3 | 5 | −10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 39 | 5,1 % | 0 | – |
GriffinG. Jurecki |
56 | 14 | 11 | 25 | −16 | 14 | 4 | 2 | 0 | 141 | 9,9 % | 0 | – |
|
|
58 | 9 | 7 | 16 | −2 | 52 | 0 | 0 | 2 | 75 | 12,0 % | 0 | – |
|
|
21 | 6 | 8 | 14 | −13 | 8 | 2 | 1 | 1 | 44 | 13,6 % | 0 | – |
|
|
27 | 3 | 8 | 11 | −10 | 4 | 1 | 0 | 0 | 56 | 5,4 % | 0 | – |
AlexA. Bump |
32 | 9 | 17 | 26 | −13 | 44 | 5 | 0 | 0 | 130 | 6,9 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
42 | 11 | 13 | 24 | −18 | 39 | 4 | 0 | 1 | 128 | 8,6 % | 0 | – |
|
|
43 | 0 | 7 | 7 | −5 | 142 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
6 | 1 | 0 | 1 | +1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
9 | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
23 | 1 | 0 | 1 | +1 | 48 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
56 | 5 | 12 | 17 | −3 | 91 | 0 | 0 | 2 | 41 | 12,2 % | 0 | – |
|
|
55 | 4 | 9 | 13 | −3 | 8 | 2 | 0 | 0 | 56 | 7,1 % | 0 | – |
EvanE. Werner |
14 | 3 | 4 | 7 | −13 | 19 | 1 | 1 | 0 | 37 | 8,1 % | 0 | – |
|
|
33 | 9 | 11 | 20 | −3 | 36 | 3 | 0 | 1 | 74 | 12,2 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
13 | 1 | 3 | 4 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
22 | 1 | 4 | 5 | 0 | 21 | 0 | 1 | 0 | 28 | 3,6 % | 0 | – |
VincentV. Salice |
60 | 8 | 9 | 17 | −17 | 14 | 1 | 0 | 0 | 87 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
24 | 4 | 1 | 5 | −10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 23 | 17,4 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
45 | 10 | 12 | 22 | −19 | 33 | 2 | 1 | 1 | 78 | 12,8 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
Obránci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
20 | 0 | 5 | 5 | −7 | 16 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
15 | 2 | 4 | 6 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 0 | – |
|
|
48 | 0 | 4 | 4 | −12 | 87 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
28 | 1 | 5 | 6 | −4 | 33 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 0 | – |
|
|
26 | 1 | 3 | 4 | −4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
37 | 4 | 13 | 17 | −23 | 67 | 1 | 0 | 0 | 58 | 6,9 % | 0 | – |
|
|
62 | 5 | 13 | 18 | −4 | 75 | 2 | 0 | 0 | 85 | 5,9 % | 0 | – |
|
|
49 | 3 | 7 | 10 | −6 | 34 | 0 | 0 | 2 | 54 | 5,6 % | 0 | – |
|
|
31 | 0 | 0 | 0 | −5 | 16 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
15 | 1 | 4 | 5 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
40 | 3 | 9 | 12 | −2 | 27 | 0 | 0 | 0 | 81 | 3,7 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 0 | 0 | −8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
47 | 1 | 4 | 5 | +2 | 73 | 0 | 0 | 1 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
Brankáři 7
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MichaelM. Hrabal |
31 | 29 | 9 | 13 | 7 | 2,86 | ,908 | 3 | 869 | 789 | 80 | 54:14 |
|
|
33 | 29 | 7 | 21 | 2 | 3,42 | ,895 | 0 | 992 | 888 | 104 | 55:16 |
| 34OskarO. Siemionek | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2,75 | ,889 | 0 | 63 | 56 | 7 | 25:29 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:13 |
| 63RyanR. Hacker | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,85 | ,854 | 0 | 41 | 35 | 6 | 37:09 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2022/23 Všechny tabulky →
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
CHIChicago Steel
|
62 | 39 | 18 | 5 | 83 | ,669 | 275:227 | +48 | ||
2
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 38 | 19 | 5 | 81 | ,653 | 225:173 | +52 | ||
3
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 36 | 21 | 5 | 77 | ,621 | 271:238 | +33 | ||
4
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 32 | 23 | 7 | 71 | ,573 | 204:204 | 0 | ||
5
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 32 | 24 | 6 | 70 | ,565 | 206:217 | −11 | ||
6
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 30 | 23 | 9 | 69 | ,556 | 206:188 | +18 | ||
7
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 27 | 32 | 3 | 57 | ,460 | 219:266 | −47 | ||
8
MADMadison Capitols
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 185:290 | −105 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 40 | 14 | 8 | 88 | ,710 | 230:159 | +71 | ||
2
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 40 | 21 | 1 | 81 | ,653 | 230:181 | +49 | ||
3
LINLincoln Stars
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 214:185 | +29 | ||
4
TCTri-City Storm
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 213:204 | +9 | ||
5
SCSioux City Musketeers
|
62 | 29 | 28 | 5 | 63 | ,508 | 200:200 | 0 | ||
6
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 28 | 9 | 59 | ,476 | 167:194 | −27 | ||
7
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 23 | 31 | 8 | 54 | ,435 | 181:225 | −44 | ||
8
OMAOmaha Lancers
|
62 | 17 | 36 | 9 | 43 | ,347 | 140:215 | −75 |
Celková tabulka USHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 40 | 14 | 8 | 88 | ,710 | 230:159 | +71 | ||
2
CHIChicago Steel
|
62 | 39 | 18 | 5 | 83 | ,669 | 275:227 | +48 | ||
3
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 38 | 19 | 5 | 81 | ,653 | 225:173 | +52 | ||
4
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 40 | 21 | 1 | 81 | ,653 | 230:181 | +49 | ||
5
LINLincoln Stars
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 214:185 | +29 | ||
6
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 36 | 21 | 5 | 77 | ,621 | 271:238 | +33 | ||
7
TCTri-City Storm
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 213:204 | +9 | ||
8
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 32 | 23 | 7 | 71 | ,573 | 204:204 | 0 | ||
9
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 32 | 24 | 6 | 70 | ,565 | 206:217 | −11 | ||
10
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 30 | 23 | 9 | 69 | ,556 | 206:188 | +18 | ||
11
SCSioux City Musketeers
|
62 | 29 | 28 | 5 | 63 | ,508 | 200:200 | 0 | ||
12
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 28 | 9 | 59 | ,476 | 167:194 | −27 | ||
13
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 27 | 32 | 3 | 57 | ,460 | 219:266 | −47 | ||
14
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 23 | 31 | 8 | 54 | ,435 | 181:225 | −44 | ||
15
OMAOmaha Lancers
|
62 | 17 | 36 | 9 | 43 | ,347 | 140:215 | −75 | ||
16
MADMadison Capitols
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 185:290 | −105 |










