Pro tipéry · USHL · sezona 2026/27
Tabulky USHL pro tipéry
Základní hrací doba
| Tým | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 CRCedar Rapids |
15 | 11 | 0 | 4 | 73 % | 0 % | 27 % | 73 % | 0–0 |
2 FGOFargo |
15 | 11 | 0 | 4 | 73 % | 0 % | 27 % | 73 % | 0–0 |
3 TCTri-City |
14 | 9 | 1 | 4 | 64 % | 7 % | 29 % | 71 % | 1–0 |
4 WATWaterloo |
14 | 8 | 4 | 2 | 57 % | 29 % | 14 % | 86 % | 2–2 |
5 DSMDes Moines |
15 | 8 | 1 | 6 | 53 % | 7 % | 40 % | 60 % | 0–1 |
6 SFSioux Falls |
17 | 9 | 1 | 7 | 53 % | 6 % | 41 % | 59 % | 0–1 |
7 OMAOmaha |
13 | 6 | 1 | 6 | 46 % | 8 % | 46 % | 54 % | 0–1 |
8 MKGMuskegon |
14 | 6 | 3 | 5 | 43 % | 21 % | 36 % | 64 % | 1–2 |
9 DBQDubuque |
15 | 6 | 2 | 7 | 40 % | 13 % | 47 % | 53 % | 1–1 |
10 MADMadison |
11 | 4 | 3 | 4 | 36 % | 27 % | 36 % | 64 % | 2–1 |
11 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 4 | 0 | 7 | 36 % | 0 % | 64 % | 36 % | 0–0 |
12 CHIChicago |
12 | 4 | 3 | 5 | 33 % | 25 % | 42 % | 58 % | 1–2 |
13 LINLincoln |
14 | 3 | 2 | 9 | 21 % | 14 % | 64 % | 36 % | 1–1 |
14 YNGYoungstown |
14 | 3 | 3 | 8 | 21 % | 21 % | 57 % | 43 % | 2–1 |
15 SCSioux City |
15 | 3 | 3 | 9 | 20 % | 20 % | 60 % | 40 % | 2–1 |
16 GBGreen Bay |
13 | 2 | 1 | 10 | 15 % | 8 % | 77 % | 23 % | 1–0 |
Góly
| Tým | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 3,73 | 5,27 | 9,00 | 100 % | 91 % | 82 % | 100 % | 0 % | 0 % |
2 DBQDubuque |
15 | 3,87 | 3,87 | 7,73 | 87 % | 80 % | 80 % | 93 % | 0 % | 7 % |
3 TCTri-City |
14 | 4,50 | 3,21 | 7,71 | 79 % | 71 % | 64 % | 86 % | 14 % | 0 % |
4 MADMadison |
11 | 3,91 | 3,55 | 7,45 | 82 % | 73 % | 64 % | 100 % | 0 % | 0 % |
5 YNGYoungstown |
14 | 3,07 | 4,14 | 7,21 | 64 % | 64 % | 64 % | 86 % | 7 % | 7 % |
6 CRCedar Rapids |
15 | 4,20 | 2,93 | 7,13 | 87 % | 67 % | 60 % | 87 % | 13 % | 0 % |
7 SCSioux City |
15 | 3,27 | 3,80 | 7,07 | 93 % | 93 % | 67 % | 93 % | 0 % | 7 % |
8 FGOFargo |
15 | 4,27 | 2,40 | 6,67 | 80 % | 47 % | 40 % | 80 % | 13 % | 7 % |
9 SFSioux Falls |
17 | 3,35 | 3,29 | 6,65 | 100 % | 65 % | 47 % | 88 % | 0 % | 12 % |
10 CHIChicago |
12 | 3,00 | 3,50 | 6,50 | 83 % | 58 % | 42 % | 83 % | 8 % | 8 % |
11 OMAOmaha |
13 | 3,23 | 3,23 | 6,46 | 77 % | 54 % | 38 % | 85 % | 8 % | 8 % |
12 GBGreen Bay |
13 | 1,92 | 4,31 | 6,23 | 85 % | 54 % | 38 % | 100 % | 0 % | 0 % |
13 MKGMuskegon |
14 | 3,14 | 2,71 | 5,86 | 71 % | 50 % | 36 % | 79 % | 7 % | 14 % |
14 WATWaterloo |
14 | 3,36 | 2,29 | 5,64 | 64 % | 43 % | 29 % | 93 % | 7 % | 0 % |
15 DSMDes Moines |
15 | 3,00 | 2,60 | 5,60 | 80 % | 40 % | 20 % | 87 % | 0 % | 13 % |
16 LINLincoln |
14 | 2,00 | 3,43 | 5,43 | 64 % | 50 % | 29 % | 64 % | 21 % | 14 % |
Třetiny
| Tým | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 WATWaterloo |
14 | 1,00 : 0,50 | 1,14 : 0,93 | 1,21 : 0,86 | 64 % | 14 % | 21 % | 2., 3. |
2 TCTri-City |
14 | 1,36 : 0,93 | 1,14 : 1,07 | 2,00 : 1,21 | 50 % | 29 % | 21 % | 3. |
3 CRCedar Rapids |
15 | 1,33 : 1,00 | 1,40 : 0,87 | 1,47 : 1,07 | 47 % | 33 % | 20 % | 3. |
4 FGOFargo |
15 | 1,07 : 0,47 | 1,27 : 1,13 | 1,93 : 0,80 | 47 % | 40 % | 13 % | 3. |
5 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 1,45 : 1,27 | 1,00 : 1,82 | 1,27 : 2,18 | 45 % | 18 % | 36 % | 3. |
6 SFSioux Falls |
17 | 1,18 : 1,00 | 1,00 : 1,12 | 1,18 : 1,18 | 41 % | 18 % | 41 % | 3. |
7 MADMadison |
11 | 1,00 : 1,27 | 2,00 : 1,36 | 0,91 : 0,91 | 36 % | 18 % | 45 % | 2. |
8 MKGMuskegon |
14 | 0,79 : 0,71 | 1,07 : 1,00 | 1,29 : 1,00 | 36 % | 29 % | 36 % | 3. |
9 DBQDubuque |
15 | 0,93 : 1,27 | 1,40 : 1,07 | 1,53 : 1,53 | 33 % | 13 % | 53 % | 3. |
10 SCSioux City |
15 | 0,93 : 1,00 | 1,07 : 1,07 | 1,27 : 1,73 | 33 % | 20 % | 47 % | 3. |
11 DSMDes Moines |
15 | 0,87 : 0,87 | 1,07 : 0,87 | 1,07 : 0,87 | 33 % | 40 % | 27 % | 2., 3. |
12 LINLincoln |
14 | 0,79 : 1,36 | 0,50 : 0,93 | 0,71 : 1,14 | 29 % | 21 % | 50 % | 1. |
13 YNGYoungstown |
14 | 1,07 : 1,14 | 1,29 : 1,57 | 0,71 : 1,43 | 29 % | 43 % | 29 % | 2. |
14 OMAOmaha |
13 | 0,92 : 0,85 | 1,08 : 1,15 | 1,23 : 1,23 | 23 % | 31 % | 46 % | 3. |
15 CHIChicago |
12 | 0,58 : 1,00 | 1,42 : 1,25 | 1,00 : 1,25 | 17 % | 42 % | 42 % | 2. |
16 GBGreen Bay |
13 | 0,38 : 1,23 | 0,54 : 1,31 | 1,00 : 1,77 | 15 % | 23 % | 62 % | 3. |
První gól
| Tým | |||||
|---|---|---|---|---|---|
1 WATWaterloo |
14 | 79 % | 21 % | 73 % | 67 % |
2 TCTri-City |
14 | 71 % | 29 % | 80 % | 50 % |
3 SCSioux City |
15 | 60 % | 40 % | 56 % | 0 % |
4 DSMDes Moines |
15 | 60 % | 40 % | 67 % | 33 % |
5 FGOFargo |
15 | 60 % | 40 % | 78 % | 67 % |
6 MKGMuskegon |
14 | 57 % | 43 % | 63 % | 33 % |
7 MADMadison |
11 | 55 % | 45 % | 67 % | 40 % |
8 CRCedar Rapids |
15 | 53 % | 47 % | 88 % | 57 % |
9 SFSioux Falls |
17 | 53 % | 47 % | 89 % | 13 % |
10 YNGYoungstown |
14 | 50 % | 50 % | 57 % | 14 % |
11 GBGreen Bay |
13 | 38 % | 62 % | 40 % | 13 % |
12 LINLincoln |
14 | 36 % | 64 % | 60 % | 11 % |
13 DBQDubuque |
15 | 33 % | 67 % | 60 % | 40 % |
14 OMAOmaha |
13 | 31 % | 69 % | 75 % | 33 % |
15 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 27 % | 73 % | 67 % | 25 % |
16 CHIChicago |
12 | 25 % | 75 % | 67 % | 33 % |
Rozdíl skóre
| Tým | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 TCTri-City |
14 | 64 % | 0 % | 7 % | 7 % | 21 % | 79 % | 11–3 |
2 CRCedar Rapids |
15 | 60 % | 13 % | 0 % | 7 % | 20 % | 80 % | 6–0 |
3 FGOFargo |
15 | 53 % | 20 % | 0 % | 20 % | 7 % | 93 % | 2–1 |
4 DSMDes Moines |
15 | 47 % | 7 % | 7 % | 13 % | 27 % | 73 % | 3–2 |
5 SFSioux Falls |
17 | 41 % | 12 % | 6 % | 6 % | 35 % | 65 % | 2–3 |
6 MADMadison |
11 | 36 % | 0 % | 27 % | 9 % | 27 % | 73 % | 2–0 |
7 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 36 % | 0 % | 0 % | 0 % | 64 % | 36 % | 3–3 |
8 MKGMuskegon |
14 | 36 % | 7 % | 21 % | 7 % | 29 % | 71 % | 3–3 |
9 WATWaterloo |
14 | 36 % | 21 % | 29 % | 0 % | 14 % | 86 % | 2–2 |
10 DBQDubuque |
15 | 33 % | 7 % | 13 % | 13 % | 33 % | 67 % | 4–3 |
11 OMAOmaha |
13 | 31 % | 15 % | 8 % | 8 % | 38 % | 62 % | 1–4 |
12 YNGYoungstown |
14 | 21 % | 0 % | 21 % | 0 % | 57 % | 43 % | 1–4 |
13 SCSioux City |
15 | 20 % | 0 % | 20 % | 13 % | 47 % | 53 % | 0–4 |
14 CHIChicago |
12 | 17 % | 17 % | 25 % | 0 % | 42 % | 58 % | 1–3 |
15 LINLincoln |
14 | 14 % | 7 % | 14 % | 14 % | 50 % | 50 % | 1–5 |
16 GBGreen Bay |
13 | 8 % | 8 % | 8 % | 15 % | 62 % | 38 % | 1–3 |
Přesilovky a tresty
| Tým | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 WATWaterloo |
14 | 35,8 % | 78,3 % | 3,79 | 3,29 | 1,36 | 14,6 |
2 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 26,5 % | 61,9 % | 3,09 | 3,82 | 0,82 | 14,0 |
3 DBQDubuque |
15 | 25,5 % | 73,1 % | 3,40 | 3,47 | 0,87 | 14,5 |
4 CRCedar Rapids |
15 | 24,6 % | 83,0 % | 4,33 | 3,53 | 1,07 | 16,3 |
5 FGOFargo |
15 | 24,1 % | 81,1 % | 3,60 | 3,53 | 0,87 | 15,9 |
6 TCTri-City |
14 | 23,5 % | 79,4 % | 3,64 | 4,50 | 0,86 | 18,1 |
7 YNGYoungstown |
14 | 21,5 % | 76,4 % | 4,64 | 5,14 | 1,00 | 19,5 |
8 SCSioux City |
15 | 20,4 % | 80,4 % | 3,27 | 3,73 | 0,67 | 25,1 |
9 CHIChicago |
12 | 20,0 % | 79,6 % | 3,33 | 4,50 | 0,67 | 17,2 |
10 OMAOmaha |
13 | 19,2 % | 87,0 % | 4,00 | 3,54 | 0,77 | 13,1 |
11 MKGMuskegon |
14 | 19,0 % | 87,2 % | 3,00 | 2,79 | 0,57 | 10,9 |
12 MADMadison |
11 | 17,4 % | 71,8 % | 4,18 | 3,55 | 0,73 | 14,3 |
13 LINLincoln |
14 | 15,2 % | 76,7 % | 4,71 | 4,29 | 0,71 | 22,9 |
14 SFSioux Falls |
17 | 15,1 % | 86,4 % | 5,06 | 3,88 | 0,76 | 23,5 |
15 DSMDes Moines |
15 | 13,4 % | 88,7 % | 4,47 | 4,73 | 0,60 | 15,7 |
16 GBGreen Bay |
13 | 10,2 % | 77,6 % | 3,77 | 4,46 | 0,38 | 23,3 |
Střely
| Tým | |||||
|---|---|---|---|---|---|
1 SFSioux Falls |
17 | 38,5 | 28,6 | +10 | 94 % |
2 MADMadison |
11 | 32,4 | 30,1 | +2 | 64 % |
3 OMAOmaha |
13 | 31,1 | 31,2 | 0 | 69 % |
4 MKGMuskegon |
14 | 31,0 | 29,4 | +2 | 57 % |
5 DBQDubuque |
15 | 30,2 | 24,8 | +5 | 67 % |
6 FGOFargo |
15 | 30,1 | 31,8 | −2 | 47 % |
7 WATWaterloo |
14 | 29,8 | 27,7 | +2 | 57 % |
8 TCTri-City |
14 | 29,6 | 31,6 | −2 | 64 % |
9 CRCedar Rapids |
15 | 28,7 | 27,7 | +1 | 60 % |
10 DSMDes Moines |
15 | 28,7 | 27,7 | +1 | 47 % |
11 YNGYoungstown |
14 | 28,6 | 28,6 | 0 | 43 % |
12 LINLincoln |
14 | 27,3 | 27,9 | −1 | 36 % |
13 CHIChicago |
12 | 26,9 | 28,3 | −1 | 33 % |
14 GBGreen Bay |
13 | 25,2 | 32,1 | −7 | 31 % |
15 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 24,5 | 36,8 | −12 | 0 % |
16 SCSioux City |
15 | 24,5 | 27,9 | −3 | 20 % |
Výsledky a góly počítáme za 60 minut (základní hrací doba), stejně jako sázky na hokej vyhodnocuje většina sázkových kanceláří: zápas rozhodnutý v prodloužení nebo nájezdech je po 60 minutách remíza a vítězi se rozhodující gól nezapočítává. Střely, přesilovky a tresty jsou za celý zápas.
Celkem, doma a venku = základní část sezony. Posledních 10 = posledních 10 zápasů týmu do konce sezony včetně play-off, na začátku sezony i z předchozí. Sloupce lze seřadit kliknutím na jejich název.
Statistiky jsou jen podkladem, ne doporučením k sázce. Sázení je určeno osobám starším 18 let – hrajte zodpovědně.















