Val-d'Or1:5Konec
Saint JohnVal-d'Or, Foreurs – Saint John, Sea Dogs 1:5, 14. 10. 2023
QMJHL · Základní část
So 14. 10. 2023 · 22:00 · Centre Agnico Eagle
| Tým | 1 | 2 | 3 | Celkem |
|---|---|---|---|---|
| VDO | 1 | 0 | 0 | 1 |
| SNB | 1 | 1 | 3 | 5 |
Průběh zápasu
1. třetina – 1:1
-
4:20
Nicolas Bilodeau
Reid Calder, Nico Laforge
0:1
-
9:12
Tomáš Cibulka CZE
Fredéric Potvin, Antoine Lagacé
1:1
-
16:36
Fredéric Potvin · 2 min, bránění ve hře
2. třetina – 0:1
-
7:18
Matis Ouellet · 2 min, hákování
-
8:43
Eriks Mateiko
Joseph Ianniello, Noah Reinhart
1:2
3. třetina – 0:3
-
1:43
Vince Elie
Pavel Šimek, Chad Bellemare
1:3
-
2:13
Benjamin Amyot · 2 min, vysoká hůl
-
3:27
Nate Tivey
Vince Elie, Pavel Šimek
1:4
-
3:36
Samuel Fiala · 2 min, hákování
-
4:41
Vince Elie
Nate Tivey, Egan Beveridge
1:5
-
7:21
Alexander Gaudio · 2 min, hra kolenem
-
9:54
Reid Calder · 2 min, sekání
-
12:17
Alix Durocher · 2 min, hákování
Statistiky týmů
vs
25
Střely na branku
33
0/2
Přesilovky
2/5
45 %
Vhazování
55 %
20
Hity
13
10
Trestné minuty
4
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −2 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 2 | 3 | 2/6 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 0 | 4/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 3 | 7/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 0 | 12/19 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 33 | 28 | 5 | ,848 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | +2 | 0 | 3 | 0 | 6/16 |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 3 | 3 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 9/16 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | 3 | 5/9 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/1 |
| Brankář | Čas | Zákroky | Úspěšnost | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 25 | 24 | 1 | ,960 |
Srovnání v sezoně
vs
35
Body v tabulce
49
2,54
Góly na zápas
2,72
4,69
Obdržené na zápas
4,31
20,1 %
Přesilovky
17,1 %
71,7 %
Oslabení
74,0 %
26,8
Střely na zápas
27,4
Forma
Vývoj formy – posledních 5 zápasů
Val-d'Or +2
Saint John −5
+3
0
−5
před 5 zápasyposlední zápas
Vzájemné zápasy
Bodující hráči
Kanadské body za posledních 5 zápasů
Soupisky
Statistiky ze sezony 2023/24
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
32 | 5 | 14 | 19 | −12 | 16 | 1 | 0 | 1 | 86 | 5,8 % | 37 | 53 % |
|
|
63 | 23 | 16 | 39 | −37 | 62 | 12 | 0 | 3 | 185 | 12,4 % | 91 | 40 % |
|
|
6 | 0 | 2 | 2 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 4 | – |
|
|
26 | 1 | 3 | 4 | −9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 15 | – |
SamuelS. Fiala |
60 | 14 | 9 | 23 | −22 | 22 | 7 | 0 | 1 | 123 | 11,4 % | 54 | 36 % |
JordanJ. Labelle |
38 | 4 | 3 | 7 | −28 | 24 | 0 | 0 | 0 | 33 | 12,1 % | 23 | – |
|
|
29 | 3 | 7 | 10 | −18 | 10 | 1 | 0 | 0 | 27 | 11,1 % | 5 | 48 % |
|
|
64 | 7 | 10 | 17 | −40 | 49 | 0 | 1 | 0 | 108 | 6,5 % | 71 | 52 % |
PhilippeP. Veilleux |
68 | 14 | 33 | 47 | −37 | 12 | 4 | 0 | 1 | 145 | 9,7 % | 5 | – |
|
|
24 | 3 | 7 | 10 | −6 | 12 | 0 | 0 | 0 | 35 | 8,6 % | 57 | 57 % |
|
|
56 | 7 | 11 | 18 | −18 | 16 | 1 | 0 | 1 | 66 | 10,6 % | 46 | 46 % |
|
|
51 | 5 | 5 | 10 | −28 | 8 | 0 | 0 | 1 | 37 | 13,5 % | 30 | 46 % |
NathanN. Brisson |
67 | 13 | 23 | 36 | −29 | 35 | 2 | 1 | 1 | 109 | 11,9 % | 57 | 52 % |
|
|
35 | 1 | 3 | 4 | −19 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 46 | 40 % |
|
|
28 | 3 | 4 | 7 | −10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 43 | 7,0 % | 32 | 46 % |
|
|
66 | 20 | 18 | 38 | −30 | 22 | 5 | 2 | 0 | 123 | 16,3 % | 27 | 38 % |
DavidD. Doucet |
8 | 3 | 0 | 3 | −2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 21 | 14,3 % | 2 | 40 % |
|
|
52 | 7 | 17 | 24 | −30 | 14 | 2 | 0 | 0 | 88 | 8,0 % | 19 | 45 % |
Obránci 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
24 | 1 | 2 | 3 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 18 | – |
|
|
59 | 2 | 13 | 15 | −18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 60 | 3,3 % | 29 | – |
|
|
66 | 2 | 10 | 12 | −42 | 56 | 0 | 0 | 0 | 51 | 3,9 % | 66 | – |
TomášT. Cibulka |
27 | 8 | 20 | 28 | −11 | 8 | 2 | 1 | 1 | 73 | 11,0 % | 42 | – |
|
|
63 | 7 | 13 | 20 | −55 | 50 | 2 | 1 | 1 | 88 | 8,0 % | 59 | – |
|
|
17 | 0 | 1 | 1 | −3 | 32 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 21 | – |
|
|
28 | 1 | 3 | 4 | −25 | 40 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 38 | – |
|
|
63 | 13 | 15 | 28 | −50 | 59 | 9 | 0 | 1 | 180 | 7,2 % | 99 | – |
|
|
68 | 3 | 8 | 11 | −17 | 36 | 0 | 0 | 1 | 47 | 6,4 % | 42 | – |
Brankáři 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34 | 28 | 6 | 21 | 1 | 4,35 | ,874 | 0 | 979 | 856 | 123 | 49:56 |
|
|
24 | 19 | 4 | 14 | 0 | 4,95 | ,856 | 0 | 619 | 530 | 89 | 44:55 |
|
|
25 | 21 | 5 | 13 | 4 | 4,32 | ,883 | 0 | 797 | 704 | 93 | 51:41 |
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
32 | 20 | 24 | 44 | +7 | 10 | 4 | 0 | 3 | 123 | 16,3 % | 10 | 49 % |
EriksE. Mateiko |
49 | 23 | 20 | 43 | 0 | 20 | 6 | 0 | 2 | 128 | 18,0 % | 59 | 43 % |
|
|
28 | 11 | 7 | 18 | −23 | 27 | 2 | 0 | 2 | 73 | 15,1 % | 42 | 46 % |
|
|
37 | 2 | 6 | 8 | −7 | 31 | 0 | 0 | 0 | 55 | 3,6 % | 36 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 7 | – |
|
|
37 | 15 | 21 | 36 | 0 | 8 | 4 | 1 | 3 | 92 | 16,3 % | 28 | 43 % |
PavelP. Šimek |
68 | 18 | 20 | 38 | −35 | 12 | 4 | 1 | 1 | 154 | 11,7 % | 32 | 20 % |
JacobJ. Beaulieu |
59 | 3 | 3 | 6 | −17 | 70 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5,8 % | 102 | 33 % |
|
|
59 | 1 | 6 | 7 | −25 | 14 | 0 | 0 | 0 | 46 | 2,2 % | 16 | 47 % |
|
|
36 | 13 | 18 | 31 | +6 | 27 | 6 | 0 | 2 | 107 | 12,1 % | 25 | – |
EganE. Beveridge |
62 | 9 | 10 | 19 | −16 | 38 | 0 | 0 | 0 | 94 | 9,6 % | 66 | 35 % |
DrewD. Elliott |
32 | 10 | 7 | 17 | −17 | 24 | 1 | 0 | 2 | 72 | 13,9 % | 99 | 53 % |
|
|
43 | 1 | 1 | 2 | −23 | 30 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 79 | – |
|
|
46 | 2 | 3 | 5 | −24 | 12 | 0 | 0 | 0 | 34 | 5,9 % | 17 | – |
|
|
9 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 3 | – |
|
|
29 | 4 | 3 | 7 | −11 | 14 | 0 | 0 | 1 | 28 | 14,3 % | 17 | 51 % |
|
|
35 | 4 | 8 | 12 | −2 | 20 | 0 | 0 | 1 | 66 | 6,1 % | 10 | 38 % |
OlivierO. Groulx |
27 | 1 | 2 | 3 | −12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 3 | 40 % |
ChadC. Bellemare |
24 | 0 | 5 | 5 | −11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0,0 % | 1 | – |
|
|
35 | 14 | 12 | 26 | −18 | 10 | 2 | 2 | 1 | 80 | 17,5 % | 7 | 32 % |
|
|
31 | 7 | 13 | 20 | −11 | 10 | 2 | 0 | 0 | 44 | 15,9 % | 8 | 37 % |
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 3 | – |
Obránci 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64 | 4 | 23 | 27 | −10 | 40 | 1 | 1 | 1 | 102 | 3,9 % | 66 | – |
|
|
55 | 0 | 2 | 2 | −19 | 42 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0,0 % | 54 | – |
|
|
31 | 1 | 4 | 5 | −13 | 28 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 5 | – |
|
|
59 | 5 | 29 | 34 | −38 | 22 | 2 | 0 | 0 | 112 | 4,5 % | 21 | – |
|
|
50 | 0 | 4 | 4 | −16 | 12 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0,0 % | 10 | – |
|
|
36 | 5 | 12 | 17 | +3 | 24 | 0 | 0 | 0 | 66 | 7,6 % | 90 | – |
OlivierO. Duhamel |
20 | 0 | 0 | 0 | −11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 17 | – |
|
|
67 | 5 | 20 | 25 | −35 | 14 | 1 | 0 | 0 | 104 | 4,8 % | 7 | – |
|
|
42 | 6 | 7 | 13 | −7 | 68 | 3 | 0 | 0 | 38 | 15,8 % | 54 | – |
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 3 | – |
Brankáři 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
47 | 45 | 14 | 25 | 6 | 4,23 | ,883 | 0 | 1626 | 1436 | 190 | 57:19 |
|
|
26 | 23 | 6 | 14 | 3 | 3,76 | ,890 | 1 | 803 | 715 | 88 | 54:03 |
Tabulky
Pořadí v základní části 2023/24 Všechny tabulky →
West Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
3
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
4
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Maritimes Division
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
4
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 |
Western Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
4
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
5
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Eastern Conference
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
6
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
7
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
10
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Celková tabulka QMJHL
| Tým | Skóre | +/− | Forma | Série | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |










